Results 1 to 7 of 7

Thread: pt toti nemtenii...

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    7
    Reputatie
    1

    pt toti nemtenii...

    salutare

    eu intru sa vorbesc in forum cu bacauani si gasesc si nemtenii

    deci, razesi de-a lui pynalti mergeti la forumul echipei voastre...

    iar pt tudose, moderatorul...nu-mi mai baga pumni in gura ca nu am scris trivialitati in mesajele mele...

    ia-l si pe dragos de la piatra ca doar el a inceput...
    si la o adica sunt matur si discutam...pt ca fara discutii aprinse nu ar fi acest forum...

    hai bacaul!!!

    ps e cunoscut dusmaniile intre vecini, vezi:arad-timis, astra-petrolul, etc

  2. #2
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1

    Re: pt toti nemtenii...

    Quote Originally Posted by danutu'
    salutare

    eu intru sa vorbesc in forum cu bacauani si gasesc si nemtenii

    deci, razesi de-a lui pynalti mergeti la forumul echipei voastre...

    iar pt tudose, moderatorul...nu-mi mai baga pumni in gura ca nu am scris trivialitati in mesajele mele...

    ia-l si pe dragos de la piatra ca doar el a inceput...
    si la o adica sunt matur si discutam...pt ca fara discutii aprinse nu ar fi acest forum...

    hai bacaul!!!

    ps e cunoscut dusmaniile intre vecini, vezi:arad-timis, astra-petrolul, etc
    Am mutat aici acest subiect, nu avea ce sa caute la "Suporter".
    Pe forumul fiecarei echipe poate scrie oricine, chiar daca nu e suporter al respectivei formatii, atat timp cat o face in limitele decentei. Forumul echipei F.C.M. Bacau l-a deschis un iesean (Edgar) si pe el au scris in general nemtenii. Daca nu ar fi fost ei, forumul Bacaului nu ar fi existat. Deci daca voiai sa intri pe forum si sa vorbesti cu bacauanii, sa stii ca nu a mai fost nici unul aici pana acum.
    Te plangi de Dragos: arata-mi care e mesajul lui care te-a suparat pe tine. Daca te referi la ce a scris pe 20 iulie la Suporter->FCM Bacau, acela se afla in limita bunului simt. Dar poate arunci o privire cateva mesaje mai sus si vezi ce ai scris tu tot pe 20 iulie.

    P.S. Pe forumul "Avertismente, banari" o sa observi ca si un alt moderator, ayrton, ti-a atras atentia.

  3. #3
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Ti-am sters eu primul mesaj pe care l-ai facut pe forumul "Suporter" intrucat chiar aveai niste jigniri acolo. A facut bine tudose ca ti-a mutat topicul pe "Fotbal Intern", ca daca ai chef de polemica nu are ce cauta subiectul acesta ca thread individual pe "Suporter". O sa mai tinem umbra acestui nou subiect pe "Suporter" vreo 2-3 zile, pana te dumiresti si tu unde trebuie sa scrii, si pe urma il stergem de acolo, ramanand numai pe "Intern".
    Rugamintea mea este sa te abtii de la jignirile pe care le scrisesei in primul post, si sa pastrezi decenta, si nu are nimeni nimic cu tine.

  4. #4
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    danutu' are doar 3 mesaje postate si vad ca i-ati si sters unul din ele. Not good!!! /nope/

  5. #5
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Da, ce greseala am facut...
    Oare ma voi putea rascumpara vreodata?

  6. #6
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Din câte știu eu n-am jignit pe nimeni :? , dar dacă am făcut-o îmi cer scuze!!!!!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  7. #7
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    nemteni

    Numai despre nemteni e vorba aicea
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •