View Poll Results: Pe cine doriti in conducerea lui Dinamo?

Voters
42. You may not vote on this poll
  • da

    2 4.76%
  • nu

    4 9.52%
  • Costel Cimpeanu

    0 0%
  • Alin Rus

    0 0%
  • Vasile Jula

    0 0%
  • Vasile Popa

    0 0%
  • Sergiu Costin

    0 0%
  • Sergiu Mindrean

    2 4.76%
  • Alin Minteuan

    0 0%
  • Valentin Velcea

    0 0%
  • Cristi Coroian

    1 2.38%
  • Sandu Negrean

    0 0%
  • Gloria se va califica foarte greu

    8 19.05%
  • Brescia se va califica dupa un meci foarte strins

    0 0%
  • Brescia cistiga detasat in Italia si rezolva problema calificarii

    2 4.76%
  • Gloria cistiga sau face egal la Bistrita, dar degeaba pentru ka Brescia se califica

    5 11.90%
  • Brescia cistiga ambele meciuri

    2 4.76%
  • Badea,Borcea si generalii M.I.

    0 0%
  • Netzoiu si Becali

    2 4.76%
  • Pe nimeni-sa se desfiinteze

    6 14.29%
  • Pe Lupescu,Prunea sau altii asemenea

    6 14.29%
  • Doar pe Netzoiu

    2 4.76%
Results 1 to 10 of 10

Thread: Cl Niculescu la Rapid!

  1. #1
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1

    Cl Niculescu la Rapid!

    Clubul Dinamo Bucuresti trece prin momente f grele. Cei din conducere,in impotenta lor nu au putut si nu pot accepta ca acest club sa fie condus de oameni puternici ,oameni cu "grand cojones"adica Netoiu si Giovanni Becali.Prefera sa se complaca in mediocritate.La un moment dat credeam ca toate sansele de reabilitare au disparut ,insa din ceea ce am citit in aceasta dimineatza din GS,cred ca inca mai sunt sanse ca aceasta grupare sa fie condusa de oameni competenti care vor CU ADEVARAT PERFORMANTA.Razboiul Netoiu&Becali vs Borcea,Badea&co continua.Asta iarna tin minte ca au existat contre dure intre Dinu si Borcea deoarece ultimul era pt subtierea a lotului.Ani de zile Dinamo a luat tot ce a fost mai bun de pe piata transferurilor interne,la momentul respectiv(Mutu,Cernat,Buta,Cl Niculescu,s.a)principalul artizan al acestor transferuri fiind Giovani Becali.Ca suporter nu pot sa sper decat ca cei ce merita si au puterea sa conduca Dinamo ,vor castiga aceasta batalie. :x
    Cat despre Cl Niculescu,e cam belea de el fiindca s-a dus la Rapid,pt ca dupa acest an se va intoarce aproape sigur la Dinamo,pt ca Genoa nu va avea bani sa-i plateasca lui Dinamo iar probabil ca atunci va avea soarta lui Danciulescu.
    Attacking is the best defence!

  2. #2
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Credeam ca e sondaj despre Cl.Niculescu dar vad ca l-ai facut despre conducerea Dinamo...strange!
    Eu am votat cu Prunea..pentru ca e mai sufletist si cred ca ar avea tupeu mai mare sa-si sustina si sa-si pastreze jucatorii!
    AFC Red member

  3. #3
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    as fi votat becali, dar l-ai pus alaturi de netoiu care e naspa ... lupescu ar fi bun, cu toate ka nu prea stie el despre ce se maninca conducerea unui club si d-estea, dar avem garantia ka el e curat si nu se baga in alte chestii murdare! alaturi de el ar putea fi si prunea
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  4. #4
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Acesta este un exemplu clar de mesaj postat total aiurea! Titlul e "Cl. Niculescu la RAPID!" si continutul e despre Dinamo. Inteleg eu ca Niculescu a jucat la Dinamo, dar totusi!!! Oricum care este legatura intre titlu si chestionar? Ma depaseste...

  5. #5
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Cum zice rasheedkpenny: ce legatura are titlul subiectului cu ce se discuta intre voi??? /nope/

  6. #6
    incepator
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    42
    Reputatie
    1
    las ca acu avem motive sa vb si dp Dinamo....!cica se intoarce in "Groapa"!
    Every success is build on the ability to do better than good enough.
    Fortza Dinamo!!!

  7. #7
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1
    Ca are logica sau nu ,eu am putut constata un lucru interesant.Ca dupa o saptamana in care nu am mai intrat pe net am avut surpriza sa gasesc aici singurele mele 2 subiecte ca fiind ultimele la care se postase.Deci atrag interese.Sper ca toti sa fim multumiti si sanatosi si Dinamo sa devina aceea ce a fost candva si mai mult decat atat.Si dusmanii(stiu ei care) sa fie la fel de patimasi ca asa le sta bine,unor invidiosi ai unei mari echipe DINAMO BUCURESTI. (nu-i ridic la rangul de "rivali" ca nu e cazul).Dar totusi unii din ei(timisorenii)ar putea totusi sa-si vada lungul nasului un pic mai mult pt ca echipa lor inca n-are nici macar 2 ani de divizia A. /nope/ La mai mare!Iar Clau care va fi caine dinnou sa va rupa plasa!Bineasha(sa stai in comfort)
    Attacking is the best defence!

  8. #8
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    ho jhan ca nu o sa fie cu ciinetoiu inca se decide cind la dinamo cind la rapid nici el nu stie unde va fi.....parca vad ca sare cu Genoa in C
    anti Dinamo, anti oier

  9. #9
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    se pare ca ajunge in groapa
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  10. #10
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Ar fii fost chiar culmea sa ajunga la rapid. Am plecat o saptamana la mare si cand am ajuns inapoi aflu ca Niculescu se duce la Rapid. Nu am crezut atunci si acum sunt fericit ca a revenit la Dinamo acolo unde ii e locul.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •