Page 54 of 59 FirstFirst ... 4445253545556 ... LastLast
Results 1,114 to 1,134 of 1234

Thread: Cel mai tare stadion din tara

  1. #1114
    incepator ottysh0r's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Targoviste city !
    Posts
    31
    Reputatie
    1
    Alliantz Arena .....Romania nu are nici un stadion care sa zicem k arata bn
    "Catalin Haldan, unicul capitan!"

    ..:: [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]Dinamo Forever[/COLOR][/FONT] ::..

  2. #1115
    Urasc idiotii m4st3r's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    688
    Reputatie
    1
    nici un stadion din Romania nu se poate spune k e "frumos" Toate stadioanele din RO sunt comuniste, ce stadion a fost construit dupa 89 ??? Cine se lauda k face nush cate stadione in cele mai mari orashe, hmmm ???Sincer nu`mi place nici unu` din RO !!! Imi place noul stadion a lu` Arsenal !!! ps:totusi sa spun si eu care stadion imi place...hmm TM

  3. #1116
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1

  4. #1117
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by magica_steaua View Post
    stadionul nostru mai ales ca acum avem si gazon de liga campionilor,si este si recunoscut fiind singurul stadion din Romania care poate gazdui meciuri de liga campionilor
    apropo de stadion de cl

    "Inspectorii UEFA au verificat, ieri, timp de aproape 5 ore, starea în care se află stadionul Stelei din Ghencea. Concluzia este că baza pe care campioana României ar putea juca în grupele Ligii Campionilor îndeplineşte aproape 80% din pretenţiile forului continental. Neajunsurile se referă la gazon, porţiuni din teren neavînd iarbă, la masa presei, care trebuie extinsă de la 126 de locuri la cel puţin 200 de locuri. Stadionul va trebui să aibă o tabelă de marcaj care să redea imagini, recomandarea UEFA fiind ca ea să aibă cel puţin 150 de metri pătraţi. Printre altele, trebuie modernizat şi vestiarul oaspeţilor."stelisti.ro
    Last edited by dede; 15th August 2006 at 15:39.
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  5. #1118
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by d3d3 View Post
    aporpo de stadion de cl

    "Inspectorii UEFA au verificat, ieri, timp de aproape 5 ore, starea īn care se află stadionul Stelei din Ghencea. Concluzia este că baza pe care campioana Romāniei ar putea juca īn grupele Ligii Campionilor īndeplineşte aproape 80% din pretenţiile forului continental. ... Printre altele, trebuie modernizat şi vestiarul oaspeţilor."stelisti.ro
    Interesant. Banuiesc, ca vestiarul gazdelor e apt de Champions League, dar oaspetii sunt intampinati cu traditionala ospitalitate romaneasca.

  6. #1119
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Benny View Post
    Interesant. Banuiesc, ca vestiarul gazdelor e apt de Champions League, dar oaspetii sunt intampinati cu traditionala ospitalitate romaneasca.
    mda,asta am observat si eu ,probabil pt demoralizarea adversarilor
    oricum gazonul o sa arate foarte bine,portiuni fara iarba au fost si la pitesti din cate stiu,si la galati,asta e sigur,nu creste toata iarba dintr-o data.mai ales ca se insamanteaza terenul de mai multe ori.deja va fi al 4lea teren al unei echipe de divizia a refacut complet in ultimii ani.greu dar incepe sa se miste treaba si in romania.
    oricum cel mai frumos stadion ramane otelul,parerea mea bineinteles

  7. #1120
    manager
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    324
    Reputatie
    1
    Cel mai tare e stadionul Farul , si cand ne-or mai pune si tabela de un sfert de milion de dolari , vom avea de departe cel mai tare stadion

  8. #1121
    junior
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    110
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Catalin 06 View Post
    Cel mai tare e stadionul Farul , si cand ne-or mai pune si tabela de un sfert de milion de dolari , vom avea de departe cel mai tare stadion
    inseamna ca tu nu prea ai fost pe la stadion ca sa vezi in ce hal arata stadionu Ia zi'mi si mie.. functioneaza ţĀşnitorile? ai curaj sa intrii in wc'uri? nu cred. SI astea sunt doar cateva exemple
    [b]A.C.A.B.[/B]
    [b][COLOR="Blue"]Forza Farul!!![/COLOR][/b]

  9. #1122
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    da cu scaunele alea ce se intampla? sunt in stil mozaic?

    si tabela de 150 de metri patrati? adica 15 metri lungime si 10 inaltime?
    hmmm

  10. #1123
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    se vede clar ca toti posteaza doar de dragul de a_si face stadionul local cat mai "frumos"....haideti sa fim seriosi....farul are stadion??ceahlaul are stadion?urziceniul?vasluiul?etc,etc...pana nici stadionul otelul nu e printre cele mai tari(fara nosturna,tabela veche,loc de parcare mic...si ar mai fi 2-3)...asa ca fiti obiectivi spre ex:m4st3r...

  11. #1124
    senior
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Bucuresti, Romania
    Posts
    184
    Reputatie
    1
    de stadionul ceahlaul ne mai da cineva informatii? ca am auzit ca s-au facut mai multe lucrari

  12. #1125
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    da, s-a extins capacitatea la 40.000, s-a pus instalatie de incalzire sub gazon, s-au pus cate o toaleta la 100 de locuri, parcare subterana si s-a inceput montarea acoperisului de sticla...

  13. #1126
    senior
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    172
    Reputatie
    1
    Mai, dar ce tare esti la `mistouri`... Nu te intrece nimeni

    Dar tu ai vorbit vreodata serios?
    Poti sa dai dovada de echilibru?
    Poti sa lasi la o parte frustrarile zonei din care provii si sa accepti realitatea?

    Daca vei reusi sa raspunzi obiectiv si `stabil` din punct de vedere mental la aceste intrebari atunci cred ca forumistii isi vor schimba parerea despre tine. Pana atunci...

  14. #1127
    faithful redneck's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    319
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Utilizator View Post
    A mai fost cu ceva vreme in urma subiectul asta si ma intreb la fel ca atunci: nu-i mai bine sa ne intrebam cate stadioane din tara sunt 100% compatibile cu cerintele UEFA si ce e de facut sa ne apropiem de aceasta tinta?

    ca un stadion are iarba mai verde, ca s-a mai pus nocturna nu stiu unde, scaunele din plastic apar pe stadioane....astea sunt carpeli, la fel cum e si fotbalul romanesc.
    Uitati-va pe ce stadioane se joaca meciurile din UEFA (nu zic Liga campionilor) si comparati cu ce avem noi.

    E un subiect deprimant cand vezi ca englezii au ras Wembleyul sa-l reconstruiasca din temelie in stil SF pentru ca era anacronic. Apropo, scaune de acolo parca luasera si cei de la Tg Mures. Asta e nivelul nostru deocamdata, ce altii arunca noua ne prinde bine si apare ca o mare realizare. Nu suntem in stare sa facem macar Lia Manoliu la nivelul lui Levski din Bulgaria.
    bine zis !
    [B][COLOR="Red"]UTA[/COLOR][/B] - Unica !

  15. #1128
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Kroenan View Post
    Poti sa lasi la o parte frustrarile zonei din care provii si sa accepti realitatea?
    Nu stiu, daca elfax va raspunde la aceste intrebari, dar mie mi s-au parut interesante sin m-am hotarat sa ma opresc un moment din stresul cotidian, din acest carusel nebun al vietii cotidiene, sa ma opresc deci un moment si sa ma analizez critic pe baza intrebarilor tale, pentru care iti multumesc. Rezultatul este oarecum surprinzator.

    Am fost intotdeauna mandru de zona in care locuiesc. Ma gandeam, ca daca nu este cea mai buna din tara, macar este una din cele mai bune. Dar incet-incet am inceput sa-mi schimb parerea si sa ma gandesc, ca poate totusi alte zone sunt poate mai ... . Dar sa exemplific. In ultima vreme s-au mutat pe strada noastra tot mai multi insi, care m-au facut sa-mi schimb parerea despre zona. Toti de parere, ca zona noastra e cea mai grozava. Printre ei si multi romi. Iar incet-incet atmosfera a inceput sa se deterioreze. Tatalui meu i-au furat portofelul. Unui vecin bicicleta. Pe mine m-au batut de vreo doua ori mai spre seara, dar m-am refacut. A doua oara mi-au rupt bratul. M-am enervat la inceput, am fost frustrat, am urlat de furie. Dar acum mi-am regasit pacea sufleteasca. Am trecut de frustrarile zonei din care provin si am acceptat realitatea. Mai rau sa nu fie. Si altii iau zilnic corectii fizice si nu se plang atat. O sa ma obisnuiesc si eu.

    Quote Originally Posted by Kroenan View Post
    Daca vei reusi sa raspunzi obiectiv si `stabil` din punct de vedere mental la aceste intrebari atunci cred ca forumistii isi vor schimba parerea despre tine. Pana atunci...
    Am raspuns cat am putut eu de obiectiv si sunt sigur, ca sunt stabil mental, dupa cum stabila este si conditia mea fizica. Insa vreau sa fiu sigur, fiindca parerea forumistilor despre mine este foarte importanta pentru mine. Voi face tot ce este necesar, ca ei sa aiba o parere buna despre mine. Da-mi un sfat. Ce trebuie sa fac? Sa tin cu Steaua sau Dinamo? As putea tine cu Steaua, imi place Gigi Becali si ceea ce face. Ok, hai sa nu o mai lungesc. Cu atat ma placeti mai devreme, cu atat mai bine. Tin cu Steaua.

    Hai Steaua!!! Forza spre 24 (sper ca numarul e corect)!!!
    M*** Dinamo! M*** Rapidul! M*** AEK etc. etc.

  16. 20th August 2006, 15:58

  17. 23rd August 2006, 09:26

  18. 23rd August 2006, 11:28

  19. 23rd August 2006, 11:30

  20. 23rd August 2006, 14:07

  21. #1129
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Lia Manoliu , in seara asta !
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  22. #1130
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Eu spun stadionul Rapid sau cum se numeste V Stanescu...Copos avea tupeul sa-i ceara bani lui Tariceanu sa refaca stadionul ca-i degradat... (dupa meciul cu bosniacii)
    Steaua vrea sa bage ea banii si nu i se da stadionul...iar Rapid nu numai cavrea stad in concesiune dar vrea sa-l refaca tot statul roman ...ce tupeu...
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  23. #1131
    incepator
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Stadionul din Ghencea va avea in curand cel mai modern teren din estu Europei si asta pana sa jucam in Champions Ligue!!!!

  24. #1132
    incepator
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    2
    Reputatie
    1

  25. #1133
    Red&Blue Pride! Triphat's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Red and Blue World
    Posts
    1,969
    Reputatie
    1
    STEAUA are din acest moment cel mai tare stadion din Romania
    [SIZE="1"][COLOR="Red"]Oh South London[/COLOR]
    [COLOR="Blue"](Oh South London)[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Is wonderful[/COLOR]
    [COLOR="Blue"](Is wonderful)[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Oh South London is wonderful[/COLOR]
    [COLOR="Blue"]It's full of tits, fanny and [b]PALACE[/b][/COLOR]
    [COLOR="Red"]Oh South London is wonderful[/COLOR][/SIZE]

  26. #1134
    blanco kain's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Buzau
    Posts
    4,277
    Reputatie
    1
    La ora actuala , Ghencea.
    [B]"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.[/B]" ([COLOR="Blue"]Albert Einstein[/COLOR])

    "[B]Di Stefano is the greatest player of all time and Kaka is the best current footballer.[/B]" ([COLOR="Blue"]Pele[/COLOR])

    ex-kainutz / RIP Antonio Puerta / RIP Marian Cozma

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •