Page 40 of 148 FirstFirst ... 3038394041425090140 ... LastLast
Results 820 to 840 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #820
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Petre n-are dreptul sa-i ia la pl pe Negoita. Omu a scos de la ciorap 10 mil euro ca sa-i tina pe Dinamo in viata, a platit datorii, cozi de datorii. Din ce a ramas a incropit si echipa.

    Piticu e revolutionar, agresiv in discurs, dar nu pe banii lui.

  2. #821
    sport legend tifosi's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Nazi Germany
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Bai 11 ani de "B", poate sa fie si 50, frustrat mic si complexat. Important e sa ajungi acolo. Sa stai la masa bogatilor, amarasteanule! Voi si dinamo nu veti trai NICIODATA bucuria de a juca in Liga cu echipe de talia celor cu care se confrunta Steaua. Pentru voi performanta inseamna sa castigati la limita cu ultima clasat in "B" si sa o luati pe cocoasa de la superechipa Unirea Slobozia. Vai de parinti care au un asemenea specimen!
    Sa ai creierasul atat de subdezvoltat incat sa emiti cretinismele de mai sus, mai rar! Du-te ba si fati un transplant de creier! Cine stie, poate, poate te faci bine!
    ba nebunule, pentru tine e o reusita sa fii cel mai prost dintre toti? cam asa e steaua. steaua mai e si violata meci de meci ))
    LOVE FOOTBALL ! HATE ANTIFA !!!

  3. #822
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    nu intelegeti - omul e fan becali - asa ca , de fiecare data cand Steaua merge in ucl se bucura pentru ca stie ca zeul lui mai primeste niste milioane.
    retired.

  4. #823
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Hai, totusi, sa fim on topic, sa comentam declaratia lui Florentin Petre:

    "Uită-te la Steaua, performanță, poți să le mai zici ceva!? Jos pălăria, n-ai ce să le spui! Au făcut performanță, sunt în Champions League".


    si sa lasam tembelismele, chiar si cele scrise de asa-zisi stelisti, care isi doresc sa nu castige Steaua, numai si numai pentru a nu castiga Becali bani. Te dor flocii si bobocii la cat de multi dezaxati sunt pe lumea asta.

    REPET, comentati declaratia, mai mult decat pertinenta, a lui Florentin Petre si lasati cretinismele si frustrarile.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  5. #824
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Mă, dacă pe tine te excită ce a zis Petrică, nu ai decât să te mângâi singur în timp ce îi citești declarația de 300 de ori pe zi!
    Ce na pasă nouă de fetișurile tale?

  6. #825
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nichi Dumitriu View Post
    "Se întîmpla acum 7-8 ani, cînd era antrenor "Dulăul" Hizo. Copos m-a chemat, era și președintele Zotta. M-a întrebat dacă vreau să ajut, să fiu un fel de coordonator, să vorbesc cu Hizo, să mă duc să urmăresc jucători, să văd echipa cu care urmează să joace Rapidul.

    Am zis cum să nu, doar e vorba de Rapid. Și au zis că mă plătesc. Cît? 100 de euro. Hai noapte bună! Am plecat!", a povestit Dumitriu pentru Adevărul.


    Asta e rapidu'!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  7. #826
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    "Dinu Gheorghe se ocupa de trecerea drogurilor prin România. Poate a consumat și el mai multă făină albă decât trebuia. Nu înțeleg de ce se iau de un club care a făcut investiții în mod cinstit. La Vaslui s-au făcut lucruri serioase. E un profitor din fotbal. L-a făcut pe Niculae varză, pe Copos l-a băgat în sicriu. El nu a băgat niciodată 25 de bani în fotbal. Să-și vadă de treaba lui", a spus Adrian Porumboiu la Sport.ro

    https://t.me/pump_upp

  8. #827
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    ""Domn" e mult spus pentru țăranul ăsta de la Vaslui. E un prost și un nenorocit", a fost reacția lui Dinu Gheorghe.

    https://t.me/pump_upp

  9. #828
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1

    opt meciuri blatuite. Numai opt ?

    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  10. #829
    sport legend
    Join Date
    May 2013
    Location
    Giulesti/Cismigiu
    Posts
    378
    Reputatie
    1
    "Steaua e in umbra, la fel ca patronul ei" - Dumitru Dragomir

    Nici Mitica fost la Liga, nu mai crede in Steaua. Dar ce comparatie a gasit

  11. #830
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Știe el ceva...

  12. #831
    sport legend
    Join Date
    May 2013
    Location
    Giulesti/Cismigiu
    Posts
    378
    Reputatie
    1
    La asta ma gandeam si eu, stie el ce stie.

  13. #832
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Nea Mitica, cu privire la venirea sa la Rapid: “Aș da bani de la mine, dar nu sunt obișnuit. Dacă toată viața am fost vultur, acum nu pot să fiu cioară!“ (de aici: http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL...edintie+oferta)

    Ce alaturare nepotrivita de cuvinte, mai ales atunci cand vb de Rapid )))))))))))))))

  14. #833
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    aproape filosofic capitanul stelei Bourceanu: “Mai bine dadeam un gol urat decat o bara frumoasa”

  15. #834
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Declarația zilei vine astăzi de la UEFA: Până și ăia se miră de ce gloabe au parte în liga camp-lor!

    ”Steaua have not won for 22 games in the UEFA Champions League proper, since a 4-1 success at FC Dynamo Kyiv on 13 September 2006. Steaua's failure to beat Schalke on matchday five equalled the longest UEFA Champions League run without a victory, set by FC Spartak Moskva between 5 December 2000 and 22 November 2006”

  16. #835
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    au zis si "to be continued" ?
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  17. #836
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Nu, dar se subînțelege că așteaptă cu interes meciul cu Chelsea pt a sărbători doborârea recordului!

  18. #837
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ala cu putza mica si care se stramba ca toti dracii, a fost luat la goana de catre arabeti. cica pentru distractii isi pot cumpara o maimuta

    http://www.sport.ro/campionate-exter...-pe-gazon.html

    Sumudica ii antrena pe cei de la Al-Shaab de aproape un an, insa rezultatele nu l-au ajutat deloc. Echipa sa era pe ultimul loc in clasament, cu 4 puncte.



    vreti mesariasul la rapid?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  19. #838
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    "Mi-aș dori un trofeu cu Dinamo, poate campionatul și o mare surpriză în cupele europene. "
    rotariu. din seria, sa radem de dinamovisti

  20. #839
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    dinamo, recte Rusinea Romaniei, alias Milogii Ligii!

    Încă un abonat la bani publici! Pedofilul Ionuț Negoiță vrea și el ajutor de la Primărie: "Mi se pare firesc"


    ce om normal din sectorul ala ar fi de acord sa sponsorizeze niste lingerici inutili???
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #840
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    dinamo, recte Rusinea Romaniei, alias Milogii Ligii!

    Încă un abonat la bani publici! Pedofilul Ionuț Negoiță vrea și el ajutor de la Primărie: "Mi se pare firesc"


    ce om normal din sectorul ala ar fi de acord sa sponsorizeze niste lingerici inutili???
    Dupa echipa sarmana, uite o alta care sta cu mana-ntinsa. Rusine milogilor!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •