Results 1 to 13 of 13

Thread: Andone-Borcea vs Netoiu-Giovani

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Andone-Borcea vs Netoiu-Giovani

    Este clar pentru toata lumea ca la Dinamo sunt la acest moment doua tabere. Una pro Andone, in care par a fi Borcea si Badea si una contra, prin Netoiu care doreste sa il impuna pe Ioan Becali.

    Jocul lui Borcea pare dubios. Desi se declara pe fata cu Andone, nu este imposibil ca tot el sa il "sape". Ne amintim ca dupa meciul pierdut de Dinamo cu Steaua, Borcea a tunat si fulgerat contra lui Andone.

    Va invit sa facem niste pariuri. Cine va castiga in acest conflict? Sa analizam dedesubturile.

  2. #2
    hingher Gonzo's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    1,349
    Reputatie
    1
    nu va castiga nimeni... toti vor pierde
    [B][COLOR=Blue]Daca TU n-ai fi...
    Pentru ce-as trai ?
    TU esti viata mea,
    Nu TE voi lasa... Forza Craiova[/COLOR] [/B]

  3. #3
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    cam toti sunt niste oameni de 2 bani. se poate intampla orice. cred ca pentru binele lui dinamo, netoiu ar trebui dat afara de acolo la fel si fratii becali. Borcea, chiar daca s-a bagat el in toate manevrele dubioase pe care le-a facut dinamo, pare cel mai sufletist dintre toti. Odata ce Netoiu si Becali vor pleca, Dinamo cred ca va incepe sa arate a echipa. Ceilalti 2 nu au decat sa merga la Criova sa formeze acolo o mega-echipa. Din punctul meu de vedere cred ca treburile vor sta asa: Netoianu si Becalianul se vor muta la Craiova, iar pentru a le castiga suporterilor olteni simpatia vor pleca cu conditia ca Dinamo sa piarda vreo 2-3 intalniri cu Craiova. Si cred ca vor face din Craiova un fel de exportator de fotbalisti. Ramane de vazut ce se va intampla.
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    falticeni
    Posts
    257
    Reputatie
    0
    lasane un pic mai rapidistule ce daca ti-a distrus rapidul distruge si dinamo nu stii ca giovani e dinamovist

  5. #5
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    Ba eu cred ca vine Becali la Dinamo, insa nu Ioan ci Gigi si uite-asa o sa avem cei mai supermega conducatori

    Si sa nu uit, la asa conducatori nici nu ne mai trebuie antrenor...eventual il angajeaza pe Staicu director tehnic
    ...always look on the bright side of life...

  6. #6
    hingher Gonzo's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    1,349
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ronaldinho
    cam toti sunt niste oameni de 2 bani. se poate intampla orice. cred ca pentru binele lui dinamo, netoiu ar trebui dat afara de acolo la fel si fratii becali. Borcea, chiar daca s-a bagat el in toate manevrele dubioase pe care le-a facut dinamo, pare cel mai sufletist dintre toti. Odata ce Netoiu si Becali vor pleca, Dinamo cred ca va incepe sa arate a echipa. Ceilalti 2 nu au decat sa merga la Criova sa formeze acolo o mega-echipa. Din punctul meu de vedere cred ca treburile vor sta asa: Netoianu si Becalianul se vor muta la Craiova, iar pentru a le castiga suporterilor olteni simpatia vor pleca cu conditia ca Dinamo sa piarda vreo 2-3 intalniri cu Craiova. Si cred ca vor face din Craiova un fel de exportator de fotbalisti. Ramane de vazut ce se va intampla.
    asta e cumva continuarea la Razboiul Stelelor?
    [B][COLOR=Blue]Daca TU n-ai fi...
    Pentru ce-as trai ?
    TU esti viata mea,
    Nu TE voi lasa... Forza Craiova[/COLOR] [/B]

  7. #7
    Alb-Albastra
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Polul Nord
    Posts
    1,546
    Reputatie
    1
    hehe
    sa ajuns la plata datoriilor catre stat si cineva trebuie sa le plateasca.
    poate ca netoiu cauta motive pentru a se retrage de la dinamo sau vrea sa urgenteze cu vanzarea-cumparerea clubului
    [B]Dinamo a castigat cupa si in 2005 [/B] [COLOR=Red][B]cu arbitri![/B][/COLOR]

  8. #8
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Va pierde DINAMO !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  9. #9
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    da vlade, va pierde. nu va mai castiga atat de usor campionate, cupe, etc. va trebui sa munceasca pentru ele, odata ce becali si netoiu isi vor lua zborul de acolo. nu va pierde, va reveni doar cu picioarele pe pamant.
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

  10. #10
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    nu la problema ta si a altora de natura patologica ma refeream....ci sub alte aspecte....unul din ele ar fi acela ca e nevoie de liniste si profesionalism pentru performantza nu de certuri intre tabere ! Am mai spus-o de vreo 20 de ori pe OLS una e sa vezi "tort diplomat":la semifinala cu Astra...unde am recunoscut si eu ca nu a fost ok..si alta e ce tot tipati voi meci de meci...aia e boala!
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  11. #11
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    ehhh, nici chiar meci de meci. mai sunt unele exceptii. doar la potentialele blaturi. cand au recunoscut atatia ca au trantit meciuri cu dinamo ar fi culmea s-o crezi domnisoara nu? asa e si cu femeile, nu? se arde cu 1.....zici hai ca merge. al doilea. al treilea...intrii la dubii. deja cand vezi ca vorbeste cu un al patrulea iti vine automat in minte. cam asa e si cu dinamo ....dogalaii
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

  12. #12
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Deci daca asta e solutia ca sa dispara Borcea din fotbal (adica sa vine Giovanni) eu sunt primul sustinator.

    1) Cat a fost la Rapid GB , nu a facut nici un blat :respect: , e de asteptat sa fie la fel si la DInamo

    2) O sa vina cujucatorii lui (cum a fauct si la Rapid) ==> o sa fie varza la Dinamo

    3) Daca mai vine si cu antrenor , e sucar cu suporterii ==> atmosfera proasta , nu vor avea rezultate !

    Oricum out cu Borcea !

  13. #13
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    PAulica nu va place deloc porcea e si normal ca meci de meci va da la M**E ca va ajunge pt 10 sezoane
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •