Page 69 of 84 FirstFirst ... 1959676869707179 ... LastLast
Results 1,429 to 1,449 of 1758

Thread: Transferuri- Veniri/Plecari

  1. #1429
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    atentie!

    uneori Dumnezeu ne taie craca de sub picioare ca sa ne aducem aminte ca putem zbura.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #1430
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Robert Valceanu transferat la UTA Arad.
    Din cate stiam, a fost imprumutat. Nu?

  3. #1431
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Bolovane, vezi mah ca sunt cativa oameni care ma cunosc personal si de faci de magacacao la faza cu Adrian! Poti sa-mi deschizi...slitzul si sa te pui in genunchi!
    Mitomane, lasa ma vrajala, ma decedatule. Stia toata lumea ce hram porti, ziarist ratat. Mai ales zoso. Este ca-ti spune ceva numele asta? Cu banii cum mai stai? Tot cu mana-n buzunarul lui taica-tu esti?


    P.S. Pt. taranu' din Zalau
    Stai ma-n saracia ta, paduche, ca destul rau le-ai facut atat Progresului/Nationalului, cat si amaratilor din Ghiulesti. Mars de aici, ca Vadim risca sa de-a faliment cu o piaza rea ca tine.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #1432
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Tara arde, baba se piaptana! Scoate ba limba din praselele gaoazei lui nea Jiji, ca risti sa traga ala vreo flatulenta si sa mori asfixiat!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  5. #1433
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Din cate stiam, a fost imprumutat. Nu?
    Si imprumutul este tot un transfer.

  6. #1434
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    atentie!

    uneori Dumnezeu ne taie craca de sub picioare ca sa ne aducem aminte ca putem zbura.
    Tu ai patit-o gogomanule!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  7. #1435
    sport legend Dante7's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Poti sa-mi deschizi...slitzul si sa te pui in genunchi!
    Vorbeste ma frumos ! Acus vine mamiferul din savana si te inghite

  8. #1436
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    atentie!

    uneori Dumnezeu ne taie craca de sub picioare ca sa ne aducem aminte ca putem zbura.
    Tu ai zburat! Se vede!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  9. #1437
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    pudel, discutam de zburatoare. daca te bagi ca musca.n curu calului discutam doar de cotete si padocuri.
    te bagi pudel cu paru cret?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  10. #1438
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    pudel, discutam de zburatoare. daca te bagi ca musca.n curu calului discutam doar de cotete si padocuri.
    te bagi pudel cu paru cret?
    Fără noimă, fără sens. Impotentule!
    Nu poți mai mult oltene, ești din a doua categorie de olteni.

  11. #1439
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  12. #1440
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    L-au luat cateii pe Bumba. Sunt suparat pentru ca este un transfer bun
    Am regretat cand a plecat in Israel pentru 500-600k euro. L-as fi vrut la Steaua, imi placea mult de el ca jucator.

    Daca nu cumva s-a ruinat nejucand pe acolo, o sa faca treaba foarte buna in Romania. Il vad si revenind la nationala.

  13. #1441
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Poli Iasi l-a adus pe mijlocasul Stenio Nivaldo Matos dos Santos, 28 de ani. A semnat pe 6 luni cu drept de prelungire pe inca un an.

  14. #1442
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Atacantul croat Filip Jazvic a semnat pentru CS U Craiova. Jazvic are 26 de ani si a semnat pana la sfarsitul sezonului cu echipa din Banie, iar contractul prevede o optiune de prelungire pe inca trei ani.
    Attached Images Attached Images

  15. #1443
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Calancea si-a prelungit contractul cu CS U Craiova.

  16. #1444
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Leo, pasarica mica, trece-l si pe Deac la achizitiile Stelei. Tocmai a anunta Becali ca a semnat cu FCSB.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  17. #1445
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Incepand de aseara, noua achizitie a echipei din Pipera Tunari este arbitrul Bozmeg Fekete, caruia i s-a promis scutire de taxa de protectie pe urmatorii 3 ani, asa cum a declarat pt onlinesport locotenentul Fane Dediu, mâna dreapta a latifundiarului dobrogean.

  18. #1446
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Incepand de aseara, noua achizitie a echipei din Pipera Tunari este arbitrul Bozmeg Fekete, caruia i s-a promis scutire de taxa de protectie pe urmatorii 3 ani, asa cum a declarat pt onlinesport locotenentul Fane Dediu, mâna dreapta a latifundiarului dobrogean.
    mana cu care..
    retired.

  19. #1447
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Gluma mileniului - ovidiu "aproape jucator de fotbal" popescu la southampton pe 7 milioane. Si nu, nu de lei vechi.
    retired.

  20. #1448
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Atacantul de 19 ani, Florin Coman, poate pleca in strainatate pe o suma impresionanta.
    ''Coman este un jucător foarte talentat si va fi extrem de important pentru fotbalul românesc. Va pleca pe o sumă mare", a spus Joita la TV Sport ro.

  21. #1449
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Ionut Larie a semnat cu Steaua. Lui Larie i se va oferi o primă de instalare de 100.000 de euro si un salariu lunar de 10.000 de euro.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •