Quote Originally Posted by Roddicted View Post
cocuta, baga la cap.Steaua nu sta si se roaga de un jucator roman, tanar, care e doar o speranta, si nu certitudine.As fi inteles daca era vorba de unul strain care are potential.Daca e adevarat de scriu ziarele, nici nu ar mai trebui bagat in seama Maxim.Si asa avem pe dreapta/stanga 4 jucatori minim
Nu am zis ca sta Steaua intr-un jucator sau ca se roaga de el.

Eu am precizat dupa ce presa din Romania il dadea ca si transferat la Steaua, iar unii din voi(suporteri ai Stelei) isi faceau deja calcule cum va arata Steaua cu Maxim in echipa si ce scula de jucator e.
Atunci am venit si am spus clar ca jucatorul nu va ajunge la Steaua pentru simplul fapt ca Lucian Marinescu nu se haleste cu Becali, un lucru care se adevereste dupa declaratile lui Becali de astazi.

Aaa, sa nu mai spun ca cineva imi dadea cu dedicatie ca Steaua il transferase pe Maxim pe aici pe forum.

Oricum la ceea ce oferise Steaua pe el,Pandurii era clar in avantaj.Dar daca jucatorul spune PAS ce sa faci.E constient si el de faptul ca daca nu pleaca acuma afara la 22 de ani, e greu apoi sa plece de la Steaua .Pandurii la prima oferta de 1 mil jumate il da cu ochii inchisi in strainatate si jucatorul e constient de lucrul asta