Page 51 of 148 FirstFirst ... 41495051525361101 ... LastLast
Results 1,051 to 1,071 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #1051
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Basarab Panduru:
    "De ce să scoatem doar alea șapte minute? Scoatem tot. Ca și cum Steaua nu juca deloc. Aveau trei victorii, două cu 1-0 și una cu 2-0. De ce să scoatem alea 7 minute? Așa mi se pare cel mai corect.

    N-ați văzut ocazia lui Bilinski? Eram să îmi cadă de pe foaie ocazia. Scriam pe lîngă foaie, pe masă. În minutul 74 au avut prima ocazie. Pînă atunci trebuia să fie 5-0 pentru Steaua".
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #1052
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    am vazut azi momentul , savuros
    retired.

  3. #1053
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Parcă ați fi copii...ce ați fi vrut să spună un stelist? Cine este Panduru?
    Dar așa vă place vouă să vă mângâiați singuri!

  4. #1054
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    eu am vazut faza in direct. se zguduia studioul de ce ras era acolo
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #1055
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    "Nu este o diferenta foarte mare. Sigur, este o diferenta intr-adevar, s-a vazut in Cupa Romaniei. Dar nu este o diferenta foarte foarte mare intre Steaua si Dinamo, pentru ca au fost momente in care chiar am jucat de la egal la egal cu o echipa cu jucatori cotati la milioane de euro", a spus Flavius Stoican pentru Dolce Sport.

  6. #1056
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #1057
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    "În vară vor veni și câțiva jucători, mai ales cei de la dinamo pe care negoiță a anunțat că-i vinde. Nu e glumă. Avem o listă cu jucători care probabil vor fi la Steaua, probabil nu. Eu mai am contract cu Steaua și mă bucur că pot face performanță cu cea mai titrată echipă din România. Nu este ușor să fii antrenor la Steaua, dar îmi place ce fac"
    http://www.prosport.ro/fotbal-intern...inamo-12501432

    Bravos Reghe, ii lovesti pe drogati acolo unde-i doare mai tare, in saracie si frustrare .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  8. #1058
    sport legend Jeleul's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,421
    Reputatie
    1
    Dario + Cristi Danilet.

  9. #1059
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    "Eu vreau ca Dinamo să se lupte la titlu și să fie echipa care conduce campionatul. Nu se poate pune acum problema. Steaua este echipa cea mai valoroasă din România și se impune detașat în fața lor, cum a făcut-o și în Cupă. Este frustrant pentru un dinamovist să vadă că este învins atît de ușor de Steaua., Ciprian Marica la Dolce Sport.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  10. #1060
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    "Între Ionuț Negoiță și Laurentiu Reghecampf este o mare diferență de cultură și educație. Dialogul dintre cei doi nu face decît să scoata în evidență aceste aspecte. Fiecare își poate exprima punctul de vedere despre orice.
    Sînt însă nuanțe pe care antrenorul Stelei nu are capacitatea să le înțeleagă! Dorind să răspundă, acestuia nu îi sînt la îndemîna decît atacurile la persoană" a declarat impresarul FIFA Octavian Marin.

    Normal că este o mare diferență, melteanul de reghe este învățat cu o țață ca amp-la, cu piți talent, cu adi minune, etc. Nici nu ne îndoim că multe lucruri nu le înțelege, nu este o surpriză. Așa sunt cei mai mulți dintre ei: multe nu înțeleg și când o fac sunt prea limitați să răspundă cu argumente! Atunci recurg la cel mai facil și la îndemână mijloc pentru mintea lor, atacul la persoană!

    Într-un cuvânt, reghe este perfect reprezentativ pt ăia mulți, care țin cu fc zebreaua numai pt că este pe primul loc și ca „să moară dujmanii”.

  11. #1061
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    Vorba multa saracia omului, sau latratul in exces dauneaza grav patrupedului . In alta ordine de idei, drogatii pot urmari din iunie o comedie de succces, "fc drogata in Europa" .

    http://i62.tinypic.com/qnkxh2.jpg
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  12. #1062
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    negoita e mai prost ca reggae.
    retired.

  13. #1063
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    spune-i asta lui Aurica
    spune-i ca Reghe face performanta iar negoita si lache distruge un club, vezi daca-ti da si dreptate
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  14. #1064
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Tu de care suporter ești, din ăla cu „este pe primul loc” sau „să moară dujmanii”?

  15. #1065
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    Sunt din categoria celor ce-si sustin echipa de foarte mult timp, dar tu ?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  16. #1066
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    o sa propun conducerii sa il ofertam pe Chipciu

    din ciclul "batuta, *ututa si cu banii luati" , fara alte comentarii



    "Initial am crezut ca e o poza mai veche repostata de "mop" ca sa mai agite spiritele, dar, din pacate (pentru tine), e chiar din seara asta... Dorine, esti deosebit de prost! Extrem de prost! Sa te tii bine! S-a terminat pentru tine, lesinatule! Ne vedem la Chiajna sau poate si mai devreme! Ai vrut sa te joci cu CAINII, acum hai la "joaca"
    http://www.sport.ro/liga-1/s-a-termi...-anamaria.html

    din ciclul "batuta, *ututa si cu banii luati"
    ce sa le ceri amaratilor, conducere de kkt...suporteri...
    Last edited by Dario; 25th April 2014 at 12:23.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #1067
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    ACS Poli a primit licența pentru următorul sezon al Ligii I. Timofte: "Mai avem șase etape să atingem un loc de Europa League"

    http://www.prosport.ro/fotbal-intern...eague-12527903
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  18. #1068
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    https://t.me/pump_upp

  19. #1069
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    cu drogatii nu te joci...

    Marturii incredibile ale mamei lui Dorin Rotariu: "Ultrasii rasilor ne ameninta cu moartea de 48 de ore incontinuu!"

    "De 48 de ore primim amenintari pe toate telefoanele, sunt niste amenintari incredibile. Ma tem pentru viata mea. Nu am paine in casa, pentru ca imi e frica sa ies, sa nu patesc ceva. O sa sun la Politie. Dorin a plecat in cantonament, sper sa fie ok. Am primit amenintari, ca Dorin nu va ajunge la Chiajna.


    superb comentariul asta de la un alt articol unde fanii rasilor isi strigau durerea ca pe Rotariu nici in cur nu ii doare de ei :

    potaiacapiata:
    propun cea mai dura pedeapsa pentru Dorin Rotariu : sa fie muscat de capul p@ulii de catre toti dinamovistii , sa simta si el durerea noastra

    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  20. #1070
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post

    potaiacapiata:
    propun cea mai dura pedeapsa pentru Dorin Rotariu : sa fie muscat de capul p@ulii de catre toti dinamovistii , sa simta si el durerea noastra

    Suferinta semenilor nostri e mortala

    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  21. #1071
    sport legend Jeleul's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,421
    Reputatie
    1
    Bobita si Hinghi isi dau pupi, pe Ghencea.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •