Page 129 of 228 FirstFirst ... 2979119127128129130131139179 ... LastLast
Results 2,689 to 2,709 of 4779

Thread: Abuzurile moderatorilor

  1. #2689
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    o conexiune pentru conciliere?!
    m-ati lovit la un punct slab...
    parca padian o mai cheama!

  2. #2690
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,275
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    mama cum e Mariuta!!! o ador.
    nici nu stiu ce smilie sa mai pun aici...
    granita la Orsova!

  3. #2691
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,275
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    o conexiune pentru conciliere?!
    m-ati lovit la un punct slab...
    parca padian o mai cheama!
    da...si e sudista...asta ca sa nu mai tot zici ca am ce am cu oltenii
    granita la Orsova!

  4. #2692
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    apropo de femei frumoase, Timache, iar m-am intalinit cu Pora intr-un mega image! babaiatule, nu stiu ce ai vazut asa sexos la sandalele ei dar urata femeie mai e
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #2693
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    mai ales cand trage de carnat!

    cipule,nu-mi place prazul,deci nu sunt oltean!

  6. #2694
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    deci,in concluzie! schimbati regulamentul coercitiv ca sub zidurile oxfordului,dati amnistie generala si se poate lua de la capat.cu inca un sm.dar fara moderatori intrati in putrefactie de ani de zile si tinuti ca moaste pe ols.
    eu nu port ranchiuna.vorba hingherului,pot sa ma balacesc,dar in apa curata cu ceilalti ...porci!


    ps ne auzim maine dupa meci!

  7. #2695
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    off.daca ma lasati sa vad meciurile...
    sevi,departe de mine sa consider ca nu ma balacesc alaturi de voi in balta cu porci.
    dar este o mica mare diferebta .daca hingherui incepe discutia "pm lordliv".ii raspund si eu la fel.stiu ca asta va creste libidoul si ma bucur ca va ajut.
    dar hingheru'este moderator.eu,un simplu user,a inbratisat marota ca unui moderator i se permite orice pe ols.cu acordul parizianului.pana rabufneste si el.dar dupa ce a fost si el balacarit de gasca voastra...pana la paroxism.

    in privinta ta,ai ramas o sluga.a lui marius.care se ocupa cu cercetarea postarilor.deformatie profesionala.
    ps. vezi ca am scris ceva pentru tine pe politica.parca pe psd-alde.
    si nu ma mai deranja ca trag obloanele.
    itistule sec...

    ps.ai glumit tu vreodata?

  8. #2696
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0

    baietas,ai sanse minime ca sa te vindeci. claustrat acolo dai in primire...

    nu faci politica? poate.dar esti o unealta a celor ce fac politica.inclusiv a prietenului tau marius.

    esti expert in arhivele olsului. asta faci toata ziua.le freci si iar le freci. dar trebuia sa citezi si pagina anterioara in care tu ai intruzionat spatiul intern al UNIVERSITATII CRAIOVA si ai jignit echipa. si pe mine.pe aia nu o dai? minciuna prin omisiune?
    futevant este un cuvant la moda pe ols.nu ai ce sa faci.baietas.
    si pe urma a intrat si frate-tau futevant cu provocarile sale!
    asta stiti sa faceti.provocati si daca vi se raspunde cu aceeasi moneda dati ochii peste cap!

    stiam de la vadim/parizian ca nu ai voie sa intri pe pagina unei echipe si sa provoci pe cei de acolo.ok?
    si oricum eu am vorbit super in comparatie cu citatele expuse de mine din comentariile suporterilor UNIVERSITATII CRAIOVA!

    ce sa faci cu fecesebistii astia!

  9. #2697
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    ia uita-te! cica au trecut 10 min si nu mai am voie sa editez...
    voiam sa spun,iulene vreo 200 de views in vreo 2 ore! merge pe foamea asta! si nicio invectiva!

  10. #2698
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Lordliv si Paul ce mai pun consecutive in asa hal pe forum

    Deci cam subiectivi atat Iulian cat si Lordliv.

    Lordliv, daca inteleg bine ce citesc intre randuri tu spui ca sunt bun atat timp cat sanctionez pe cei cu care te razboiesti pe aici. Sunt mai putin bun atunci cand nu o fac.

    Iulian, eu accept orice ajutor de la oricine are intentie buna pe forum. Numai ca "ajutorul" tau consta in a imi da lectii de moderare de cele mai multe ori. Accept si lectii, nu-i problema dar nu de la cei care abia citesc de o saptamana si dicteaza pe aici fiind siguri ca au inteles tot ce se intampla pe forum de ani de zile.

    Despre forum am mai spus si ma repet aici pt cei care nu au citit tot
    Suntem pe un forum de sport in Romania. Sportul in Romania e la pamant mai ales cel mai po****r deci fotbal. Nu mai avem performante in Europa iar echipele de traditie au disparut in majoritate deci fanii nu mai au ce comenta. Iar jocul practicat de cele ramasse este de un nivel penibil dpdv spectacol.
    Dar forumul nu inseamna doar fotbal intern. Sunt sectii care merg acolo unde Romania este relativ bine plasata. Gimnastica si Tenis.

    Apoi cand vad ca la fiecare turneu final fotbal CM si CE batem record dupa record postari atunci tare cred ca am dreptate

    Revin cu amanunte
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #2699
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    forum de sport? iti sare liv in cap.
    retired.

  12. #2700
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Da, uitasem sa precizez ca sectia Politica ramane de baza in ultima perioada. De aici si multe pareri subiective in legatura cu moderarea
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #2701
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    consecutive?
    dar tu ce vrei pariziene sa nu mai postez pana nu posteaza un individ? poate nu mai postez de loc si pe urma iti pare rau...

    asta este imbecilitate...
    eu inteleg consecutive daca postezi in intervalul de 10 min inca o data!
    repet-o imbecilitate a regulamentului.

    nu.nu ai inteles.vreau sa sanctionezi cauza.adica pe moderatorii care isi bat joc de useri.
    si ai facut-o foarte rar.

    ps. lasa-l forum de sport.nu ma deranjeaza.
    indivizii asa zisi adversi sunt prea slabi pentru mine! pe sectiunea politica.
    Last edited by Lordliv; 9th December 2017 at 22:55.

  14. #2702
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Lordliv, tu nu ai inteles. Faceam aluzie la unele din motive pt care Hingherul il banneaza abuziv pe Paul. "Consecutive"

    Am explicat acum cateva zile de ce nu sanctionez moderatori. E circ pt oricine e nou pe forum si vede asta. Ar insemna balamuc de fapt. Cine ar vrea sa intre pe forum cand vede asa ceva?
    Ma bazez in continuare pe bunul simt al moderatorilor. Mai sar calul dar nu foarte des. In procent cred ca suntem castigatori cu strategia asta.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #2703
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    sunt bine dispus azi si imi place sa impung.chiar si un francez! la care tin!

    ps. unde mi-au disparut sute de postari?
    mi=ai sters urmele de pe vp?
    ca sa-i lamurim pe sevi!

    si 2.moderatori ca moderatori.dar marius-ziare com ce mai face? sunt moastele lui pe aici?

  16. #2704
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Eu sincer iti spun aici in public ma indoiesc de ce spui in legatura cu Marius. Daca era asa important era deja SM. Si in plus in locul meu deoarece m-am opus cand Vadim era pe cale sa-l puna.
    Sau probabil ca sunt mai periculos decat el deci atentie

    Cu Novac nu stiu ce sa zic. Cred mai degraba ca doreste sa se afisheze important pe forum, mult mai mult decat este de fapt si a calcat in strachini Nu cred ca are un rol politic pe forum sau in general in Romania.

    Sevilla nu e prost dar e prost crescut. Cam atat si despre el.

    Hingherul? Ca orice pescar deprimat se agata de oameni daca pestii nu se agata de undita lui

    I-am insirat pe toti din "gasca" sau am uitat pe cineva?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #2705
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    gasca futevant!

    ps.frumos zis! dar tu vezi altcumva lumea de langa psg.
    eu stau pe langa un stadion care sta sa se prabuseasca,sa-l ia vantul,chel de iarba.asa ca lasa-ma te rog sa fiu mai suspicios!


    bine sevi!
    trecand peste meschinariile tale,eu iti promit ca voi vorbi civilizat cu tine.
    esti de altfel cam singurul in afara de moderatori cu care mai pot vorbi de fortbal!
    chiar daca esti fecesebist.
    Last edited by Lordliv; 9th December 2017 at 23:34.

  18. #2706
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Lasa ca nu se prabuseste el iar iarba o sa creasca in primavara
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #2707
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    si inca ceva ,sevi!
    parizianul a ajuns la disperare ,cat de imperturbabil este, ca sa te claustreze o luna acolo!
    fii rezonabil si cred ca vei iesi mai devreme!
    vreau sa ma contrez cu tine inaintea meciului cu franarii.
    ps.pacat ca maine luati bataie!

  20. #2708
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Eu sincer iti spun aici in public ma indoiesc de ce spui in legatura cu Marius. Daca era asa important era deja SM. Si in plus in locul meu deoarece m-am opus cand Vadim era pe cale sa-l puna.
    Sau probabil ca sunt mai periculos decat el deci atentie

    Cu Novac nu stiu ce sa zic. Cred mai degraba ca doreste sa se afisheze important pe forum, mult mai mult decat este de fapt si a calcat in strachini Nu cred ca are un rol politic pe forum sau in general in Romania.

    Sevilla nu e prost dar e prost crescut. Cam atat si despre el.

    Hingherul? Ca orice pescar deprimat se agata de oameni daca pestii nu se agata de undita lui

    I-am insirat pe toti din "gasca" sau am uitat pe cineva?
    O analiza aproape perfecta. Cu sublinierile mele.
    Ai uitat doar 1 buc. futevant. Dar fiind marunt si neinsemnat l-ai uitat. Miauna si el p-aici zilnic.

  21. #2709
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Esti sigur?
    Repet pana ai sa pricepi : Delaparis e singurul moderator. Si se chinuie sa tine Ols in viata. Nu cred ca intelegi. Esti prea batran.
    As mai enumera cateva tentative sa de moderatori, printre care si eu!
    Mai bine asa decat atentate de moderatori ca Hingherul!

    Quote Originally Posted by phife View Post
    pai tocmai bai imbecilule..ca posteaza peste tot.
    cu cine dracu vorbesc eu ma, cu paul2, ce *****..
    Uite o alta tentativa de moderator, cu limbajul la el!
    Bai liverpul-fan, Paul fu pedepsit in continuu de 20 de zile incoace pentru ce posteaza pe thread-ul sau, aici a fost discutia, ti-am dat cu lingurita si degeaba, vad ca ai creierul prea uns cu unsoare in perioada asta si sinapsele merge greu.
    Pentru ce face-n restul forumului n-am contestat niciodata pedeapsa care si-a luat-o, eu nici nu citesc kkturi din astea de politica si alte inutilitati unde posteaza el, asa ca nici nu m-am pronuntat macar.
    Last edited by Johnny D; 10th December 2017 at 09:48.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •