View Poll Results: Cine castiga?

Voters
29. You may not vote on this poll
  • Haye prin K.O

    1 3.45%
  • Haye la puncte

    2 6.90%
  • Draw

    1 3.45%
  • Klitschko prin K.O

    18 62.07%
  • Klitschko la puncte

    7 24.14%
Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 179

Thread: David Haye vs Wladimir Klitschko

  1. #22
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Haye stie sa vanda meciul,asta e clar.

  2. #23
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Pe mine ma surprinde calmul de care da dovada si "engleza" aproape perfecta a lui Wladimir ! Isi face si el partea foarte bine ! amandoi dau un adevarat spectacol inainte de meci ! Bravo lor ! Sa speram ca si-n ring va fi un meci bun (de asta nu sunt prea sigur insa)

    Joculetul lui Haye costa 2 euro si ceva ! Nu cred ca merita

  3. #24
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Daca pierde acest meci parerea mea ca istoria o sa fie dura cu Haye.

    Prea multe accidnetari,iesiri din meciuri,vorba multa,lumea nu o sa fie multumita.

    PS:Luciane,weekendul asta pe HBO lupta si Adrien Broner.Il va duce la scoala pe Litzau.

  4. #25
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post

    PS:Luciane,weekendul asta pe HBO lupta si Adrien Broner.Il va duce la scoala pe Litzau.
    Subscriu !
    Eu am vazut si meciul cu Ponce de Leon, cel in care in opinia ta i-a fost daruita o victorie lui Broner ! Nu mi s-a parut un cadou ! dimpotriva, eu chiar l-am vazut castigator pe Broner (nu mai tin minte exact cat).
    Nu tin cu boxerii astia tehnici cu workrate slab insa vad ca de multe ori ii vad invingatori impotriva altor pugilisti mai rudimentari. Si-n primul meci Castillo vs Mayweather, am vazut un egal...multi au zis c-a fost furt insa mie nu mi s-a parut ! bine, scorul a fost excesiv insa victoria era pe deplin justificata

  5. #26
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    La Castillo-Mayweather I e genul de meci care se poate duce de o parte si de lata.Scorurile insa au fost jenante.

    Broner-Ponce de Leon mi s-a parut furt pe fata,cam asta zice toat lumea.Eu VROIAM sa-l punctez pt. The Problem si l-am avut 97-93 pt. PDL.

    In orice caz daca pustiul asta(are 21 de ani) se tine de treaba ajunge mare.E mega talent.Plus ca are carisma,o sa fie noul Mayweahter,toata lumea o sa se uite la sa-l vada pierzand.
    Chestia e ca el pare mai interesat de cum i ista freza si ce fel de intrare o sa aiba i nring decat de meci.II trebuie un antrenor mai bun.
    Mario Balotelli al boxului Broner asta.

  6. #27
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Apropo, sa fie asta meciul cel mai greu a lui Wladimir din intreaga cariera ?? Adica Haye e cel mai bun adversar intalnit de ucrainean ?

  7. #28
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    E cel mai VORBIT si ce lai HYPED.

    Daca va fi cel mai greu n uare legatura cu cel mai bunadversar,depinde de noapte,de frma de multe chestii.

    Nu cred ca Haye il va distruge mai rau decat a facut-o Sanders de exemplu.De fapt nu cred ca o va face deloc.

  8. #29
    sport legend melo's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Arad
    Posts
    519
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lucian86 View Post
    Apropo, sa fie asta meciul cel mai greu a lui Wladimir din intreaga cariera ?? Adica Haye e cel mai bun adversar intalnit de ucrainean ?
    Teoretic ar trebui sa fie printre cei mai grei,nu stiu daca cel mai greu.Daca Haye trece de primele 2-3 runde il poate bate,nu cred ca se va arunca din prima pe el.Probabil meciul va fi asemanator ca si cel cu Valuev.
    [size=1]"The Heat are out! Lebron failed! Are you happy about it? I guess you are "[/size]

  9. #30
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    E cel mai VORBIT si ce lai HYPED.

    Daca va fi cel mai greu n uare legatura cu cel mai bunadversar,depinde de noapte,de frma de multe chestii.

    Nu cred ca Haye il va distruge mai rau decat a facut-o Sanders de exemplu.De fapt nu cred ca o va face deloc.
    Judecand "ex-ante", adica inainte de meci, Haye este cel mai bun adversar intalnit de W. Klitschko ? Din punctul asta de vedere caci nici eu cred ca Haye il va invinge atat de rau asa cum a facut-o Sanders (daca-l va invinge)

    Quote Originally Posted by GZA View Post
    Teoretic ar trebui sa fie printre cei mai grei,nu stiu daca cel mai greu.Daca Haye trece de primele 2-3 runde il poate bate,nu cred ca se va arunca din prima pe el.Probabil meciul va fi asemanator ca si cel cu Valuev.
    Eu zic ca sansele lui Haye sunt in principal in primele runde...Wladimir nu e genul de boxer care sare pe tine inca de la inceput ! Are destula rabdare pana te prinde pana la urma cu 2, 3 combinatii care te face KO.

    Haye trebuie sa adopte cu siguranta o tactica similara cu cea in meciul cu Valuev insa va trebui sa caute lovitura de KO. Cu siguranta ii sta in putere sa reuseasca asa ceva, tinand cont si de "antecedentele" lui Wladimir ! La puncte e foarte greu pentru Haye

  10. #31
    sport legend melo's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Arad
    Posts
    519
    Reputatie
    1
    KLITSCHKO vs HAYE - FACE OFF WITH MAX KELLERMAN

    http://www.youtube.com/watch?v=JjEl_...&feature=feedu
    [size=1]"The Heat are out! Lebron failed! Are you happy about it? I guess you are "[/size]

  11. #32
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Cred ca e cel mai bun face-of facut de HBO.

    E clar ca cei 2 nu pot sta mult in aceeasi camera.

  12. #33
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Mi-a placut mai mult Pascal cu Hopkins !

    Bun face-off ! fata de cealalta confruntare postata mai sus, aici Haye s-a descurcat mai bine zic eu

  13. #34
    sport legend melo's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Arad
    Posts
    519
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lucian86 View Post
    Mi-a placut mai mult Pascal cu Hopkins !

    Bun face-off ! fata de cealalta confruntare postata mai sus, aici Haye s-a descurcat mai bine zic eu
    Haye l-a facut clar mai ales pe final.Si cand s-au uitat unul in ochi la celalalt Wlad a intors primul capul.Pascal si Hopkins se certau de parca erau la circ.
    [size=1]"The Heat are out! Lebron failed! Are you happy about it? I guess you are "[/size]

  14. #35
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Mie mi s-a parut ca amandoi au punctat.Sigur ca Haye care are gura mare o sa castige trash talkingul tot timpul.

    In sa a ramas cam mut la faza cand Wlad a adus vorba de ''accidentarea'' cu care Haye a aiesit din meciulk initial dintre cei 2.

  15. #36
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Mie mi s-a parut ca amandoi au punctat.Sigur ca Haye care are gura mare o sa castige trash talkingul tot timpul.

    In sa a ramas cam mut la faza cand Wlad a adus vorba de ''accidentarea'' cu care Haye a aiesit din meciulk initial dintre cei 2.
    Wlad se descurca bine in fata trashtalkingului facut de Haye ! Am mai vazut si alte confruntari pe la alte televiziuni precum si conferintele oficiale in care Wladimir l-a pus la respect pe Haye ! Aici mi s-a parut insa mai putin inspirat ! L-a lasat fara replica Haye cand i-a amintit de knockouturile suferite de Wlad in cariera!

    Mai sunt 2 saptamani

    Apropo, nicio televiziune n-a anuntat transmiterea meciului inca ?? Pana la urma cel mai probabil cineva va transmite insa ar putea incepe inca de pe acum cu promo-urile! meciul e mare; se poate aduna ceva public la televizor ! Sunt sigur ca Klitschko in Romania, datorita si faptului ca se lupta in Germania la un fuz orar normal, este relativ urmarit de telespectatori !
    Last edited by Lucian86; 18th June 2011 at 10:01.

  16. #37
    sport legend melo's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Arad
    Posts
    519
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    In sa a ramas cam mut la faza cand Wlad a adus vorba de ''accidentarea'' cu care Haye a aiesit din meciulk initial dintre cei 2.
    Si mie mi s-a parut la fel.
    [size=1]"The Heat are out! Lebron failed! Are you happy about it? I guess you are "[/size]

  17. #38
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Deobicei transmitea sport.ro

  18. #39
    sport legend melo's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Arad
    Posts
    519
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by aLLiin View Post
    Deobicei transmitea sport.ro
    Pentru un asemena meci probabil ca nemtii cer mai multi bani,iar de la noi doar Digi Sport ar putea concura.
    [size=1]"The Heat are out! Lebron failed! Are you happy about it? I guess you are "[/size]

  19. #40
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Chair daca nu se transmite,gasesc eu un stream bun ca-i pe HBO meciul si asta fce treaba mai usor.

  20. #41
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Daca transmitea sport.ro eram de mult sufocati cu promo...

  21. #42
    sport legend melo's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Arad
    Posts
    519
    Reputatie
    1
    Va fi pe PRO TV,dar daca iarasi comenteaza handicapatii aia ma uit pe net.
    [size=1]"The Heat are out! Lebron failed! Are you happy about it? I guess you are "[/size]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •