Page 1 of 182 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 21 of 3880

Thread: CFR Cluj

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1

    Sezon 2004/2005

    salut
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  2. #2
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    Sezon 2004/2005

    Nu prea sunt suporteri de a lu' cfr
    /nope/ /nope/
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  3. #3
    incepator
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Nu prea sunt suporteri de a lu' cfr
    /nope/ /nope/
    forza poli timisoara
    [FONT=Arial]DIGIMAX[/FONT]

  4. #4
    junior Galushca's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    77
    Reputatie
    1

    Lightbulb

    Virus i bet we will!! oricum la cate bucurie si speranta au adus in casele noastre...trebuie felicitati...rar iti este dat sa mai iesi in oras si sa sarbatoresti o victorie...aia in cazul in care nu esti stelist(ca ei tot au avut ocazia sa se bucure si le doresc sa aiba si pe viitor)....incet incet incepe si tara noastra sa se afirme pe afara...chiar daca nu cu echipa nationala...dar e un inceput! Bravo baietii! La mai mare!!! ...era sa uit...hei hei CFR
    POMPE pentru casa dumneavoastra

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Riva , nu-mi dau seama de ce ai deschis forumul asta , practic nu ai spus nimic....

  6. #6
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Riva , nu-mi dau seama de ce ai deschis forumul asta , practic nu ai spus nimic....
    EDMOND EDMOND asa-i ca acuma iti pare rau ca ai scris replica asta :>
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  7. #7
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    lol

    Asha e
    Ca sa vada lumea ca a deschi un subiect nou :? :?
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  8. #8
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1

    MESERIE IN GRUIA!!!! .......HAI CFR!!!! HAIDE GRUIA!!!!

    CFR CLUJ - UT Arad 4-0 23 August 2003, Stadion CFR (Gruia)

    MESERIE in GRUIA!!!
    Stimabila batrina doamna a treit' sa care in spate un sac de goluri administrate de Bozdog et. comp.
    Personal doresc mult success echipei CFR (echipei din Gruia) pentru tot cea ce urmeaza pentru ei. Baietii au demonstrat ca se poate incepe campionatul si cu 4-0 si anul trecut a fost doar o intimplare.
    Sper ca seriozitatea sa predomine in continuare in tot cea ce se face in cadrul echipei....

    Tzeferu

  9. #9
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    ady_azzuro si EDMOND_ acuma cred ka va dati seama de ce am deschis acest forumul asta ... sau nu?!??
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  10. #10
    junior
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    51
    Reputatie
    1

    Hai CFR

    Cum se comporta baietzii lui Jean?
    Turcu, Anca , Bozdog and Co ?
    Ne vedem in A
    La anul
    BLATIST PANA LA MOARTE

  11. #11
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    sper ca o echipa a clujului sa promoveze
    Tu riva sa nu mai fi asa laudaros cu gloria ta ca nu are echipa de divizia A.
    S-a terminat si vremea blaturilor acum urmeaza divizia B pt voi prea v-ati facut de cap in anii astia
    Sunt alte echipe mai inimoase decat bistrita in ardeal.
    Ele merita sa aiba echipa in A cu mult mai mult decat meritati voi
    Mai bine ne-ai multumi ca nu v-am umilit pe legendarul ION OBLEMENCO.
    Ati scapat usor cu 3-0
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  12. #12
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1

    HAI CFR!!!!

    Si eu sper sa promoveze o echipa a clujului. Cea din GRUIA. Adica CFR.
    Eu am vazut-o si in Divizia A, cind le-a tras la Dinamo 3-1 pe vremea cind Ciocan sarea mai sus decit Dudu Georgescu dar chiar si inainte cind Tegean tragea golul anului si invingea Steaua cu 1-0 desi era campioana.

    De atunci au trecut 27 de ani.... dar cred ca e timpul de reimprospatare.

    Nu stiu cum se comporta baietii (ex-bistritenii) dar banueisc ca bine si sper ca bine, eu sint in Canada, am fost in tara in primavara am vazut echipa dar in primavara nu mai era nici o miza in joc.

    Paskanyi zicea ca daca echipa nu va promova va fi OK el va ramine si nu va renunta cea ce suna cel putin reconfortant ca nu va intoarce spatele echipei. Adevarul e ca in Divizia A este prea multa mizerie parca nici nu mai suna neaparat asa de extraordinar sa promovezi acolo cu atiti oameni de 2 bani in jurul forbalului.

    Cel mai important e ca CFR sa faca spectacol si sa aduca oamenii la stadion si sa nu faca orasul de rusine.
    Dar binenteles ca daca echipa se va maturiza total in sezonul prezent si va putea face diviziei A va fi un moment istoric.

    Doresc echipei Gloria revenire in forma, bistritenii intotdeauna au fost oameni muncitori ne-coopetativizati.

  13. #13
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1

    HAI CFR!!!!

    Si eu sper sa promoveze o echipa a clujului. Cea din GRUIA. Adica CFR.
    Eu am vazut-o si in Divizia A, cind le-a tras la Dinamo 3-1 pe vremea cind Ciocan sarea mai sus decit Dudu Georgescu dar chiar si inainte cind Tegean tragea golul anului si invingea Steaua cu 1-0 desi era campioana.

    De atunci au trecut 27 de ani.... dar cred ca e timpul de reimprospatare.

    Nu stiu cum se comporta baietii (ex-bistritenii) dar banueisc ca bine si sper ca bine, eu sint in Canada, am fost in tara in primavara am vazut echipa dar in primavara nu mai era nici o miza in joc.

    Paskanyi zicea ca daca echipa nu va promova va fi OK el va ramine si nu va renunta cea ce suna cel putin reconfortant ca nu va intoarce spatele echipei. Adevarul e ca in Divizia A este prea multa mizerie parca nici nu mai suna neaparat asa de extraordinar sa promovezi acolo cu atiti oameni de 2 bani in jurul forbalului.

    Cel mai important e ca CFR sa faca spectacol si sa aduca oamenii la stadion si sa nu faca orasul de rusine.
    Dar binenteles ca daca echipa se va maturiza total in sezonul prezent si va putea face diviziei A va fi un moment istoric.

    Doresc echipei Gloria revenire in forma, bistritenii intotdeauna au fost oameni muncitori ne-coopetativizati.

  14. #14
    junior
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    51
    Reputatie
    1
    Sa te auda Bunul D-zeu!
    Si eu as vrea ca o echipa din Cluj(CFR-ul) sa promoveze.
    Ar fi nedrept ca un oras ca si Cluj sa nu aiba o echipa in A>


    Bafta
    BLATIST PANA LA MOARTE

  15. #15
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Intr-adevar Bistrita e un sfert in comparatie cu Clujul si are o echipa bunicica de Divizia A. Clar trebuie si Clujul sa revina in primul esalon.
    E foarte interesant cum dpv economic Banatul si Transilvania sunt mult inaintea Olteniei, Munteniei si Moldovei dar au fost ani in care Divizia A nu trecea Carpatii. Se pare ca balanta se inclina inapoi si vom vedea mai multe echipe din aceste zone ale tzarii.
    Asteptam si pe UTA, CSM Resita, FC Baia Mare, Olimpia Satu Mare.

  16. #16
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0

    Bravo CFR!

    O mare diferenta intre 0-4 cu oradea anul trecut si 4-0 cu uta anul asta. Bravo meseriasilor. Tineti-o tot asa si poate promovam.

  17. #17
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by deep purple
    E foarte interesant cum dpv economic Banatul si Transilvania sunt mult inaintea Olteniei, Munteniei si Moldovei dar au fost ani in care Divizia A nu trecea Carpatii. Se pare ca balanta se inclina inapoi si vom vedea mai multe echipe din aceste zone ale tzarii.
    Asteptam si pe UTA, CSM Resita, FC Baia Mare, Olimpia Satu Mare.
    Mai deep vad ca nu incetezi ne ataci pe toate fronturile pai keep-ati mouth aia shut si mai lasa-ne in pace.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  18. #18
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    deep, echipele susnumite de tine le vedem si acum in seria a 3-a a Div.B , in Div.A .................va mai curge apa multa pe Bega pana le vei vedea
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  19. #19
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    lasa-i inter ca la astia le sare inima in sus ca au o echipa in A.
    Timisoara la ora actuala nu merita un loc in divizia A.
    Echipa aia se numeste AEK BUCURESTI nicidecum poli timisoara.
    Poli este o echipa mult mai frumoasa decat pe cea ce o sustineti voi.
    Aek este o echipa impostoare, necunoscuta voua. Este alcatuita numai din extra timisoreni . HALAL ECHIPA!!!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  20. #20
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    copile, nu vorbeam cu tine si nici nu aveam de gand sa-mi pierd vremea cu tine in general. Nivelul de trai nu e calculat de mine. Sunt reviste de genul "Capital" care se ocupa de astfel de studii la nivel social.

    Ce ziceti ce v-am "atacat" si acum?! Iar voi sunteti niste sfinti.

  21. #21
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1

    Sint satul de mitici

    Personal sint satul de felul de a fi "mitic", nu mi-ar displace o Divizie Transylvana, sa nu mai tot aud "noi oltenii" in stinga si in dreapta.

    Sa se puna pe picioare CFR Cluj si apoi vedeti voi oltenii. Electroputere a "gustat" deja gustul lui 3-0. Anul trecut cu FC Oradea a fost cam aiurea a fost 0-1 pina prin minutul 75-80 dupa ce CFR a ratat multe ocazii, a avut si mult ghinion, cu Alba Iulia a pierdut in minutul 90 pe nedrept.

    Oricum anul asta in Gruia vor fi necesare "sacrificii supreme" din partea adversarilor pentru a scoate puncte ..."don't even go there..." /nope/

    Gloria si CFR "Gruia" cele mai meseriase din Ardeal.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •