Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 100 of 100

Thread: Jos cu FRF

  1. #85
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    ce ai ma paranoicule?? cine vezi tu ca rade? toti incercam sa te protejam.
    Gunoi ordinar n-ai nici curiozitatea sa citesti un post mai inainte.Era vorba de Mircea Sandu,boule!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  2. #86
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    aaaa, credeam ca e vorba despre gunoaie bolnave de pe forum si d`aia m-am gandit la tine.
    caschetarule
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #87
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    aaaa, credeam ca e vorba despre gunoaie bolnave de pe forum si d`aia m-am gandit la tine.
    caschetarule
    Jeg ordinar!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  4. #88
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    cap de creta
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #89
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    [QUOTE=petea;3666999]
    Quote Originally Posted by tim S View Post
    Hai sa ne unim toti si sa-l dam pe canceros jos.[/QUOTE

    Cata josnicie exista pe aceasta sectiune, toate scursurile posteaza aici. Nu va e rusine sa radeti de boala unui om? Nenorocitilor!
    Ipocritule,daca maine dimineata mircea sandu desfinteaza pe dinamo tu te rogi pentru boala lui?

    daca e asa, Da Doamne

  6. #90
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    [QUOTE=tim S;3667030]
    Quote Originally Posted by petea View Post
    Ipocritule,daca maine dimineata mircea sandu desfinteaza pe dinamo tu te rogi pentru boala lui?

    daca e asa, Da Doamne
    Mancator de lebede! Ai minte-n cap exact cat o lebada!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  7. #91
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Nu i-a convenit ex-organului.

  8. #92
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Incetati cu jignirile.

  9. #93
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Mi-e greu sa cred ca se va sfarsi cu inchisoarea pt *******ii aia, insa e clar si sigur ca se vor lua masuri cu efecte devastatoare in cadrul urmaririi penale.
    Indubitabil,ca o etapa logica si fireasca, se va pune sechestrul ala asigurator pe toate bunurile FRF si LPF, deci si pe conturile cu banii de la TV.
    In ritmul asta Badea, Copos, ciobanila si alti profitori vor intra in faliment cu bussinesul lor fotblistic.
    Fara conducere, fara bani si fara meciuri... foarte probabil vor urma si masuri drastice din partea UEFA. Si asa nu se califica nicio echipa romaneasca in primavara europeana...
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  10. #94
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by eventHorizon View Post
    Si asa nu se califica nicio echipa romaneasca in primavara europeana...
    am auzit ca dinamo baga pregatiri intense


    treaba e, mai poate sta cancerosul in fruntea frf cand e manjit cu ***** pe la DNA si cercetat penal?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #95
    sport legend mach's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    La Multi Ani Dumitru Dragomir !!

  12. #96
    ex-danny22tm Poli Timisoara's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Timisoara*****
    Posts
    956
    Reputatie
    1
    sa dat liber la injuraturi si nu am fost anuntat? atunci multa **** la toti dusmanii de pe forum !
    [B][SIZE="4"][COLOR="DarkOrchid"]POLI 1921[/COLOR][/SIZE][/B]

  13. #97
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    am auzit ca dinamo baga pregatiri intense
    Baga ce? Pregatiri? Parca erau sampanii, dar poate ai incercat tu o metafora si nu m-am prins

    Revenind la prietenii lu Porcea, sper ca, maine, ambii sefi de trib sa iasa cu catuse la maini
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  14. #98
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    354
    Reputatie
    0
    Nu mai cred nimic pana nu vad ! Ar fi o lovitura sa-i aresteze p-astia, s-ar declansa revenirea la normalitate! Oricum Sandu e speriat si a facut pasul inapoi odata cu numirea lui Craciunescu la sefia CCA

  15. #99
    incepator
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    42
    Reputatie
    1
    as zice eu unde il streseaza pe Sandu ca e Craciunescu presedinte la arbitri!

  16. #100
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Sindromul Gaddafi din fotbalul românesc

    Articol publicat de Matei UDREA

    Privind convoiul ăsta al oamenilor de paie târându-se speriați spre DNA, priveliștea fotbalului românesc asaltat de procurori începe să semene cu deșertul libian. Până la urmă, orice Colonel, sau Naș, află că nu e Dumnezeu, oricât de atotputernic s-ar crede. Să calci pe cap o lume întreagă decenii la rând, să râzi de toți, să dai cu tifla puterilor străine de fotbal, indiferent că se numesc Justiție, Suporteri sau Politică, să te aliezi cu cei de teapa ta, să prosperi când ceilalți suferă, să-ți creezi propriul sistem perfect de imperfect. Să exploatezi discreționar zăcămintele de talent ale unui neam întreg, să le secătuiești pentru ca tu și banda ta să vă îngrășați și să pozați în glorioși oameni de afaceri. Să faci toate astea și să te trezești acum atât de vulnerabil!

    După ce te-ai iluzionat că poți decide, demiurgic, cine are dreptul să trăiască în fotbal și cine să fie dezafiliat pentru că așa vrei tu, constați că, de fapt, nu ești nici singurul, nici cel mai puternic. Aliații care
    te-au adus la putere nu mai sunt sau nu te mai vor acum. Ți s-a șubrezit puterea, slugile fug sau au ajuns deja după gratii, acum ai rămas doar cu o mână de fideli și cauți o cale de scăpare. Ai face orice ca să te salvezi, i-ai sacrifica pe ceilalți și ți-e teamă că ar putea s-o facă ei primii, înaintea ta. Acum vă mai țin împreună frica și vina comună, însă cercul se strânge. Zâmbetul se transformă în rictus, te trec pentru prima oară fiori și nu-ți mai arde de grătare sau de bășcălii. Nu înțelegi ce se întâmplă, pentru că ești același și lumea se schimbă, deși tu ai dat ordin să rămână la fel.

    Dar cel mai mult te înspăimântă că nu știi cum se va termina. Asta ar fi culmea: tot bănetul, toate funcțiile, toată puterea, ca să sfârșești târât afară dintr-o gaură de șarpe de Mititelu, în huiduielile mulțimii?

    http://blog.prosport.ro/matei-udrea/...manesc-8906040

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •