View Poll Results: cel mai bun stranier din divizia A

Voters
26. You may not vote on this poll
  • Hamutovski

    16 61.54%
  • Guso

    7 26.92%
  • Dosey

    0 0%
  • Zyati

    0 0%
  • Rubenilson

    0 0%
  • Dauda

    0 0%
  • Altul(specificati care)

    3 11.54%
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 77

Thread: cel mai bun stranier din dinvizia A

  1. #1
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1

    cel mai bun stranier din dinvizia A

    eu l-am votat pe dossey deoarece a aparat senzational la brasov si sper sa o faca si la rapid, asta daka o sa prinda echipa pentru ka dolha e peste el
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Eu l-am votat pe Guso pentru ca a avut o contributie exentiala la ascensiunea Craiovei din returul campionatului trecut !

  3. #3
    Poli Fanatik ViolaBoy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    haha, ati pus pe lista jucatori care nici nu au jucat in divizia a, si care debuteaza pentru prima data la echipa. ce chestionar ii asta.


  4. #4
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    L-ai uitat pe portarul Adrian Bogdan de la Poli.

    PS. Viola, ai tu ce ai cu chestionarele!
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  5. #5
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Sergio, nu se poate vota cu numere negative pentru Bogdan.

  6. #6
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Oricum suna interesant-stranierul Bogdan

    Nu stiu daca e cel mai bun, dar sigur e cel mai aplaudat la Timisoara (prietenii stiu de ce )
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  7. #7
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Am inteles ca are si translator din moldovineasca in romana.
    Mda, romanul Njock si stranierul Bogdan.

  8. #8
    Poli Fanatik ViolaBoy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    la craiova e colonie de negrotani



  9. #9
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ViolaBoy
    la craiov ae colonie de negrotani
    incearca sa folosesti limba romana

  10. #10
    Poli Fanatik ViolaBoy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    bine ma pacala, si voi incercati sa folositi jucatori romani, nu infestati romania cu negrotani, am auzit ca deja uni sau insurat cu oltence, owaw ce mulatru osa iese. hhaha voi cei mai buni dintre romani


    olteanca+negrotan = dolanesc/mandela

    olteno/negrotan



  11. #11
    manager
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    298
    Reputatie
    1
    sint insurati toti trei violaboy. Njock cu o nemtoaica, Daouda cu o ivorianca cu care are si copii iar Bengondo are si el familie.Te temi degeaba ,nu trebuie sa duci grija libidoului lor. Pazaste-ti nevasta mai bine

  12. #12
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    ce-ai viola din Calgary
    Ne atacatzi oricare ar fi subiectul si indiferent de ce raspundem?
    faci pe nazistul ?

  13. #13
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    ViolaBoy , ai o problema! Este bine sa te tratezi cat se mai poate...
    In ceea ce-i priveste pe cei 4 straini care sunt acum la Craiova , toti sunt fotbalisti de valoare , si sincer am bucur ca sunt in echipa noastra ! Si ca au contracte intre doi si patru ani... deci va trebui sa-i suporti cel putin doua campionate.. Probabil ai visat sau ai fost informat gresit , nu s-au casatorit cu romance , de fapt Njock , Guso si Daouda sunt casatoriti ,ultimii doi si-au adus si familiile la Craiova ...
    Aceasta ultima informatie o dau celor care mai posteaza aici ,pe tine in mod sigur nu te intereseaza , tu esti doar rau intentionat...

  14. #14
    Poli Fanatik ViolaBoy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Blue
    ce-ai viola din Calgary
    Ne atacatzi oricare ar fi subiectul si indiferent de ce raspundem?
    faci pe nazistul ?
    ce vrei albastru din muntele real :o :o

    cine ataca pe cine? nu am avut nimic cu voi dar dupa ce am citit ce spuneti voi de POLI, mam saturat de prostimea pe care uni dintre voi o aveti.

    nu fac pe nazistul, nazi au fost doar in germania si austria , in romania au fost Legionari, care eru mult mai educatzi ca nazisti. Deci nu imi spune mie ca sunt nazist. Dar nu veteti ca se umple tara cu negrotani,asiatici,arabi, veti vedea ziua in care in unele orase veti fi minoritate :x :x :x


    FORZA POLI
    FORZA ROMANIA

  15. #15
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ViolaBoy
    ce vrei albastru din muntele real :o :o
    cine ataca pe cine? nu am avut nimic cu voi dar dupa ce am citit ce spuneti voi de POLI, mam saturat de prostimea pe care uni dintre voi o aveti.
    nu fac pe nazistul, nazi au fost doar in germania si austria , in romania au fost Legionari, care eru mult mai educatzi ca nazisti. Deci nu imi spune mie ca sunt nazist. Dar nu veteti ca se umple tara cu negrotani,asiatici,arabi, veti vedea ziua in care in unele orase veti fi minoritate :x :x :x
    FORZA POLI
    FORZA ROMANIA
    din muntele regal mah
    ia mai citeste tu atent ,cine ataca pe cine? m-am aparat de doua persoane care au ajuns sa-mi nege pana si originile,ce poate fi jignire mai abjecta ca asta. Noi n-avem absolut nimic cu voi, dimpotriva va simpatizam pana nu demult, acum incep sa-mi pun unele intrebari daca incepi si tu.Stii cum
    e vorba aia.Prima data zici ca e intamplare, al doilea coincidentza , al treilea regula dar hai sa nu generalizezi dar cand apare al patrulea incepi totusi sa te intrebi daca nu cumva sintem dusmani. Vezi tu, in fond orice forum, are o anumita reprezentativitate, se pot trage unele concluzii prin extrapolare.
    In legatura cu legionarii las-o mai moale si citeste mai multe despre ei. inainte de a-i proslavi.
    Noi nu sintem in pericol sa devenim minoritari, nu stiu exact in timisoara cam care e proportzia romanilor
    dar in Calgary care este configuratzia etnica a po****tziei?

  16. #16
    Poli Fanatik ViolaBoy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    pai nu sunteti in pericol, ca deja sunteti minoritate, ca ii plin cu tigani pe la voi. dar cam peste tot in in partile voastre, de bucuresti nici nu trebuie sa mai spunem nimic, ca aia de mult is minoritate, pui tigani,arabi,asiatici si romani reprezinta 30% din po****tie poate mai putin, ca ai tigani ca nastase care se dau romani


    cu astea spuse, ce ziceti de o reconciliere




    ar trebui ca webmasterul sa nu mai permita discuti de felul asta, pentru a asta e forum de sport nu de ideologia voastra sau a noastra.

  17. #17
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    viola ,gandeste-te ca dupa toate datele statistice posibile, Oltenia are sub 1% tigani, alte natzionalitatzi conlocuitoare sint practic inexistente.La noi sintem 99% romani si cam tot atatzia ortodocsi,ne-am pastrat ca nimeni altzii aceasta fiintza romaneasca dar cred ca si un anumit suflet mai cald,mai altfel decat la voi .
    In schimb ,la voi sint si tagani mai multzi(practic centrul istoric al Timisoarei este al lor,plus unul dintre cele mai po****te cartiere este full de tigani(i-mi scapa numele acum ,poate ma ajutzi tu ),
    dar sint siunguri,nemti,sarbi,croati,albanezi,slovaci,evrei , arabi(ala cu tigarile). Intotdeauna m-am gandit ca de aici si curentul asta antiromanesc
    prezent la unii dintre voi, ma refer la romanii din vechiul regat. Tocmai pentru ca n-au nici o legatura cu romanii.Negarea istoriei,geografiei, negarea statului si ideile separatiste ale voastre provin tot de aici, cred. Oricum am descopit in aceste discutzii niste idei stranii printre unii dintre voi. N-am stiu de ele sau nu mi-am inchipuit ca sint atat de puternice.
    De aia poate iti intzeleg spaima intrucatva dar tot nu intzeleg de ca ai ales nazistii sau legionarii ca idoli?
    Si eu sint gata sa fac oricand pace dar nu cred ca mai este posibile la cate s-au spus deja intre noi si banateni.Iar aceasta cearta a fost ca un bulgare de zapada care s-a tot rostogolit si a antrenat din ce in ce mai multe persoane. Cred ca usor usor se va ajunge si la lupte fizice intre galerii.Am eu aceasta presimtzire.

  18. #18
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Fac si aici aceeasi propunere de pace. Depinde de voi, daca acceptatzi sau nu mana spre impacare care v-a fost intinsa

  19. #19
    Poli Fanatik ViolaBoy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    [quote="Craioveanu"]voi ne-ati atacat pe noi viola.
    quote]

    nu voi ati inceput ma, ca voi sunteti aia care va credeti, cei mai buni, da sunteti cei mai buni la spus bancuri

    Quote Originally Posted by Craioveanu
    voi ne-ati atacat pe noi viola.
    Legionarii n-au fost mai educati decat nazistii, au fost slugile lor.
    Erau antrenati in Germania multi dintre ei, la fel cum au fost unii comunisti in Rusia mai tarziu.
    nu stiu ce cartzi de istorie ai citi tu, si de unde ai auzit ca Legionarii au fost slugile lu nazisti. Nu sti ce vorbesti


    Quote Originally Posted by Craioveanu
    Filozofia lor se baza pe o religiozitate ciudata si incercau sa promoveze dacii ,au inventat o istorie paralele conform careia dacii erau inainte de venirea romanilor cea mai avansata civilizatie.Pe siturile lor ,pana si azi sint niste aberatii incredibile.Ma bucur ca Oltenia a fost singura regiunii in care legionarii n-au gasit aproape deloc sprijin.
    cine tia spus tie ca au inventat o istorie paralela in care spuneau ca dacii erau cea mai avanasata civilizatie ? am citit multe dar nu am vazut undeva sa scrie ca dacii erau mai avansati ca romanii. probabil ca ai citit o carte de istorie 1945-1989


    Quote Originally Posted by Craioveanu
    Daca voi nu ne atacati nici noi nu o vom face.Totul a fost inceput de doi timisoreni. Te rog sa nu deviem toate subiectele cu cearta noastra.
    pai io de cant tot incep sa fac pace intre noi, da e aceleasi persoane blue,pacala (haha), si mai catziva olteni, si 2-3 timisoreni. ori ce topic nou trebuie sa aiba certuri.



    http://www.miscarea-legionara.de
    http://pages.prodigy.net/nnita/
    http://ave-.home.ro/

    poate invatati ceva

  20. #20
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    pace viola dar sa stii ca n-ai dreptate cu legionarii, au fost finantzatzi de hitler sa stii iar teoriile lor fanteziste cu dacii sint cunoscute dar n-are rost sa vorbim despre asta aici. Eu il prefer pe Antonescu ,nu e acelasi lucru. Nu conteaza ,hai c-am plecat.Toate cele bune

  21. #21
    manager Albastreata's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    315
    Reputatie
    1

    Curiozitate...

    Viola boy, explica-mi si mie problema cu UTA...??? (Cu Dinamo pricep!!! )
    (A)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •