Page 1 of 29 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 594

Thread: Thread on-topic cu putin off-topic

  1. #1
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1

    Thread on-topic cu putin off-topic

    Aici se va posta on-topic despre filme dar aveti voie si cu putin off-topic tot despre filme , daca vreti sa discutati despre muzica atunci mergeti la vecinu de vizavi...Diablo.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  2. #2
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    am o propunere, o pun aici
    ce parere aveti sa facem un joc despre filme, este deja unu dar este destul de greu, acesta se poate numi " ghiceste filmu " , cateva reguli :
    - incepe un user care pune indicii despre un film
    - cine ghiceste trebuie sa puna indicii despre alt film
    - daca dupa 24 de ore nu ghiceste nimeni se pune alt indiciu dar sa fie acceptabil sa nu opreasca jocul
    - useri trebuie sa se limite in a raspunde fara a pune intrebari celui care pune indiciul
    - daca cineva a ghicit filmul si in 24 de ore nu pune alt indiciu moderatorul tre sa puna o pista usoara gen " un vas se scufunda si moare di caprio " si primu care ghiceste continua jocul
    - chiar daca esti sigur ca ai nimerit filmul trebuie ca cel care pune indiciul sa confirme
    -----------------------------------------
    ce ziceti , e bun jocul ?¿
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  3. #3
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Eu deschid un thread daca vor fi de acord minim 5 persoane cu aceasta propunere a ta Vali....daca posteaza 5 persoane pe acest thread "da , sunt de acord cu aceasta propunere"...atunci eu deschid threadul.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  4. #4
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    ok !
    o sa-i fac publicidate
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  5. #5
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    o idee super

    DA
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  6. #6
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  7. #7
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    merge bine afacerea mai bine nu se putea

  8. #8
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Sunt de acord!
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  9. #9
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    da, merge
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  10. 21st November 2006, 21:36

  11. #10
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SHADOW View Post
    De cand esti pe acest forum ai gresit o singura data , dupa ce ai avut o zi proasta ai intrat pe forum si ai injurat o persoana care facea misto din tine si te lua peste picior toti au sarit pe tine pt ca ai facut acest lucru , sunteti penibili toti cei care ati judecat o persoana dupa o singura greseala , a gresit , si-a cerut scuze dar voi tot ati continuat sa-l criticati.

    Diablo , sa vorbit doar despre acea greseala pt ca majoritatea nu stiu ce ai facut tu cu sectiunea "pariuri"......mai nou te-ai bagat si pe "muzica"....sunt pe "pariuri" de un an si ceva si niciodata nu a mers asa de bine sectiunea si acuma te retragi ?....au disparut certurile de pe pariuri , tin minte ca erau foarte multe certuri care se incheiau cu ban , tin minte ca erau zile cand pe sectiunea "bilete" postau doar 2 sau 3 persoane , tin minte cand pe "cafeneaua pariorilor" nu posta nimeni timp de cateva zile chiar daca era un thread cu off-topic , era o ura foarte mare intre cei care postau pe "pariuri" , tu ti-ai dat interesul , ai incercat si eu zic ca ai reusit sa ridici aceasta sectiune la un nivel foarte ridicat , ideia cu bet-fight a fost excelenta , acuma trebuia sa urmeze acest concurs , ce faci omule ? renunti la toate ?....ne lasi balta pe pariuri din cauza unui mistocar ?......ai vorbit cu userii pt ca fiecare sa se ocupe de un thread , fiecare sa se ocupe de un campionat , alta ideie excelenta si acuma renunti ?...ai reusit sa aduci pe "pariuri sportive" respectul intre useri si de respect intre useri e nevoie pe ols.

    Tu daca in acest moment renunti sa mai postezi pe ols atunci renunt si eu pt ca nu mai are nici un rost , cand faci lucruri bune toata lumea te lauda si te sustine dar daca faci o singura greseala atunci toti se intorc impotriva ta si uita toate lucrurile bune pe care le-ai facut.
    Revin asupra deciziei pe care am luat-o......dar voi posta doar pe "filme" pt ca am fost numit moderator acum 2 saptamani si nu pot sa renunt.
    Din respect pt cei care m-au sustinut si au avut incredere in mine trebuie sa continui ce am inceput pe aceasta sectiune.

    Mersi Vali pt sprijin...si stai linistit ca nici o echipa nu se compara cu Chelsea , cat timp Mourinho va fi antrenor la Chelsea viitorul echipei e asigurat

    Pink , ce se intampla cu tine draga mea ?....ai plecat la munte sau in Suedia ?......unde sunt posturile tale ?....alea foarte multe care le aveai intr-o singura zi ?

    Offf Diablo ce imi faci tu mie , am renuntat si la concursul din NFL chiar daca m-am apropiat la cateva puncte de primul loc , ai vazut si tu ce strategie am avut , nu aveam cum sa nu mai nimeresc un scor exact de 24-10 pana la finalul sezonului.
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...6&postcount=33

    In legatura cu sectiunea "pariuri" dupa ce a plecat Diablo am postat ceva legat de respect.
    ...au disparut certurile de pe pariuri , tin minte ca erau foarte multe certuri care se incheiau cu ban
    era o ura foarte mare intre cei care postau pe "pariuri"
    ai reusit sa aduci pe "pariuri sportive" respectul intre useri si de respect intre useri e nevoie pe ols

    Doar dupa cateva zile de cand a plecat Diablo au inceput sa apara din nou certurile pe "pariuri" , nu era nici o problema daca era doar o cearta simpla dar cat timp se ajunge la cuvinte jignitoare atunci e grav....... sper ca a fost doar un simplu foc de paie si respectul intre pariori sa ramana chiar daca a plecat Diablo.

    Sergentule , ce faci ma omule , calmeaza-te, respira adanc pt ca pe 1 ianuarie trebuie sa ai mintea limpede

    Pe "pariuri" voi mai posta intr-un singur loc , doar pe threadul meu cu bilete , anul trecut in decembrie 2005 cand am inceput cu noua metoda tin minte ca a mers foarte bine si trebuie sa continui sa postez biletele pt ca nu sunt un expert si orice sfat legat de ce pariez e binevenit.
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...=24909&page=32


    Am invatat multe pe acest forum despre pariuri , multe lucruri pe care nu le stiam , dupa o luna de zile de pauza incep din nou in decembrie sa pariez
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...=24909&page=93

    In rest nu mai ma intereseaza de nici un thread ( no ofence pinguini ) nici o sectiune , totul depinde de Diablo , daca Diablo revine pe acest forum atunci voi mai posta si eu pe alte sectiuni.

    Din pacate am observat un lucru , altii cand ajung moderatori se schimba complet si uita de ce au fost pusi moderatori si inca ceva , nu exista respect intre moderatori , sa ajuns la jigniri intre moderatori pe Arena din simplu fapt ca un moderator sa crezut mai superior fata de alt moderator , chiar si eu am fost jignit de persoana aia , nici macar numele lui nu pot sa-l mai pronunt , am fost jignit din simplu motiv ca am fost propus de Diablo pt a modera pe filme.....si cum persoana aia il urmarea pe Diablo pe tot forumul a fost un lucru perfect normal sa se lege si de mine chiar daca eu nu l-am jignit cu nimik...dupa acel scandal sa ajuns si la amenintari ( "asa macar acum cat mai ai acces" ) penibil...in fine , nu mai are rost sa dezgrop "mortii" , a fost si a trecut....oare am folosit expresia potrivita la aceasta fraza ?...aia cu mortii ?...sper ca da......eu inca nu am discutat pe mess cu Diablo despre revenirea lui pe ols , vorbesc eu cu el despre acest subiect inainte de sarbatori...am eu strategia mea

    Cu respect , Shadow
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  12. #11
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Welcome back !!! SHADOW chiar daca doar aici si pe theardul tau de bilete care cred ca e cel mai mare bafta

    ps: un theard pt subtitrari ar merge facut ..am acum un film American.Pie.The.Naked.Mile.2006 si nu agsesc deloc subtitle poate are cinva idee

  13. #12
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Mai cu respect imi zicea mincinosul de Hard (nu pot sa-i zic Pinochio ce e luata denumirea) ca mi-ai raspuns. Dar cind citesc nimic.
    Ok, o sa-mi raspunzi acum Ca daca nu merge Mahomed la munte merge muntele la Mahomed. Si sa stii ca venim toti pinguinii aici Sa-ti creasca traficul.
    Uite eu am o propunere ca sa fiu on-topic da-i ban lui tchibos pt trolling. Uite ce zice ca el a vazut "htlagi10days". Pai se poate asa ceva? Sa stau eu sa-mi muncesc neuronii saracii ca nush ce vrea sa zica?
    Lenesul, nu s-a obosit sa scrie tot numele

  14. #13
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by robi_remus View Post
    Welcome back !!! SHADOW chiar daca doar aici si pe theardul tau de bilete care cred ca e cel mai mare bafta

    ps: un theard pt subtitrari ar merge facut ..am acum un film American.Pie.The.Naked.Mile.2006 si nu agsesc deloc subtitle poate are cinva idee
    Roby si eu am filmul dar inca nu a aparut subtitrarea , de obicei subtitrarea apare mai tarziu , dupa cateva zile.

    Nu deschid nici un thread pt subtitrari , fi serios.....vorbim pe mess sau prin PM in caz ca te intereseaza ceva , vrei sa ma inchida astia ?
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  15. #14
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    doar pt niste subtitrari sa te inchida nu cred ....poate sa faci un theard si pt torrente :ras-plans:

  16. #15
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    Mai cu respect imi zicea mincinosul de Hard (nu pot sa-i zic Pinochio ce e luata denumirea) ca mi-ai raspuns. Dar cind citesc nimic.
    Ok, o sa-mi raspunzi acum Ca daca nu merge Mahomed la munte merge muntele la Mahomed. Si sa stii ca venim toti pinguinii aici Sa-ti creasca traficul.
    Uite eu am o propunere ca sa fiu on-topic da-i ban lui tchibos pt trolling. Uite ce zice ca el a vazut "htlagi10days". Pai se poate asa ceva? Sa stau eu sa-mi muncesc neuronii saracii ca nush ce vrea sa zica?
    Lenesul, nu s-a obosit sa scrie tot numele
    Multumesc Yo pt ca imi porti de grija , sa creasca traficul

    Pfoai , pai îi foarte grav , induce lumea in eroare Tchibos cu filmele lui ....dar cred ca sa referit la filmul "cum sa scapi de un tip in 10 zile"....noroc cu 10 days sau nu-i asta ?......de data asta il iert dar sper sa nu mai vina si data viitoare cu filme codate.
    Last edited by White Shadow; 3rd December 2006 at 02:10.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  17. #16
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Pai m-au lamurit pina la urma despre ce era vorba Las' ca-l urechez eu
    Pina la urma pe acest ontopic cu offtopic ce tre sa discutam? Ca sa nu-mi iau ban tocmai de la tine

  18. #17
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    se vb si putin despre filme nu? eu zic sa posteze torrente cu filme noi

  19. #18
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Daca vrei sa ma intrebi ceva atunci trebuie sa intri aici , eu nu am voie sa parasesc aceasta sectiune , ai voie sa postezi off-topic dar exista o limita de posturi off-topic pe zi , pe acest thread totul este calculat.....ai 2 posturi off-topic , mai ai dreptul pana duminica la ora 00.00 la inca 8 posturi off-topic.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  20. #19
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by robi_remus View Post
    se vb si putin despre filme nu? eu zic sa posteze torrente cu filme noi
    Taci mey Roby ....nici macar nu ai voie sa glumesti cu asa ceva ...poate vede unu de la FBI acuma ce ai postat.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  21. #20
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    dar tot nu mi-ai zis despre ce se discuta aici ca sa stiu sa ma limitez sa nu ma dai afara
    Si postul asta tot off-topic e?

  22. #21
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Ce mincinos mai?Ai grija ca din greseala si eu sunt moderator aici(cica).
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •