Page 108 of 228 FirstFirst ... 85898106107108109110118158208 ... LastLast
Results 2,248 to 2,268 of 4779

Thread: Abuzurile moderatorilor

  1. #2248
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Bun asa, 5 infraction pentru Hinghi, unul pentru Johnny. Corect si echidistant pana la capat
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  2. #2249
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    A injurat de 5 ori mai mult Hingherul. I-am zis sa nu se joace cu asta si n-a inteles. Numai asta a facut azi. Mitocanie si in plus a invadat sectii unde se posteaza civilizat si unde userii n-au treaba cu prostiile lui.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #2250
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Sa te fut in gura cu explicatiile tale. Pana ieri, ionel a injurat timp de o luna. La doua ore dupa ce mi-ai dat infraction pentru "mooie", ionel ne-a luat familiile in pulla si nu s-a intamplat nimic. Sa va iau si eu familia in pulla.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  4. #2251
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    delaparis ! Judeca te rog cu aceasi masura! Ban merita dupa parerea mea oricine injura pe forum.Dca masura ta e ca unu a injurat de 2 ori si altu de 7 si merita ban doar ala cu 7 ca a fost mai cocos ...rusine.

  5. #2252
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Plus ca daca dai un search dupa postarile lui Johnny o sa gasesti cel putin 10 cu injuri...asa ca fii serios. ori scoti banul la toti ori ii banezi pe toti.

  6. #2253
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian View Post
    delaparis ! Judeca te rog cu aceasi masura! Ban merita dupa parerea mea oricine injura pe forum.Dca masura ta e ca unu a injurat de 2 ori si altu de 7 si merita ban doar ala cu 7 ca a fost mai cocos ...rusine.
    Johnny a injurat timp de o luna. I s-au permis prea multe, incluziv injuraturi de mama nepedepsite. Hingherul nu a injurat deloc pana astazi.

    Era normala o asemenea reactie pana la urma.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  7. #2254
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    http://forum.onlinesport.ro/threads/...rimare-vulgara
    http://forum.onlinesport.ro/threads/...=1#post4406061

    Interval de 2 ore intre "masuri". Pe mine ma ameninta cu ban si-mi da infraction pentru "mooie". Doua ore mai tarziu, Johnny ne ia familiile in pulla si doar ii sterge injuraturile. Nici macar mustrare verbala, nu mai zic de sanctiuni.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  8. #2255
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    Iulian se pare ca ai fost sm pe forumul asta dar de prea mult timp si nu mai stii cum merge sistemul de sanctiuni. Bann nu dai asa cum vrei ci doar pt cumul de sanctiuni. Daor cativa moderatori mai au dreptul asta dar din omisie deoarece Vadim nu a scos la toti.

    Si vezi ca Hingherul ti-a spus doar o parte din problema. Daca doresti vei avea explicatii si din partea celor care au fost victime actiunilor sale represive.

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Sa te fut in gura cu explicatiile tale. Pana ieri, ionel a injurat timp de o luna. La doua ore dupa ce mi-ai dat infraction pentru "mooie", ionel ne-a luat familiile in pulla si nu s-a intamplat nimic. Sa va iau si eu familia in pulla.
    I-auzi Iuliane aici.
    Ce parere ai despre civilizatii astia victime ale sanctiunilor mele?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #2256
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Pai creste presiunea pana se crapa motorul. Ce vrei? Normal ca acum iti iau familia in pulla, am epuizat toate incercarile de apel la ratiune.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  10. #2257
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Iulian se pare ca ai fost sm pe forumul asta dar de prea mult timp si nu mai stii cum merge sistemul de sanctiuni.
    Corect.Nu mai stiu.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    IBann nu dai asa cum vrei ci doar pt cumul de sanctiuni.
    Sistem gresit atunci !

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    IDaor cativa moderatori mai au dreptul asta dar din omisie deoarece Vadim nu a scos la toti
    Aici a gresit vadim ...de ce mai e moderator daca nu poate sa-si vada de sectiunea lui cu puteri depline ? probabil de aia s-a ajuns aici...probabil

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Daca doresti vei avea explicatii si din partea celor care au fost victime actiunilor sale represive.
    Doresc

  11. #2258
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Pai creste presiunea pana se crapa motorul. Ce vrei? Normal ca acum iti iau familia in pulla, am epuizat toate incercarile de apel la ratiune.
    De luni de zile deja il injurati pe Paul desi am avertizat ca nu voi tolera mult timp asta. Ratiune? Ce ratiune?

    Atentie la limbaj si cu clona de pe VP ca vei avea conturile unite ... acolo.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #2259
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Macel.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  13. #2260
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Bai, frate, dar ce copilarii! Bine, avand in vedere ca acum nu-s direct implicat, imi permit sa fiu detasat & lucid.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #2261
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Macel.
    Eu am avertizat ca am armata serioasa si butoane alea rosii
    Pai ce, doar Trump e smecher pe aici?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #2262
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Bai, frate, dar ce copilarii! Bine, avand in vedere ca acum nu-s direct implicat, imi permit sa fiu detasat & lucid.
    Ce bine ma simt cand nu injur, cand nu distribui carne. Sunt fericit din acest punct de vedere. Am avut perioade negre pe forumuri in anii 2005-2010, de care nu-mi aduc aminte cu placere. Parca e mai bine sa fii zdravan la cap.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  16. #2263
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    pariziene ,adica jigodia aia fecesebista ma jigneste si eu nu am voie sa raspund?
    imi bag pwulla in ols!

  17. #2264
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Asa se intampla cand esti limitat .... ti se pare ca nu ai cum sa raspunzi decat folosind cuvinte ca cele de mai sus...obositule ( nici acum nu te-am laudat) ...fraiere
    ai omis " soroista.feisbuchista ,,,etc"

  18. #2265
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Ce bine ma simt cand nu injur, cand nu distribui carne. Sunt fericit din acest punct de vedere. .
    este ca te simti extraordinar de bine? cand vezi ca obositi se oftica si incep sa isi bage si sa-si scoata ...parca te simti altfel ...si esti deja altfel Multumesc

  19. #2266
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian View Post
    Asa se intampla cand esti limitat .... ti se pare ca nu ai cum sa raspunzi decat folosind cuvinte ca cele de mai sus...obositule ( nici acum nu te-am laudat) ...fraiere
    ai omis " soroista.feisbuchista ,,,etc"
    asa este fraiere.este forumul maatii si poti sa ma injuri.atata te duce capul sorosist,atata poti,vadime!

  20. #2267
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    Iulian,
    Sincer cred ca ai aterizat pe un teren minat ... de nemti
    Lasa usor si citeste indelung ... apoi vorbim
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #2268
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    asa este fraiere.este forumul maatii si poti sa ma injuri.atata te duce capul sorosist,atata poti,vadime!
    Prazare nu te-am injurat niciodata ... fraiere
    Da-mi aici copy/paste unde te-am injurat ...fraiere

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •