Results 1 to 4 of 4

Thread: Sala gimnastica Bucuresti

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    Sala gimnastica Bucuresti

    Salut sunt Claudiu din Bucuresti si sunt in cautare de o sala cu dotari pentru efectuarea unor miscari de gimnastica backflip frontflip ETC.
    Am cautat pe destule situri infomatii dar am gasit doar la Lia Manoliu 180 ron o ora pentru un grup !
    Daca stie cineva vreo sala din Bucuresti cu dotari bune nu excelente (saltea groapa cu bureti ...) si care ar fi tarifu sa posteze.

    Multumesc

  2. #2
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    In acest document, la paginile 10-11, gasesti lista cu toate cluburile din Bucuresti unde se practica gimnastica si datele lor de contact. Nu cred ca asta inseamna tot atatea sali.
    Insa nu mi-e clar ce anume cauti...nu stiu daca aceste sali pot fi inchiriate.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  3. #3
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by spinake View Post
    Salut sunt Claudiu din Bucuresti si sunt in cautare de o sala cu dotari pentru efectuarea unor miscari de gimnastica backflip frontflip ETC.
    Am cautat pe destule situri infomatii dar am gasit doar la Lia Manoliu 180 ron o ora pentru un grup !
    Daca stie cineva vreo sala din Bucuresti cu dotari bune nu excelente (saltea groapa cu bureti ...) si care ar fi tarifu sa posteze.

    Multumesc
    O sala asa cum vrei tu nu exista decat in 4 locati in Bucuresti :
    Lia Manoliu , Css2Bucuresti (Gara de Est ) , Steaua si Dinamo . (A , si Triumf dar nu stiu daca mai e activa ).Dar ma indoiesc sa te lase sa te antrenezi careva fara un antrenor calificat . Cine isi asuma raspunderea pentru un accident?
    Iar acro ptr adulti in Romania ...nu stiu sa fie. Erau ceva trupe gen Aeros dar sunt doar ptr fosti gimnasti .Deasemenea sunt multi care fac silk dar tot fosti gimnasti .

  4. #4
    incepator
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Deci sa inteleg ca toate salile precizate sunt ale cluburilor sportive in care se antreneaza campionii !! cum ai zis si tu nu o sa ne lase sa ne anrenam
    Totusi caut o sala in care sa aiba saltele si macar o groapa cu bureti nu sa fie dotata cu echipamente performante dar probabil in Bucuresti nu se gaseste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •