Page 85 of 148 FirstFirst ... 3575838485868795135 ... LastLast
Results 1,765 to 1,785 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #1765
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ce glume de copii retrazi la Lolek si Bolek!
    Proasta forumului nu stie ca forma corecta e retardat, nu retard.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  2. #1766
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Nu mai face pe desteptul ca nu detii o asemenea calitate.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  3. #1767
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Tu cu atat mai putin, tu ai fost doar un sportiv bun...la Dinamo.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  4. #1768
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Ce sportiv? S-o iei de la toti e un sport?

  5. #1769
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Gratie daruirii exemplare, Duba a transformat asta intr-un sport!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  6. #1770
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    ma vad nevoit sa-l asmut pe Paul spre voi, obraznicilor! Rupe-i Paulica!

  7. #1771
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    suberlativ
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Echipa asta de 'nespalati', nenorocitule, a dat sute de fotbalisti echipei nationale.
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Nationala care a realizat cele mai mari rezultate avand in componenta, de fapt scheletul ei fiind format din jucatori de la Steaua sau care au jucat la Steaua, iar antrenorii fiind si ei formati la marele club romanesc !
    Toate postarile lui Dubel sunt minciuni, sau pline de minciuni, dar asta e cea mai mare dintre toate. Inegalabila.

  8. #1772
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Toate postarile lui Dubel sunt minciuni, sau pline de minciuni, dar asta e cea mai mare dintre toate. Inegalabila.
    Si mincinos pe deasupra boshorogu'.

  9. #1773
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    Cind echipa nationala va fi ingropata, dupa ceva ani, clar scheletul ei va fi din fecesebelime.
    Jucatorii de tenis se impart in doua categorii, PETE SAMPRAS si restul.

  10. 10th November 2015, 16:05

  11. #1774
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ioan Andone View Post
    Să faci rău e ușor. Nu poți să distrugi un brand ca Steaua. E inadmisibil că s-a încercat distrugerea acestui brand. E un război care nu face bine sportului
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.
    ................................................
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  12. #1775
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    ''Degeaba ne intrebati pe noi jucatorii de suporteri, dar nu mai tine de noi acest lucru. Nici anul trecut cand am castigat trei trofee nu au fost in numar foarte mare, acum nu mai sunt deloc. Nu stiu la ce sa ma mai astept din partea lor'', a spus Stanciu dupa meciul pierdut 0-3 cu Dinamo.

    ''Este cea mai mare umilinta pentru noi, dar trebuie sa ne revenim pentru a arata altfel la meciul cu Astra.Am inceput destul de bine, insa eu si Popa am ratat doua bune ocazii. Daca marcam cred ca puteam sa castigam'', a adaugat mijlocasul stelist.

  13. #1776
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Duba este un erlativ!
    Ce nu-ntelegi, suberlativule care esti!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #1777
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    ''Nu mai este acelasi Dinamo - Steaua care era. Steaua e fara identitate, fara suporteri, nu mai e ca atunci cand exista acel colt cu suporteri stelisti pe Stefan cel Mare.

    Practic a existat o singura echipa care a dominat tot. Steaua e o echipa parasita din pacate, Dinamo e numarul unu la suporteri in acest moment'', a spus Florin Prunea.


    Trist dar adevarat.

  15. #1778
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ionel Ganea View Post
    Din păcate, sforile se trag mai mult pentru Rapid. Ei n-au avut nici o problemă la Piatra Neamț. Patronul Ceahlăului s-a trezit să-și dea afară jucătorii și să bage juniorii chiar înaintea meciului cu ei.

    Rapidul îsi programează cum vor meciurile, are un avantaj de două zile față de alte echipe. În unele partide au fost avantajați clar de arbitraj.

    Dacă va fi să luptăm pentru promovare, mi-aș dori ca ea sa se decidă pe teren, nu să fie o echipă în permanență avantajată
    Si blatisti, și hoti! Asta e rapidul KGB-istului Valerii Moraru!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  16. 26th November 2015, 13:34
    Reason
    fara

  17. #1779
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Si-a revenit tataie din lesin !

  18. 26th November 2015, 13:58
    Reason
    calm

  19. 26th November 2015, 14:02
    Reason
    calm.

  20. #1780
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Gata, calmati-va.

  21. #1781
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Si blatisti, și hoti! Asta e rapidul KGB-istului Valerii Moraru!
    Hoti ati fost voi care ne-ati luat meci la masa verde cand v-am fi luat locu 2 de CL daca se pastra rezultatul de pe teren!
    Si hoti au fost cei care ne-au retrogradat cand noi eram pe locu 8 la final de sezon pentru parte financiara care sezonu urmator s-a scos in afara legii! Daca nu retrogradam atunci, nu retrogradam in veci ca ne pastram lot de prima liga cu rapidisti adevarati si valorosi! Aia sunteti hoti, stelistii imputiti care credeti ca faceti legile doar pt voi in frunte cu rahatu ala de Duru Trubaduru ce tocmai fu pus la punct de Burleanu!
    Tot hotii striga hotii!
    Pe Ceahlaul i-au batut toti, nu-nteleg care e problema, probabil juniorii aia erau mai buni, au scos 0-0 la pauza cu noi, cu echipe mai slabe ca noi era 0-2, 0-3 cu titularii la pauza deci practic juniorii sunt echipa mai buna! Taceti dracului din gura si vedeti-va de lungu nasului, nu de comentarii de rahat conduse de instrumentarul sef al rahatului: Duba!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  22. #1782
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Calmati-va, ca Johnny are ceva de zis.

  23. #1783
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Pai e la mintea cocosului ca daca ai echipa ce-si ia de la 3 in sus de la toti din liga si apoi joci cu liderul, daca o bagi tot aia iei de la 5 in sus! Moralul e distrus complet! Pinalti o fi incercat el sa bage minti proaspete si nerapuse de scoruri fluviu impotriva, si i-a reusit, 0-2 nu e un scor rau fata de ce-a patit in compania altora mai slabi ca Rapid cu prima echipa si neavand un moral atat de praf cum au acum!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  24. #1784
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Nu-ti mai pierde vremea cu Duba. Singurul dialog pe care-l merita indi vidu este dintre preputul tau si valul palatin al dubiosului.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  25. #1785
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Nu-ti mai pierde vremea cu Duba. Singurul dialog pe care-l merita indi vidu este dintre preputul tau si valul palatin al dubiosului.
    Sa-l gadili la bolta palatina.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •