Page 64 of 91 FirstFirst ... 1454626364656674 ... LastLast
Results 1,324 to 1,344 of 1901

Thread: Amicale

  1. #1324
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,002
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by FREEk01 View Post

    Parca citesc amintirile din liceu ale lui Lordu
    Pai citeste. Lordul a jucat fotbal si scrie aici pe forum. Unde e problema? Eu la liceu am facut box. Am ratat cariera
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #1325
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Pai citeste. Lordul a jucat fotbal si scrie aici pe forum. Unde e problema? Eu la liceu am facut box. Am ratat cariera
    Tu ti-ai ratat cariera, Lordu bate campii, e diferenta bre .

  3. #1326
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,002
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    De fapt asta ti s-a intamplat in armata, la TgJiu ... si de atunci nu mai declari niciodata in public ca tii cu Steaua
    Tg Jiu face parte din orasele pe care nu le cunosc si probabil nu le voi cunoaste pana mor. Parerea mea ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #1327
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Schimbati numele thread-ului in "amintiri din adolescenta, box cu delaparis"
    Am observat ca e la moda, daca avem cateva pagini pe alt subiect, schimbam titlul.
    __________________

    Gigel Talibanu despre universitatea craiova:
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Pe noi, comunistii ne-au tinut in viata pana in 1989.

  5. #1328
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    bai, luati-l usor ca e singurul supermoderator pe care il mai avem.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #1329
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,002
    Reputatie
    1
    --------------------------------------------------------------------------------
    Last edited by Hingherul; Today at 22:10.. Reason: atentie la limbaj


    Bre Hingherul, cum iti permiti sa editezi bunatate de limbaj? Doar nu am facut karate impreuna
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #1330
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    scuze bre dar ma antrenez pentru supermoderator
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #1331
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Schimbati numele thread-ului in "amintiri din adolescenta, box cu delaparis vs fotbal cu lordul - duel"
    am modificat eu acolo
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  9. #1332
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    CS Universitatea - Serif Tiraspol 2-1
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  10. #1333
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Otelul Galati - Karpaty Lvov 2-3
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  11. #1334
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Petrolul - CSKA Sofia 0-1

    Rapid - Arsenal Tula 1-0
    Last edited by Dario; 12th February 2015 at 18:55.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  12. #1335
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    ACS Poli, mai bună ca Oțelul Galați în Antalya. Bănățenii întorc scorul după pauză și bifează a doua victorie


    ACS Poli a dat piept în această dimineață, în cantonamentul din Antalya, cu prim-divizionara Oțelul Galați. După victoria clară de ieri din fața bulgarilor de la FK Vereya, bănățenii și-au continuat evoluția bună. Conduși la pauză cu 0-1 după un gol primit rapid, timișorenii au întors scorul după revenirea de la cabine. Alb-negrii sunt la a doua victorie din Antalya, scor 2-1.

    Moldovenii au deschis rapid scorul. La trei minute după fluierul de start, Tudorie a împins mingea în plasa porții apărată de Pap. În ciuda jocului mai bun al alb-negrilor și a ratărilor lui Pedro Henrique, aflat de trei ori în poziție clară de gol, scorul pauzei a rămas același.

    Prestația bună a băieților lui Dan Alexa, care a început din primul joc al cantonamentului, cel contra bosniacilor de la Saranjevo, și care a continuat în amicalul câștigat ieri, a persistat și în mitanul secund contra Galațiului. Pus în situația de a restabili egalitatea de la punctul cu var, în urma unui fault la Poparadu, Pedro Henrique nu a ezitat și l-a învins pe Abraham, 1-1, în minutul 62. Introduși în minutul 70, Chipirliu și Popovici au fost protagoniștii golului victorios al ACS-ului. Centrarea celui din urmă l-a găsit pe Chipirliu în trei metri, care a stabilit scorul final, 2-1.

    Ultimul adversar al lui ACS Poli în cantonamentul din Antalya va fi FC Taraz din Kazahstan.

    ACS Poli: Pap – Melinte (55, Belu), Scutaru, Cânu, Bălace – Trandu (76, Ov. Petre), Popescu (73, Keita) – Nikiema (46, Poparadu), Boldea (60, Lazăr), Bărbuț (70, Chipirliu) – Pedro (70, Popovici)

    Oțelul Galați: Abraham-Grădinaru (72, St. Suciu), Miron, Mișelăricu, Murgoci-Brigido (48, C. Stoian), Dică, Tătar (60, Moglan), Popa-Cristea, Tudorie


    https://t.me/pump_upp

  13. #1336
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Cine pana mea e Poli?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #1337
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by six View Post
    ACS Poli, mai bună ca Oțelul Galați în Antalya. Bănățenii întorc scorul după pauză și bifează a doua victorie


    ACS Poli a dat piept în această dimineață, în cantonamentul din Antalya, cu prim-divizionara Oțelul Galați. După victoria clară de ieri din fața bulgarilor de la FK Vereya, bănățenii și-au continuat evoluția bună. Conduși la pauză cu 0-1 după un gol primit rapid, timișorenii au întors scorul după revenirea de la cabine. Alb-negrii sunt la a doua victorie din Antalya, scor 2-1.

    Moldovenii au deschis rapid scorul. La trei minute după fluierul de start, Tudorie a împins mingea în plasa porții apărată de Pap. În ciuda jocului mai bun al alb-negrilor și a ratărilor lui Pedro Henrique, aflat de trei ori în poziție clară de gol, scorul pauzei a rămas același.

    Prestația bună a băieților lui Dan Alexa, care a început din primul joc al cantonamentului, cel contra bosniacilor de la Saranjevo, și care a continuat în amicalul câștigat ieri, a persistat și în mitanul secund contra Galațiului. Pus în situația de a restabili egalitatea de la punctul cu var, în urma unui fault la Poparadu, Pedro Henrique nu a ezitat și l-a învins pe Abraham, 1-1, în minutul 62. Introduși în minutul 70, Chipirliu și Popovici au fost protagoniștii golului victorios al ACS-ului. Centrarea celui din urmă l-a găsit pe Chipirliu în trei metri, care a stabilit scorul final, 2-1.

    Ultimul adversar al lui ACS Poli în cantonamentul din Antalya va fi FC Taraz din Kazahstan.

    ACS Poli: Pap – Melinte (55, Belu), Scutaru, Cânu, Bălace – Trandu (76, Ov. Petre), Popescu (73, Keita) – Nikiema (46, Poparadu), Boldea (60, Lazăr), Bărbuț (70, Chipirliu) – Pedro (70, Popovici)

    Oțelul Galați: Abraham-Grădinaru (72, St. Suciu), Miron, Mișelăricu, Murgoci-Brigido (48, C. Stoian), Dică, Tătar (60, Moglan), Popa-Cristea, Tudorie


    Ca a batut ACS Timisoara o echipa cu Abraham in poarta nu-i problema. Pe mine ma ingrijoreaza al doilea amical jucat de Otelul tot ieri.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  15. #1338
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Sheriff - Botosani 2-1
    Last edited by leodacin; 28th March 2015 at 13:21.

  16. #1339
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Debrecen(Ungaria)-dinamo(prostii Romaniei) 6-0


    Game, set and match!
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  17. #1340
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    n am mai vazut un meci d alu Dinamo de mult si am avut proasta inspiratie sa ma uit astazi.....ba baiatule dar astia chiar sunt slabi,ma asteptam sa nu castige dar unii nu s in stare sa stea pe teren

  18. #1341
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Ma intreb ce fac astia la antrenamente?

  19. #1342
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Asta daca fac antrenamente.

  20. #1343
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,051
    Reputatie
    1
    Rasii maaaai!

  21. #1344
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    De ce, bre, am jucat noi?

    6-0 a fost? Vorba unui amic: suntem in buda. Dar fara pesta.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •