Page 19 of 119 FirstFirst ... 917181920212969 ... LastLast
Results 379 to 399 of 2484

Thread: ACS Poli Timisoara

  1. #379
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,665
    Reputatie
    0
    Care duroc?

  2. #380
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Nu-l cunosti dar daca apare cumva te sfatuiesc sa nu scrii nimic rau de andrea balan...e spre binele tau!
    ac recas [B][COLOR="DarkOrchid"]NU e POLI![/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkOrchid"]POLI[/COLOR][/B] joacă pe [B]"Știința"[/B]!

  3. #381
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,665
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by 2stupiddogs View Post
    Nu-l cunosti dar daca apare cumva te sfatuiesc sa nu scrii nimic rau de andrea balan...e spre binele tau!
    Una din Andrele?

  4. #382
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 2stupiddogs View Post
    Nu-l cunosti dar daca apare cumva te sfatuiesc sa nu scrii nimic rau de andrea balan...e spre binele tau!
    Bre, esti sigur ca e vorba despre o andrea? Sa nu fie Andreea...
    "Dixi et salvavi animam meam"

  5. #383
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    te mai intrebi care andrea???
    Acum teme-te, ai intrat in colimator! Sa nu spui ca nu te-am avertizat...
    LE
    Pfoaiii si 1Q se joaca cu focul...ce-ti mai place adrenalina!
    ac recas [B][COLOR="DarkOrchid"]NU e POLI![/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkOrchid"]POLI[/COLOR][/B] joacă pe [B]"Știința"[/B]!

  6. #384
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,665
    Reputatie
    0
    ''Mosule ce tanar esti''si "Lasa-ma papa la mare".............super melodii.


    Mie mi-a placut mai mult Genius.

  7. #385
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 2stupiddogs View Post
    te mai intrebi care andrea???
    Acum teme-te, ai intrat in colimator! Sa nu spui ca nu te-am avertizat...
    LE
    Pfoaiii si 1Q se joaca cu focul...ce-ti mai place adrenalina!
    Bre, Robu e prea bland! In locul lui as baga o taxa obligatorie pentru sustinerea echipei-fanion a urbei...
    "Fanion" pentru ca ...atarna!
    "Dixi et salvavi animam meam"

  8. #386
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Uncle Ben View Post
    Bre, Robu e prea bland! In locul lui as baga o taxa obligatorie pentru sustinerea echipei-fanion a urbei...
    "Fanion" pentru ca ...atarna!
    1) Cin' te crezi tu sa corectezi numele divei?! El este fan iar daca el zice ca e andrea...e andrea si gata!
    2) Aici doar una atarna...nu stiu daca e "fanion" da' sigur atarna de buzunarele noastre! (acum sa nu cumva sa insinuezi ca de fapt sta atarnata de coada in celebrii palmieri!)
    ac recas [B][COLOR="DarkOrchid"]NU e POLI![/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkOrchid"]POLI[/COLOR][/B] joacă pe [B]"Știința"[/B]!

  9. #387
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 2stupiddogs View Post
    1) Cin' te crezi tu sa corectezi numele divei?! El este fan iar daca el zice ca e andrea...e andrea si gata!
    2) Aici doar una atarna...nu stiu daca e "fanion" da' sigur atarna de buzunarele noastre! (acum sa nu cumva sa insinuezi ca de fapt sta atarnata de coada in celebrii palmieri!)
    Nu e OK sa te iei de preferintele cuiva! Daca tie iti plac Lepra Brenac, Dragana mIRCovic sau Tiberiu Ce-Ia trebuie sa te simti vinovat pentru asta?

    Zici tu, da' parca te vad ca adopti un macac din cei adusi de Robu si-l botezi AX, ca sa-ti aduca aminte c-ar fi timpul pentru o bauta cu vin!
    "Dixi et salvavi animam meam"

  10. #388
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Uncle Ben View Post
    Nu e OK sa te iei de preferintele cuiva! Daca tie iti plac Lepra Brenac, Dragana mIRCovic sau Tiberiu Ce-Ia trebuie sa te simti vinovat pentru asta?
    Io nu m-am luat de preferintele omului (?), io doar v-am atentionat ca devine extrem de violent la mistourile ieftine pe seama divei. De aici inainte, sa nu spuneti ca nu v-am avertizat si tin sa va anunt ca sunteti pe....buletinul vostru!

    Quote Originally Posted by Uncle Ben View Post
    Zici tu, da' parca te vad ca adopti un macac din cei adusi de Robu si-l botezi AX, ca sa-ti aduca aminte c-ar fi timpul pentru o bauta cu vin!
    Eu MAcac nu iau, nu-mi trebuie concurenta!
    Daca e vorba de un cercopitec sau mai ales de o cercopiteca atunci altfel stau datele problemei!
    ac recas [B][COLOR="DarkOrchid"]NU e POLI![/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkOrchid"]POLI[/COLOR][/B] joacă pe [B]"Știința"[/B]!

  11. #389
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,665
    Reputatie
    0
    Alex Popovici se va prezenta de maine la antrenamente, el poate fi considerat primul transfer pt Liga 1.
    O alta noutate o reprezinta Cristi Barbut care a semnat un nou contract cu clubul din postura de junior.


    Maine, timisorenii vor efectua vizita medicala, iar spre sfarsitul saptamanii urmeaza un joc-scoala, unde vor fi vazuti toti jucatorii veniti in probe.

  12. #390
    sport legend realivanhoe's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara, Romania
    Posts
    634
    Reputatie
    1
    @pe garduri: discutiile de pe forumul ACS Poli Timisoara ii vizeaza pe forumistii de acolo. In plus observatia mea este valida pentru ca voi:

    1. ati invadat forumul asta al ACS Poli si ati spus nu mai stiu care ca nu va intereseaza stirile despre ACS Poli, chestiune absurda din moment ce ati intrat pe forumul ACS Poli. Daca nu va intereseaza stirile despre ACS Poli puteti sa nu intrati aici si nu veti avea de a face cu stiri despre ACS Poli!
    2. ati ajuns la performanta ca pe un forum sportiv sa vorbiti despre palmierii aia nenorociti! Ce legatura este intre ACS Poli Timisoara ca si club si palmierii aia? Ca eu nu vad!
    3. ati spus cativa dintre voi ca veti boicota pleskavita de la Agil pentru ca firma este sponsor la Poli! Chestie amuzanta.
    Iti sugerez sa citesti acest forum si vei observa ca tot ce am spus este adevarat!
    Cat despre faptul ca as fi un dictator este un atac personal fara fundament si arati o lipsa totala de respect pentru mine, pe care nu ma cunosti! In primul rand forumul ala nu este al meu, daca te duci pe ACS Poli pe site vei vedea ca este atasat site-ului. In al doilea rand forumul are 3 admini, din care 2 activi si 4 moderatori in acest moment! Eu personal nu imi amintesc sa fi banat pe cineva care sa isi fi exprimat civilizat parerea! Prin urmare afirmatiile tale sunt total gratuite! Mai mult minti aici cu nerusinare! Daca ceilalti admini sau moderatori au banat pe cineva, se poate, ma gandesc ca motive ar fi avut, nu sunt Big Brother sa urmaresc tot ce fac atat timp cat nu exista reclamatii, in plus pana acum in linii mari lumea a fost multumita.
    In plus Ivanhoe e din Anglia nu din Rusia, cat despre chestiunea politica dat fiind ca subiectul ma lasa rece am gresit niste procente, rezultatele finale fiind acestea:

    http://www.tion.ro/rezultatele-final...etasat/1122447

    Oricum ce am spus este valid, adica Robu a fost ales cu dublu decat concurentul lui, adica Orza, asta inseamna ca timisorenii chiar l-au vrut detasat! Cei care nu vin la vot, nu sunt cu Orza si nici cu Robu, pur si simplu nu sunt interesati! A fost votat de aproape 50% dintre cei care au votat inseamna ca timisorenii l-au vrut primar in marea majoritate, pentru ca cei care nu s-au prezentat nu sunt interesati de subiect! Si in acest caz imi zici "falsule" adica ma jignesti gratuit, vad ca te crezi superior, am obosit de palmieri, de jigniri, de oameni care se cred superiori si indeptatiti sa vorbeasca in numele a tot! Iar cu revolutia te inseli bine, ar fi frumos sa existe inca partide nepatate si neinfiltrate care sa poarte inainte un ideal de genul. Realitatea este ca totul este amestecat si exista doar cercuri de interese!

    Incep sa cred pe zi ce trece ca este o cauza pierduta, ma refer la ideea de a vorbi, poate cel mai bine este sa postez aici stiri despre Poli si sa ignor pur si simplu restul pentru ca nu vad efectiv sensul!

  13. #391
    sport legend realivanhoe's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara, Romania
    Posts
    634
    Reputatie
    1
    @2stupiddogs : am vrut sa incercam sa dialogam, sa ne vedem, sa putem vorbi, nu doar cu tine dar si cu altii de la ASU, doar, doar noi suporterii sa putem gasi o forma de respect si toleranta care sa transceanda rahatul asta de politica!

    Din pacate din comentariile tale total rautacioase si gratuite la adresa mea de dupa postarile lui @pe garduri constat ca acest lucru este imposibil!

    Sincer m-am saturat de oameni superiori!

    Uite, discutia noastra se incheie aici, am fost eu naiv, am sperat in ceva mai bun, mea culpa!

    Voi posta aici stiri despre ACS Poli cand voi crede de cuviinta, in rest toate jignirile si misto-urile voastre nu ma vor mai interesa!

    Cat despre intalnit chiar nu are sens, uite m-ai convins ca esti o fiinta superioara!

    Nu vad sensul ca sa te injosesti sa vorbesti cu un "evreu" ca mine daca tot esti "arian".

    In rest toate urarile de bine!

  14. #392
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Draga ivanhoe (bah, sa nu va mai prind ca-i ziceti Ivan ca el e din Anglia si nu din Rusia! Ponimaesh? ) nu se poate sa fii atat de rau cu noi. Adica cum, ne seduci si p'orma ne abandonezi?! Te rog sa-ti revizuiesti atitudinea.
    Astept cu interes sa comentez stirile pe care le vei posta. Uite ca sa vezi ca nu mi-s ranchiunos, incep eu cu o stire despre AX:

    Primarul Nicolae Robu, proaspăt întors din Coreea de Sud, nu a ratat momentul să atace site-ul PRESSALERT.ro. Deranjat că a fost întrebat dacă este un semn “bun” faptul că palmierii deja au frunze galbene pe care angajații de la Horticultura le-au tăiat sârguincios, edilul șef a precizat că “vom vedea cum se pot adapta în timp, nu se poate trage o concluzie după două săptămâni”. Atenționat că, la aducerea plantelor, spunea că rezistă chiar și la temperaturi de minus 10 grade, Robu a răbufnit:“domnișoară, eu nu mai stau de vorbă că reprezentați presa de can can, presa de can can nu are și nu va avea nicio relație cu mine, discutați astfel de subiecte cu șefii dumneavoastră. Eu discut cu presa serioasă, nu faceți parte din presa serioasă”. După câteva minute de calm, întrebat din nou de PRESSALERT.ro dacă este normal ca palmierii se fie păziți de 18 polițiști locali, asta în condițiile în care recent se plângea că oamenii legii sunt puțini, slab pregătiți și mai duc și lipsă de dotări, primarul i- a răspuns reporterului: “mergeți mai întâi la niște cursuri de bună creștere și după aceea mai învățați și jurnalism și poate după aceea veți mai putea discuta și cu mine. Deocamdată, nu mai puteți discuta cu mine”.
    http://www.pressalert.ro/2013/06/int...-faca-meseria/

    BTW, esti taiat imprejur?
    In rest toate urarile de bine!
    ac recas [B][COLOR="DarkOrchid"]NU e POLI![/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkOrchid"]POLI[/COLOR][/B] joacă pe [B]"Știința"[/B]!

  15. #393
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    A dracu blana pe orzasii astia, nu se lasa si nu se lasa. Lasa ca se lasa ei.

  16. #394
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Am pus-o...deja are 13 minute de cand scrie! Sa stiti ca v-am respectat pe toti (chiar si pe activistul tim ) daca nu ne mai vedem, toate urarile de bine!
    PS...sunt deja 15...16...17...18 min!
    Last edited by 2stupiddogs; 19th June 2013 at 09:33.
    ac recas [B][COLOR="DarkOrchid"]NU e POLI![/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkOrchid"]POLI[/COLOR][/B] joacă pe [B]"Știința"[/B]!

  17. #395
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Hai spune, cate bonuri de masa vrei ca sa dispari de aici?

  18. #396
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Mey...tu ti-ai pus in cap sa distrugi acest thd de succesuri nebanuite?!

    19...20...21 min
    ac recas [B][COLOR="DarkOrchid"]NU e POLI![/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkOrchid"]POLI[/COLOR][/B] joacă pe [B]"Știința"[/B]!

  19. #397
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Banatene, iti faci Policard?

  20. #398
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Nu stiu ce-i aia si la ce se foloseste...

    23...24...25 min
    ac recas [B][COLOR="DarkOrchid"]NU e POLI![/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkOrchid"]POLI[/COLOR][/B] joacă pe [B]"Știința"[/B]!

  21. #399
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by 2stupiddogs View Post

    23 min
    Cred ca ti-a dat cu praf de ignore.

    Felicitari Ivanhoe

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •