View Poll Results: Sunteti de acord ca moderatorii OLS sa foloseasca optiunea "invisible"?

Voters
36. You may not vote on this poll
  • DA

    17 47.22%
  • NU

    19 52.78%
Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 132

Thread: Folosirea optiunii "invisible" de catre moderatori.

  1. #43
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Cristina,nu m-a deranjat sanctiunea ta,ca te vedeam sau nu tastam in acelasi fel.Cu asta sper ca ne-am inteles.
    Problema este alta,am expus-o in primul post prilejuit de deschiderea threadului.Daca bagati la cap bine daca nu acelasi lucru,dar terminati cu mistourile si interpretarile.Ati vrut moderatori,ati acceptat unii dintre voi doar pentru a plati polite,stati nene la vedere,ca doar aveti si obligatii.Atata timp cat tu moderator ma poti vedea pe mine user atunci cand folosesc aceasta optiune,nu vad ce v-ar deranja daca vi s-ar impune sa stati doar pe "visible".Va ascundeti cumva unuii de altii?...nu cred.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #44
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Ma ascund de tine.

  3. #45
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    Cristina, cam mare contradictia intre ingerasul din avatar si postul asta de mai sus (si nu numai)

    Optiunile sunt ok asa. Cine vrea le foloseste, cine nu, nu
    Hai ca esti simpatic!
    Adica, tu esti Ovidiu Petre, sau cine o fi ala?


    @Dario, gresit rationamentul tau. Eu stau "invisible" si pe mess pentru ca asa imi place.
    Interesanta insa opinia cu politele. De ceva timp am si eu aceeasi banuiala.
    Orice om este al naibii de prost măcar cinci minute pe zi. Înțelepciunea constă în a nu depăși această limită.

  4. #46
    الوحدة samar's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    4,206
    Reputatie
    1
    Bai dar ce inversunat e Dario si chiar nu reusesc sa inteleg motivul real...
    Aceasta optiunea a existat inca de la inceput,si tot de atunci unii moderatori au stat ascunsi....nu inteleg de ce tocmai acum te deranjeaza???
    Cu siguranta ai un alt motiv,mai personal....
    [B][COLOR="DarkRed"]Rapid e numele.
    Avem traditie. Avem istorie plina de glorie.
    De-ar fi maine sa mor, de-un lucru mi-ar fi dor,
    sa flutur acel steag, ce-n viata m-a ghidat !
    [/COLOR][/B]

  5. #47
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Sincer nu vad cu ce te deranjeaza ca cineva vrea sa stea pe invisible... E ca pe mess - stau invisible cand nu vreau sa fiu bagat in seama.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  6. #48
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Discutii de*-****ea .Unde umblu sa-nchid rahatul asta de thread?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  7. #49
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    In "Tools".
    Orice om este al naibii de prost măcar cinci minute pe zi. Înțelepciunea constă în a nu depăși această limită.

  8. #50
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by luma View Post
    Hai ca esti simpatic!
    Adica, tu esti Ovidiu Petre, sau cine o fi ala?


    @Dario, gresit rationamentul tau. Eu stau "invisible" si pe mess pentru ca asa imi place.
    Interesanta insa opinia cu politele. De ceva timp am si eu aceeasi banuiala.
    Scumpa doamna,pe mess nu sunteti moderator.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  9. #51
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by JJ View Post
    Sincer nu vad cu ce te deranjeaza ca cineva vrea sa stea pe invisible... E ca pe mess - stau invisible cand nu vreau sa fiu bagat in seama.
    ok...dar voi nu intelegeti ca noi ii vedem indiferent daca ei folosesc acea optiune sau nu ?

    e dreptul lor si trebuie respectat.

    ce thread ciudat...nici eu nu stiu ce vreau sa zic pe aici
    Last edited by White Shadow; 24th May 2010 at 13:40.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  10. #52
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Scumpa doamna,pe mess nu sunteti moderator.
    Dragul meu, sunt propriul meu moderator, chiar si pe mess.
    Orice om este al naibii de prost măcar cinci minute pe zi. Înțelepciunea constă în a nu depăși această limită.

  11. #53
    Moderator
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,358
    Reputatie
    1
    Dario,eu nu m-am facut moderator ca sa platesc polite.Pe tenis dau o sanctiune din an in Paste(chiar nu imi aduc aminte cand am sanctionat ultima oara acolo),iar pe Intern am fost ,cred eu, cat se poate de impartiala si am sanctionat in masura si dinamovisti si stelisti si rapidisti si tot ce am prins.Daca unii s-au facut moderatori pt a plati polite asta e greseala lor.
    Totusi daca se vrea scoaterea acestei optiuni consider ca e corect sa o scoata pentru toata lumea.Si cu asta basta terminam balciul.
    Luma are dreptate totusi.Atat pe mess cat si pe forum sunt momente cand nu vrei sa fi bagat in seama si stai pe invisible.Nu vad ce e rau in asta.Dar daca majoritatea decide scoaterea acestei optiuni,eu o sa ma supun atata timp cat ea va fi scoasa pt toata lumea.

  12. #54
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristina View Post
    Dario,eu nu m-am facut moderator ca sa platesc polite.Pe tenis dau o sanctiune din an in Paste(chiar nu imi aduc aminte cand am sanctionat ultima oara acolo),iar pe Intern am fost ,cred eu cat se poate de impartiala,si am sanctionat in masura si dinamovisti si stelisti si rapidisti si tot ce am prins.Daca unii s-au facut moderatori pt a plati polite asta e greseala lor.
    Totusi daca se vrea scoaterea acestei optiuni consider ca e corect sa o scoata pentru toata lumea.Si cu asta basta terminam balciul.
    Vezi,nici nu stiam ca esti pe aici?Nu-mi pot gasi cuvintele sa-ti pot raspunde....alooooo,mai e vre-un mod pe threadul asta ca eu nu-l vad,iar el cu siguranta rade de prostime
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  13. #55
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    @Cristina

    aaaaaaaaaaaaa....o mica diferenta

    pe forum tu decizi daca vrei sa te bagi in seama sau nu...chiar daca esti online.

    pe mess fiecare poate sa se bage in seama cu tine daca te vede online.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  14. #56
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Vezi,nici nu stiam ca esti pe aici?Nu-mi pot gasi cuvintele sa-ti pot raspunde....alooooo,mai e vre-un mod pe threadul asta ca eu nu-l vad,iar el cu siguranta rade de prostime
    ai calitati de viitor moderator

  15. #57
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by samar View Post
    Bai dar ce inversunat e Dario si chiar nu reusesc sa inteleg motivul real...
    Aceasta optiunea a existat inca de la inceput,si tot de atunci unii moderatori au stat ascunsi....nu inteleg de ce tocmai acum te deranjeaza???
    Cu siguranta ai un alt motiv,mai personal....
    Spune-l daca-l stii,pe persoana fizica jur ca nu te inteleg.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  16. #58
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    ai calitati de viitor moderator
    Ce subtil.
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  17. #59
    Moderator
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,358
    Reputatie
    1
    uffff...ca sa inchei tot circul asta incepand de azi ma dau pe visible

    mai bine acum?

  18. #60
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Rog un moderator sa inchida acest thread.Din pacate userii nu pot sa-si inchida propriile threaduri,cu toate ca ar trebui.Nu-i bai deschid altul.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  19. #61
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    pan' la urma e chestie si de intuitie. o alba neagra clasica; in josu' paginii apare in momentul asta "Currently Active Users Viewing This Thread: 14 (10 members and 4 guests)". afisati apar doar "relansat, Cristy RVD, cristy1110, Dario+, leodacin, White Shadow". inseamna ca mai sunt 4 persoane care stau pe susta ... sau mai multe, daca e sa luam in calcul ca dintre cei 4 oaspeti pot fi si useri care si-au dat logout . calculezi care e probabilitatea ca unu' dintre ei sa fie moderator, iar daca procentul este "favorabil", dai drumul la bipuri
    p.s: dario, poti inchide chiar tu topicul . sus, partea dreapta, TOOLS. asta daca nu cumva ne-au furat si dreptul acesta JOS COMUNISMUL

  20. #62
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    LOL, ne-au luat si dreptul asta
    acum am obs. leodacina, fa-ti datoria si respecta dorinta omului.

  21. #63
    Moderator
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,358
    Reputatie
    1
    @relansat:nu poti tu user sa inchizi topicul...trebuie un moderator de pe aceasta sectiune

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •