Page 56 of 84 FirstFirst ... 646545556575866 ... LastLast
Results 1,156 to 1,176 of 1758

Thread: Transferuri- Veniri/Plecari

  1. #1156
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    cine plm e marica? o sa fie mai slab ca adrian cristea
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  2. #1157
    Forever Defiant Arkadiusz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Hell
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post

    Concluzia, durere mare in potaime.
    Iti dai seama la ce nivel sinistru de ultrascazut sunt marile dinamo si stelemeaua daca se bat pe un jucator ca Marica...
    Eternul preferat al lui pishurka pt postul de varf la nationala cand el avea evolutii cel mult mediocre la club, marele Marica va avea din nou mici sclipiri de fotbalist in fata unor aparari ca ale Chiajnei sau Botosaniului, ceea ce il va propulsa catre statutul de "mare atacant" in viziunea idiotilor si a selectionerului actual si lingator de icoane.
    Let the world burn down cuz I wanna smoke my cigar!

  3. #1158
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Marica rade de oferta pocaitului. Reactia vine dupa ce I. Negoita, principalul finantator in groapa aia, l-a acuzat de tradare si minciuna.
    Am primit o oferta pe WhatsApp. Singurii care nu m-au cautat au fost cei de la Dinamo si m-a deranjat acest lucru.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #1159
    Banned
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    70
    Reputatie
    0

    Exclamation

    Quote Originally Posted by Marius View Post
    cine plm e marica? o sa fie mai slab ca adrian cristea
    Ciprian Maricica
    https://en.wikipedia.org/wiki/Ciprian_Marica

    Statistica zice ca e jucator la kilogram ... 1 gol la 5/6 meciuri ... Ca el, pe toate drumurile ...

    Maricica nu e o pierdere pt Dinamo ... Dar transferul a deranjat ...
    Adica stia sa vina la stadionul Dinamo si sa se antreneze cu echipa, stia sa-i sune pe cei de la Dinamo .... dar acum nu a mai stiut unde e stadionul Dinamo, vroia probabil ca Dinamo sa-i contacteze impresarul ... Maricica nu e decat o curva ieftina ...
    Last edited by Krys888; 21st January 2016 at 09:45.

  5. #1160
    Forever Defiant Arkadiusz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Hell
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Jucator de 2 bani, umflat cu pompa de presa romaneasca. Daca cu rebutu' asta o sa atacam la Euro mai bine nu ne-am mai prezenta.
    Let the world burn down cuz I wanna smoke my cigar!

  6. #1161
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Pai alternativa care e? Naturalizarea negrului supraponderal care ii face masaje lui Rednic?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  7. #1162
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    Andone>Marica.

  8. #1163
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Bine ca n-ai zis de ivan de la barselona )
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  9. #1164
    Forever Defiant Arkadiusz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Hell
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Pai alternativa care e? Naturalizarea negrului supraponderal care ii face masaje lui Rednic?
    Luam una bucata Lewandowski, Muller, Suarez sau Neymar, il convingem sa vina in Ro la WCSB (ca din cate auzim la stiri orice fotbalist isi doreste sa joace la campioana blaturilor) si dup-aia il naturalizam si il bagam in nationala.
    Let the world burn down cuz I wanna smoke my cigar!

  10. #1165
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Eu pariez totusi pe ivan, il recomanda cele doua goluri jumate din cariera.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  11. #1166
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    Andone da golurii.La o echipa de fotbal.

    Marica nu joaca.Aia cand are echipa.In general nu are echipa.

  12. #1167
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Te-am contrazis eu?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  13. #1168
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    Nu dar replica ta mirosea a sarcasm de parca Marica e mult superior lui Andone.

    Ce-i drept Andone a fost zero la lot pana acum spre deosebire de Marica.

  14. #1169
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Andone, Alibec, Keseru, toti sunt peste Maricaca.

    E o perioada in care multi jucatori sunt santajati cu echipa nationala daca nu semneaza la cluburile afiliate mizeriei ghenciste. Se face mare tam-tam cu Asia asta, de parca selectionerul secolului n-ar fi prestat cu mana-ntinsa prin zona aia. Budescu e amenintat pe fata de sectantii lui Arsenie: semnezi in Golf, esti pa. Jigodism tipic ghencist.

    Ultimul exemplu e Ropotan, convocat dupa transferul la Lihnitul dupa ce a fost ignorat o cariera intreaga, in vreme ce Anton e inca tinut sub observatie de staful ortodox. E prea fraged. Cand o avea varsta lu' maricaca si 2-3 rupturi pe cm patrat de antricot injectat, atunci mai discutam.

  15. #1170
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Eu pariez totusi pe ivan, il recomanda cele doua goluri jumate din cariera.
    eu pariez pe Valceanu, il recomanda reivan si Sevilla ...

  16. #1171
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    eu pariez pe Valceanu, il recomanda reivan si Sevilla ...
    ivan ca atacant ! (atacant) nu stiu daca are cu 5 goluri mai mult date decat valceanu in liga 1 care e mijlocas(ofensiv dar mijlocas)..si e si mai mic.
    retired.

  17. #1172
    Forever Defiant Arkadiusz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Hell
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Cel mai bine zic sa-l bagam varf la nationala pe fotbalistul de renume intergalactic Alex Chiparliciu, ca tot il recomanda cu patos prostul forumului pt ca a scos un ***** de penalty cu Ungaria.
    Let the world burn down cuz I wanna smoke my cigar!

  18. #1173
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    eu pariez pe Valceanu, il recomanda reivan si Sevilla ...
    Valceanu e tigan, in locul tau as avea grija,
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  19. #1174
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Am primit o oferta pe WhatsApp. Singurii care nu m-au cautat au fost cei de la Dinamo si m-a deranjat acest lucru.

    Daca il cauta Getafe pe WhattsApp, are cineva vreun dubiu ca nesimtitul ar mai fi strambat din nas?

    Stie cineva ce oda i-a cantat reghele blatului sub balcon? L-a ofertat pe manea sau pe vals vienez? Sau au dialogat prin depesa, cu confirmare de primire? Si-au trimis porumbei? Au facut schimb de neveste?

    Ba, chiar credeti ca suntem toti fcsp-isti, sa veniti cu telenovele din astea de 3 lei? maricaca e mort dupa parai, s-a vandut pt bani si cu asta-basta. Nu a semnat pt salariul mediu al salahorului de la imgb, ci pt o (posibila) caruta de bani. Justificarile astea ale sclavetelui n-au nicio credibilitate.

    Bolnavule dupa avere, o sa te duci pe p.., jigodie!
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  20. #1175
    Forever Defiant Arkadiusz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Hell
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Andone, Alibec, Keseru, toti sunt peste Maricaca.

    E o perioada in care multi jucatori sunt santajati cu echipa nationala daca nu semneaza la cluburile afiliate mizeriei ghenciste. Se face mare tam-tam cu Asia asta, de parca selectionerul secolului n-ar fi prestat cu mana-ntinsa prin zona aia. Budescu e amenintat pe fata de sectantii lui Arsenie: semnezi in Golf, esti pa. Jigodism tipic ghencist.

    Ultimul exemplu e Ropotan, convocat dupa transferul la Lihnitul dupa ce a fost ignorat o cariera intreaga, in vreme ce Anton e inca tinut sub observatie de staful ortodox. E prea fraged. Cand o avea varsta lu' maricaca si 2-3 rupturi pe cm patrat de antricot injectat, atunci mai discutam.
    Si ma rog, de ce dracu ti-ai dori sa joci in mizeriile alea de campionate din Asia, care nu-s departe calitativ de Liga 1, daca nu pt bani mai multi? Da-i in **** mea de cocalari, oricum nu merita sa joace pt nationala daca se duc acolo. Daca vrei sa evoluezi ca fotbalist,o faci in Europa taica, nu la fanatici religiosi cu cearsaf in cap care te-ar omori daca spui bancuri cu prietenul lor imaginar.
    Let the world burn down cuz I wanna smoke my cigar!

  21. #1176
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    ACS Poli Timisoara s-a intarit cu atacantul olandez Prince Rajcomaar.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •