Page 51 of 59 FirstFirst ... 414950515253 ... LastLast
Results 1,051 to 1,071 of 1234

Thread: Cel mai tare stadion din tara

  1. #1051
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    'runda' lui radoi a fost mai tare, dar se vede ce face adrenalina, a sarit micutul Nesu la animalul ala negru si dupa aia tot el s-a speriat de ce era sa faca...

  2. #1052
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Prostu' de Besu (pardon Nesu) a dat si el o palma si apoi nu mai gasea iesirea din stadion. A crezut ca moare ala de frica .
    Pe Besu (pardon Nesu) asta si eu il bat. O jumatate de palma si e gata . Maimuta asta se crede la K1.


    Cand te bagi la o bataie trebuie sa fi sigur ca o poti duce la capat. Mi-a placut de Radoi ... dar Besu asta da si fuge. S-a facut de ras. Halal bataus.
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  3. #1053
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Elphax esti de groaza deschizi threaduri cu toate prostiile, ce crezi ca s-ar putea discuta pe subiectul asta?
    Cateva mistouri si atat.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  4. #1054
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    penibil oricum

    e bine ca a fost amical, si nu in meci oficial ca la petrosani

    sper sa fie un accident rezultatul

    oricum indiferent de rezultat oli este de c----t, doar dak intra in grupe poate imi mai schimb parerea despre el.
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  5. #1055
    sport legend VLAD@SIN's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    SOMEWHERE
    Posts
    394
    Reputatie
    1
    ce amicale is astea?
    stelistii fac amicale cu echipe de prin ucraina care confunda fotbalul cu K1, pacat ca memeu nu reuseste sa le aduca astora adversari mai buni pt ca in felul asta ramane steaua fara echipa, shi in plus poate ca ii shi susupenda uefa........
    [COLOR="Red"]RED DEVIL 4 LIFE
    [COLOR="Black"]C[COLOR="DarkOrange"]E[COLOR="Black"]A[COLOR="DarkOrange"]H[COLOR="Black"]L[COLOR="DarkOrange"]A[COLOR="Black"]U[COLOR="DarkOrange"]L
    [COLOR="DarkOrchid"]RESPECT, POLI TIMISOARA [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

  6. #1056
    sport legend LUCKY_AMARU's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    446
    Reputatie
    1
    BAI DA ce tare esty tu........te-am vazut pe eurosport la fight cub yo dadeai in bot lui semmy schild........ce ala era mic copil pe langa tine.........bine mah maimutzoiulei da nesu e fotbalist sau practicant de taek kwon do sau vo vinam viet vodao sau muay thai?...ca sa vezi cat de hahalera esti..........

  7. #1057
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    iar incepeti bai comunistilor cu suspendari, depunctari etc. Cand l-am auzit pe *******ul ala de horoba ca uefa va lua masuri imi venea sa sparg televizorul.

    era un amical acolo, n-are nici o legatura cu meciurile oficiale

    e ca si cum ma da pe mine afara de la servici pt ca in concediu nu lucrez nimic

    dak aia jucau dur trebuiau sa iasa de pe teren,

    oricum si-au luat-o urat 5-1, din pacate cred ca forma din amicale va conta si in meciurile oficiale sper insa sa fi fost doar un accident. Compar asta cu ce a facut dinamo acum 1 an cand a avut numai infrangeri in amicale, in Franta parca, si pe urma si in campionat au luat-o.

    Treaba e ca iar a comis-o carlos la golul ala din lovitura libera, sper sa fie cumparat si un portar bun
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  8. #1058
    sport legend il cappo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Toronto
    Posts
    634
    Reputatie
    1
    imi puteti pune si mie un link cu meciul ... de k1 ?
    [B]cappo di tutti cappi[/B]

  9. #1059
    sport legend VLAD@SIN's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    SOMEWHERE
    Posts
    394
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    iar incepeti bai comunistilor cu suspendari, depunctari etc. Cand l-am auzit pe *******ul ala de horoba ca uefa va lua masuri imi venea sa sparg televizorul.

    era un amical acolo, n-are nici o legatura cu meciurile oficiale

    e ca si cum ma da pe mine afara de la servici pt ca in concediu nu lucrez nimic

    dak aia jucau dur trebuiau sa iasa de pe teren,

    oricum si-au luat-o urat 5-1, din pacate cred ca forma din amicale va conta si in meciurile oficiale sper insa sa fi fost doar un accident. Compar asta cu ce a facut dinamo acum 1 an cand a avut numai infrangeri in amicale, in Franta parca, si pe urma si in campionat au luat-o.
    bah calmeazate! ce te aprinzi asha? normal ca uefa poate sa ia masuri impotriva ambelor echipe...........nu cred ca o sa se intample insa nu se stie niciodata........
    [COLOR="Red"]RED DEVIL 4 LIFE
    [COLOR="Black"]C[COLOR="DarkOrange"]E[COLOR="Black"]A[COLOR="DarkOrange"]H[COLOR="Black"]L[COLOR="DarkOrange"]A[COLOR="Black"]U[COLOR="DarkOrange"]L
    [COLOR="DarkOrchid"]RESPECT, POLI TIMISOARA [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

  10. #1060
    sport legend VLAD@SIN's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    SOMEWHERE
    Posts
    394
    Reputatie
    1
    nesu cand o vazut animalul ala normal ca so speriat, ce era sa faca?
    [COLOR="Red"]RED DEVIL 4 LIFE
    [COLOR="Black"]C[COLOR="DarkOrange"]E[COLOR="Black"]A[COLOR="DarkOrange"]H[COLOR="Black"]L[COLOR="DarkOrange"]A[COLOR="Black"]U[COLOR="DarkOrange"]L
    [COLOR="DarkOrchid"]RESPECT, POLI TIMISOARA [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

  11. #1061
    RapidPerSempre Angel66's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Teatrul Viselor Giulesti
    Posts
    645
    Reputatie
    1
    [QUOTE=SAMM;704922]

    e bine ca a fost amical, si nu in meci oficial ca la petrosani

    QUOTE]

    e INCREDIBIL!doamne cata frustrare!voi puteti ma sa traiti fara vorbiti de noi?ce atata grija pe capul vostru ptr Rapid?nici cand e vorba exclusiv de echipa voastra nu puteti sa nu va abateti de la subiect!si nu conteaza k a fost amical sau oficial...s-a vazut unde sunt competitiile de K1 nu e prima oara cand sariti la bataie...s-a mai intamplat in iarna!probabil radoi s-a saturat sa-si taie venele prin geamuri si a zis sa mai dea si el... si tot voi vorbiti de violenta...baieti...ati gresit sportul!...aici se joaca fotbal
    [SIZE="2"][FONT="Arial Black"][COLOR="DarkRed"]"Mă îndoiesc, deci cuget. Cuget, deci exist. Exist, deci sunt rapidist!"[/COLOR][/FONT][/SIZE]

  12. #1062
    Oltean Cra10veanu's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    3,634
    Reputatie
    1
    e si normal la scorul de 5-1 sa iasa frustrarile la suprafata http://www.prosport.ro/index.php?c=605&a=118755 pt cateva poze daca nu le-ati vazut deja.

  13. #1063
    sport legend LUCKY_AMARU's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    446
    Reputatie
    1
    Sportul asta implica si ceva nervi ......s-au batut ei nemtii cu argentienii la mondial in sferturi..........de acuma tre sa-i facem in tot felu? asta ... se mai intampla....mai des la steaua ce e drept.......dar doar cine n-a fost odata acolo pe teren poate sa amendeze grave gesturile astea., sa le amendeze asa dur.........ceilalti le inteleg....credetzi-ma

  14. #1064
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Iata a doua echipa spurcata Pandurii care pt. propriile interese loveste in interesul general al fotbalului romanesc. Avand in vedere ca una din echipe e National evident ca aici ar putea fi mana lui Dragomir. Avem oricum niste baze jalnice nu stiu cate ar indeplini baremuri europene.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  15. 2nd July 2006, 21:38

  16. #1065
    sport legend armin's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    806
    Reputatie
    1
    Intentiile stelistilor au fost mai mult decat evidente: S-au cerut afara, in frunte cu Dica, probabil din cauza ca i-au obosit alergarile.

    Scorul? Lasati-i domnilor sa se pregateasca de CL!
    [COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS]Steaua [COLOR=Blue]Bucuresti![/COLOR][/FONT][/COLOR]

  17. #1066
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    RUSINE!daca panarama asta de echipa pandurii merita sa intre in liga I inseamna ca nesimtirea nu mai are culmi,inseamna ca suntem ca si cocotierii aia de prin africa
    probabil ca pandurii investeste in frf si nu da banii la salonta ca sa poata evolua pe prima scena a fotbalului romanesc,RUSINOS!mai ales ca este si o echipa departamentara,adica un moft al unui om care isi permite sa faca ce vrea el pe banii altora,RUSINE!
    HAI JIUL PETROSANI!

  18. 2nd July 2006, 22:01

  19. #1067
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul View Post
    Perfect de acord , dar uiti cum colegul tau de suferintza ultras_sportul , deschidea minunea asta de thread

    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=13860

    BTW.
    On topic: toata lumea primeste licenta. Suntem inca departe de ziua in care o echipa care nu corespunde normelor UEFA , sa fie executata.
    Cunostintele mele de fotbal , ziceam ca 1 iulie 2006 e data limita la care stadioanele echipelor de Divizia A sa aiba nocturna. Ieri am fost la Gloria. Avea nocturna, dar pe terenul sintetic de langa stadion. Merge super

    Totusi o tema de gandit. Cum ne-ar fi vazut UEFA ,daca Sportul ar fi jucat in Cupe , iar in D.A. nu lua licentza.
    Sa nu uitam ca prin Kazahstan

    . Daca la noi Dinamo (eventualul loc 4) ar fi luat locul Sportului , toti ar fi sarit ca "domne , e mana lu Dinamo.
    Paule, lasa-l pe colegul meu de suferinta in pace, pentru ca el are dreptate. Ce a scris el acolo e una si ce se petrece cu National, Sportul si Jiul e alta. Nici o echipa din Romania nu indeplineste normele UEFA. Adica Jiji poate sa bata cu pantoful in masa ca datoriile lui Paunescu nu sunt ale lui, dar altii nu. Aici nu vorbim de cupe europene. Vorbim de campionatul nostru amarat si de rahat.

  20. #1068
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Pe mine m-a amuzat mai tare ca l-au bagat pe Dica cu alt tricou si s-a prins arbitrul.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  21. #1069
    Di Canio irriducibile_01's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    ...intr-o poienitza...
    Posts
    840
    Reputatie
    1
    te-a amuzat???
    Oli vorbea de seriozitate shi concentrare shi a incercat sa-l introduca pe Dica in teren dupa ce a fost eliminat...PENIBIL...ca la noi la romani...shushanele...
    [COLOR="DeepSkyBlue"][COLOR="DeepSkyBlue"][/COLOR][SIZE=3][FONT="Comic Sans MS"][B]OSARE , CREDERE , SPAVALDI ... DI ESSERE ![/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

  22. #1070
    junior
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    149
    Reputatie
    1
    razboinicii luminii s-au gandit sa ne fac iar de ras in europa
    [B]Campioniiiiiii !!!!!!!!! AUGH ! AUGH! AUGH ![/B]

    Sunteti mutumiti ca ati furat un campionat , ati ajuns in CL si ne-ati facut de ras in europa? Sa va fie rusine [/COLOR]

  23. #1071
    junior totmarius's Avatar
    Join Date
    Feb 2003
    Location
    Madrid
    Posts
    117
    Reputatie
    1
    Pandurii frumos eu ma intreb daca baza sportiva din tg jiu indeplineste normele dar ei pun bete in roate la alti oltenii tot olteni

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •