Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 190 to 196 of 196

Thread: scrisoare pt comentatorii TVR

  1. #190
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Daca TOPESCU a terminat-o cu comentatul partidelor de fotbal din urma nu m-ai vine nimic.PACAT.

  2. #191
    sport legend mishu's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Central Europe
    Posts
    1,429
    Reputatie
    1
    nu m-ai vine
    ... AMIN am pus cruce limbii romane... daca nici la 43 de ani nu ai deprins tainele limbii... incearca cu biscuitii aia cu care exerseaza pustiul ala la televizor...
    "Unii oameni vor. Altii isi doresc. [B]Altii fac.[/B]" - Michael Jordan

  3. #192
    #4 Dumars's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Cluj
    Posts
    618
    Reputatie
    1
    Exista vreo posibilitate ca meciurile din cadrul Final 4, al Cupei Romaniei la baschet sa fie transmise la TV?
    FRF a fost "foarte inspirata" si a pus aceste meciuri, marti 18 aprilie si respectiv miercuri 19.
    I love this game!

  4. #193
    surround dolby's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Sibiu
    Posts
    343
    Reputatie
    1
    ''FINAL 4 CUPA ROMÂNIEI LA SIBIU

    Federaţia Română de Baschet a atribuit în şedinţa Biroului Federal organizarea turneului Final 4 al Cupei României la baschet masculin oraşului Sibiu. Turneul se va desfăşura în zilele de 18 şi 19 aprilie 2006 la Sala Transilvania după următorul program:

    Marţi, 18.04.2006:
    ora 16.15 - MOBITELCO CLUJ - DINAMO BUCUREŞTI
    ora 19.00 - CSU ALTALSSIB SIBIU - CSU ASESOFT PLOIEŞTI

    Miercuri, 19.04.2006
    ora 16.15 - FINALA MICĂ (Învinsele din Semifinale)
    ora 19.00 - FINALA MARE (Învingătoarele din Semifinală)

    Toate cele patru partide de la Sibiu vor fi transmise în direct la TV Sport ''


    (informatii luate de pe www.csusibiu.ro, site-ul oficial al echipei din Sibiu)
    Last edited by dolby; 4th April 2006 at 08:22.

  5. #194
    sport legend mishu's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Central Europe
    Posts
    1,429
    Reputatie
    1
    eu am inteles ca au fost puse pe 18, 19 tocmai pentru a putea fi transmise la TV Sport... pentru ca in weekend e full de fotbal peste tot si nu s-ar uita nimeni... asa marti, miercuri e ok...
    "Unii oameni vor. Altii isi doresc. [B]Altii fac.[/B]" - Michael Jordan

  6. #195
    #4 Dumars's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Cluj
    Posts
    618
    Reputatie
    1
    Daca sunt transmise la TV, e OK si marti si miercuri. Si fiind vacanta, probabil ca va fi si sala plina.
    Din punctul meu de vedere, daca era in weekend as fi dat si eu o fuga pana la Sibiu sa vad meciurile, care se anunta a fi foarte faine. Asa le voi urmari la TVSport.
    I love this game!

  7. #196
    manager vinsanity's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    prin Vale
    Posts
    253
    Reputatie
    1
    semnalez si eu faptul ca multi fani ai acestui sport n-au posibilitatea sa urmareasca emisiunea nba action deoarece la ora 16.30 la cat este programata pe tvr 2 intra in emisie studiourile teritoriale (in cazul meu tvr timisoara). ideea cu programarea emisiunii inaintea meciului de vineri noaptea e buna (de altfel am vazut ca ati si aplicat-o de vreo 2 ori, mai putin aseara- wizards vs cavaliers). mai multa consecventa n-ar strica (chiar si in privinta orelor de disputare a intalnirilor).
    ps. in privinta comentatorilor, cernat si enachescu sunt varza, singurul care merita ascultat e emil hossu longin

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •