Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 31

Thread: Este dinamo cea mai necinstita echipa?

  1. #1
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    36
    Reputatie
    1

    Este dinamo cea mai necinstita echipa?

    spuneti ce credeti

  2. #2
    FORZA DELTA!!! dj_jaxxx's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Toronto, Canada
    Posts
    2,732
    Reputatie
    1
    Tin cu Dinamo si nu mi-e rusine sa zic ca uneori administratia echipe a fost necinstita dar nu cred ca se poate numi "cea" mai necinstita. Mai sunt si alte echipe care au avut grije sa dea dovada de necinste.
    [B]LET THE BEAT GO ON![/B]

  3. #3
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    ayrton, unde esti ?
    ce titlu ....................

  4. #4
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    sunt curios cine ar fi in masura sa raspunda la intrebarea asta?

  5. #5
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    din raspunsurile de aici cred ca vor incepe "ban"-urile
    ma abtin deocamdata , maine e o alta zi

  6. #6
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Nu Dinamo este cea mai necinstita echipa. Cel putin anul asta nu prea au fost probleme in afara de meciul ca Astra insa acolo a fost arbitrajul de vina ceea ce nu inseamna ca sa umblat la ei. In schimb blaturi au fost si anul asta Steua-Gloria, Rapid-Gloria, astra-Otelul si poate au mai si nu le tin minte. asta nu inseamna ca la altii nu sunt. La italieni: Reginna-Juventus de exemplu. Si in ultima etapa din Germania Nürnberg-Leverkusen, cica va fii blat. Asa ca porcarii sunt peste tot. Oricum subiectul mi se pare destul de stupid dar asta e.

  7. #7
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    nu stiu care e cea mai corupta echipa , ceea ce stiu e ca Gloria e imaculata !!

    Schumi? the only one!

  8. #8
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Blatul e blat dar Dinamo a furat cel putin doua meciuri sesonul asta dupa mintea mea proasta e cea mai necinstinta.
    anti Dinamo, anti oier

  9. #9
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by oaspetele
    nu stiu care e cea mai corupta echipa , ceea ce stiu e ca Gloria e imaculata !!
    Imi placi oaspetele, imi placi. Eu tocmai ma pregateam sa spun ca Dinamo, desi necinstita, nu poate sa-i intreaca pe Ceahlaul si Gloria de acum 2-3 ani. Anul asta nu pot sa ma pronunt daca Gloria a facut blaturi sau nu deoarece a avut echipa destul de buna si rezultate pe masura, dar Ceahlaul cred ca a continuat sa aranjeze meciuri.

  10. #10
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Fat Frumos. Tiam mai spus odata sa nu mai vb. fara sa cunosti. Spune ce blaturi a facut Dinamo sezonul asta. Nu spune doar ca au facut doua blaturi.Vreau sa stiu si eu. Apropo tu vezi meciurile acolo?

  11. #11
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    ]

    Anul asta nu pot sa ma pronunt daca Gloria a facut blaturi sau nu deoarece a avut echipa destul de buna si rezultate pe masura, dar Ceahlaul cred ca a continuat sa aranjeze meciuri. [/quote]

    Si aceste meciuri ar fii?....
    AFC Red member

  12. #12
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1

    dinamo a fost

    Eu zic ca nu se mai poate pune problema. Cea mai necinstita echipa a fost dintotdeauna dinamo.

    Sa ne amintim suita de 3 meciuri trucate in urma carora au scapat de retrogradare.
    Purceaua din meciul cu sportul
    eliminarea scandaloasa din meciul cu otelul
    noncombatul Faarului si reciprocitatea pe filiera giovanni becali de la Bacau

    arbitrajul criminal din meciul retur cu Astra si mult prea indulgent din tur

    blaturile din meciurile din tur cu ceahlaul si argesul

    eliminarea frauduloasa din cupa a Farului cu acel 11m inventat din ultimul minut de joc

    hotia fantastica din tur de la Timisoara

    si mai sint dar efectiv sint scarbit
    /fu/

  13. #13
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Imi trebuie putin timp ca sa inteleg ce ai scris Sorine. Sportul, Otelul si farul au dat toate trei puncte lui Dinamo pentru ca prefera sa retrogradeze ele si nu Dinamo. Am inteles corect? Si cum vina asta ba Farul ne da meciul in campionat dar in Cupa sunt furati de arbitrii ca sa castige Dinamo? Nu are logica. Dupa teoria ta ar fii trebuit sa ne dea meciul si in cupa. Tocmai acum ma uit la meciurile din Bundesliga si ma mir cum arbitrii de talie internationala pot sa faca asemenea greseli precum cele ale lui Altmayer in meciul retur cu astra. Faulturi la fel de dure sau poate mai dure decat cele facute de Frasineanu urmate de iesirea din joc al celui faultat. Si nici macar nu dau galben. Ma intreb daca sunt cumparati. Si ma uit si cum Leverkusen face ditamai blatul cu Nürnberg. Sau blaturile din ultima etapa din Italia. blaturi peste tot. Asa ca nu mai fii asa de scarbit ca nu e sanatos. Anul asta Dinamo a jucat pe bune si de aia nu ia iesit nimic. Lotul este slab insa la anul o sa revina cu alt lot si o sa ia campionatul. Cat despre Craiova ar trebuii sa aveti grija sa nu faca ciobanu si militianu niste afaceri care sa va lasa fara acei cativa jucatori de valoare pe care ii aveti si voi.

  14. #14
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ieppy
    Anul asta Dinamo a jucat pe bune si de aia nu ia iesit nimic.
    io zic sa-i dam dreptate baiatului , stie el mai bine !!
    /fu/ /fu/
    Schumi? the only one!

  15. #15
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Ieppy am spus doua meciuri furate nu blat e o diferenta si cele doua meciuri de care stiu e cel din campionat cu timisoara si cel cu Astra din cupa cu toate ca nu am spus cel cu Farul pentru ca Farul sa batut singur cu golul de risul lumii in tur.
    anti Dinamo, anti oier

  16. #16
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Si vad si meciuri nu tot timpul cit as vrea dar vad ceva.
    anti Dinamo, anti oier

  17. #17
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    5
    Reputatie
    1

    dinamoblat

    da, dinamo este club de ********i si hoti

    Forza Stiinta!

  18. #18
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    iar dinamovistii sint necinstiti prin definitie.

  19. #19
    junior
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    128
    Reputatie
    1
    nu-i mai bagati in seama pe stresatii astia....
    ....Dinamo e cea mai buna echipa....si printre cele mai corecte....si nu ca sunt eu dinamovist...Dinamo a facut si ea blaturi....nu va mai face....!...dar anul acesta...steaua si rapid...au batut recordurile....
    si poli s-a facut de cacao
    Am vazut eu ce fel de oameni sunteti...doreati sa ajunga astra in finala...ati vazut ce poate astra sa faca...sunteti penibili!

  20. #20
    sport legend adbogdan's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    444
    Reputatie
    1
    Incepe sa fie chiar distractiv. O gramada de 'justitiari' incep sa descopere ce inteligenti, cinstiti si 'simtiti' sunt ei numai datorita faptului ca nu sunt dinamovisti.
    Intrucat noi astia, dinamovistii, stim foarte bine cine suntem si ce reprezentam, ii instiintez pe respectivii 'justitiari' ca, din spirit umanitar, vom trece cu vederea explozia de ineptii injurioase pe care simt nevoia sa le ejecteze zilnic, in speranta ca totusi, in 25 - 30 de ani se vor maturiza suficient pentru a intelege ca injuriile la adresa unei echipe de fotbal si a suporterilor ei nu te fac nici mai destept, nici mai cinstit, si nici mai 'simtit'.

  21. #21
    sport legend Azur89's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    652
    Reputatie
    1
    dinamo - farul a fost blat, iar punctele s-au intors pe filiera sportul...de fapt in tur a fost o suita de aranjamente "marca dinu" cu puncte intoarse de sportul...n-au stiut nici ei saracii ca-i papa lupu becali la sfirsit...poate la anul pica si farul sa le mai scada numarul echipelor "prietene"... sa-l vad atunci pe danciulescu cu 3 goluri intr-un meci...sau o sa-si faca semne singur in vestiare, ca de prin tribune n-o sa-l mai vada nimeni....
    Smile, its good for you!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •