Page 63 of 67 FirstFirst ... 13536162636465 ... LastLast
Results 1,303 to 1,323 of 1390

Thread: Cycling NEWS

  1. #1303
    Viitor membru campuscodi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    4,535
    Reputatie
    1
    This is a flower ...
    _____________________

  2. #1304
    Sportcrazy michai's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    3,034
    Reputatie
    1
    http://sport.hotnews.ro/stiri-fotbal...-armstrong.htm

    cred ca are dovezi,altfel e terminat Landis.nu stie cu cine se pune
    [SIZE="4"][COLOR="RoyalBlue"]Rafa Nadal[/COLOR][/SIZE]

    [B]Intodeauna citesc intai pagina sportiva. Pagina sportiva arata realizarile oamenilor, in schimb prima pagina nu arata decat esecurile oamenilor.[/B] ~Earl Warren

  3. #1305
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Armstrong dopat ? Niciodata ! Omul e curat ca lacrima. Landis e un invidios.
    Laura, maailman kaunein tyttö

  4. #1306
    sport legend
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,156
    Reputatie
    1
    ce s-au scos cei de la C`aisse de D`Epargne, dupa ce Valverde a fost suspendat doi ani de cei de la TAS in dosarul Puerto. l-au luat pe moreau, care va fi liderul echipei in le tour. iar, in alta ordine de idei alberto contador e primul lider in dauphine libere, dupa ce a castigat contratimpul de la evian les bains. mama, ce tare au fost comentatorii de ieri, mai ales ca lucian bugeanu, saracul de el, nu stie sa pronunte corect in franceza, iar la finalul etapei de ieri cosimin staniloiu nu stia cum il cheama pe colegul sau :ras-plans:

  5. #1307
    sport legend
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,156
    Reputatie
    1
    bjarne riis l-a luat pe contador pentru sezonul urmator la noua sa echipa sunguard - saxo bank. asta da loviturape piata transferurilor in ciclism. de vazut daca fratii schleck vor avea ceva noroc cu auchan, sau vor ajunge la radioshack sau astana, dupa unele zvonuri. apropo, urmareste cineva turul poloniei?
    Last edited by ichigo; 3rd August 2010 at 15:28.

  6. #1308
    senior
    Join Date
    May 2009
    Posts
    230
    Reputatie
    1
    si ceilalti din echipa( sunguard) cine sunt ? ii trebuie echipa solida lu'contador

  7. #1309
    #65 Tazz's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,574
    Reputatie
    1
    Acum am auzit si eu. Interesanta mutare.
    Cica obiectivul lui Contador e sa castige toate cele 3 tururi intr-un singur an

  8. #1310
    sport legend
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,156
    Reputatie
    1
    mai mult a lui bjarne riis, decat al lui contador. dar, probabil din ce am auzit azi de la manolo si alex, prin anul 2012 ar putea incerca alberto toate cele trei tururi. iar la sungard - saxo ar putea veni escadrila spaniola al lui contador de la astana, adica un daniel navarro, benjamin noval, david de la fuente.

  9. #1311
    sport legend
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,156
    Reputatie
    1
    turul poloniei e foarte distractiv in aceasta perioada, astea si prin gafele in special a televiziunii poloneze, la care se vede lipsa de experienta. ce m-am distrat miercuri seara, cand marcado s-a crezut invingator, desi mai avea o tura de circuit, pana la finalul etapei. :ras-plans: si apoi la final de etapa cu mascotele turului, crocozaurul , albinuta si mai era unul, dar nu se stie ce era.

  10. #1312
    sport legend
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    352
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ichigo View Post
    turul poloniei e foarte distractiv in aceasta perioada, astea si prin gafele in special a televiziunii poloneze, la care se vede lipsa de experienta. ce m-am distrat miercuri seara, cand marcado s-a crezut invingator, desi mai avea o tura de circuit, pana la finalul etapei. :ras-plans: si apoi la final de etapa cu mascotele turului, crocozaurul , albinuta si mai era unul, dar nu se stie ce era.

  11. #1313
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Luxembourg Team a fratilor Schleck se intareste cu Cancellara: http://www.onlinesport.ro/stiri/spor...bourg-team.htm
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  12. #1314
    sport legend melo's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Arad
    Posts
    519
    Reputatie
    1
    Confirmed: Alberto Contador cleared of Clenbuterol charges

  13. #1315
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    Tsuna Kimura, o femeie de 83 de ani, care locuia în orașul Ishinomaki, s-a salvat fugind cu bicicleta din calea valurilor distrugătoare care au urmat cutremurului din arhipelag. "Cînd am auzit la radio avertizarea de tsunami, primul lucru la care m-am gîndit a fost bicicleta", a declarat bătrîna, care, la vîrsta ei, se mîndrește cu faptul că se menține într-o formă fizică foarte bună.

    Pe 11 martie, un cutremur de 8,9 de scara Richter a lovit Japonia și a fost urmat de tsunami. Aproape 5.000 de oameni au murit și aproape 9.000 de persoane sînt date dispărute.

    nu prea e de ras, dar parca o vad ca la sprint il lua si pe Cavendish

  14. #1316
    k r a p u l a x
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4,011
    Reputatie
    1
    ia sa vedeeeeeemmmm...
    dupa ce cadel evans a castigat tireno=adriatico iar tony martin paris=nisa, azi avem clasica milano=san remo, cu o participare buna spre excelenta. o sa astept pana la 19º° sa vad rezumatul la eurosport, poate cursa s-a si terminat la ora asta.

  15. #1317
    k r a p u l a x
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4,011
    Reputatie
    1
    frumoasa cursa, frumos final, la sprint, intre oameni de tot felul. castiga australianul matheew goss, urmat de cancellara si ph gilbert.

  16. #1318
    k r a p u l a x
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4,011
    Reputatie
    1
    iubitori ai ciclismului, bine v-am regasit astazi pentru spectaculosul tur al flandrei! sa vedem impreuna daca il poate opri cineva pe cancellara

  17. #1319
    sport legend melo's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Arad
    Posts
    519
    Reputatie
    1
    Ce prosti sunt comentatorii !!!!!!!!!

    Cum sa il confunzi pe Tom Boonen cu Sylvain Chavanel
    [size=1]"The Heat are out! Lebron failed! Are you happy about it? I guess you are "[/size]

  18. #1320
    k r a p u l a x
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4,011
    Reputatie
    1
    pai erau imbracati la fel. deci asa, chavanel a venit pe 2, dupa cat a tras toata cursa. foarte frumoasa cursa! sa ii scriem lui manolo acuma.

  19. #1321
    h8rz gonna h8 Zabriskie's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Haterville
    Posts
    4,246
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by GZA View Post
    Ce prosti sunt comentatorii !!!!!!!!!

    Cum sa il confunzi pe Tom Boonen cu Sylvain Chavanel
    A fost geniala aia de pe final: "cred ca si Chavanel ar fi facut mai multe daca era in locul lui Boonen" .

    Absolut penibil sa nu recunosti un ciclist ca Boonen in 10 minute de cursa si cu atatea reluari.

    Felicitari lui Nuyens, frumoasa surpriza.
    Both teams played hard.

  20. #1322
    sport legend melo's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Arad
    Posts
    519
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kra****x View Post
    pai erau imbracati la fel. deci asa, chavanel a venit pe 2, dupa cat a tras toata cursa. foarte frumoasa cursa! sa ii scriem lui manolo acuma.
    Pai eu ii cunosc pe unii ciclisti doar dupa cum stau pe bicicleta.Asta cu erau imbracati la fel nu merge. Plus ca Boonen are 1.90 iar Chavanel e mult mai scund.

    Utimele 10-15 minute le-au stricat cei 2 prosti.
    [size=1]"The Heat are out! Lebron failed! Are you happy about it? I guess you are "[/size]

  21. #1323
    h8rz gonna h8 Zabriskie's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Haterville
    Posts
    4,246
    Reputatie
    1
    kra****x probabil era ironic. Ar fi fost misto sa dea clasamentul pana sa iasa din emisie pt a prinde reactiile lor in direct.
    Both teams played hard.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •