View Poll Results: Care este cea mai antipatica echipa romaneasca?

Voters
939. You may not vote on this poll
  • FC Arges

    6 0.64%
  • Dinamo

    428 45.58%
  • Rapid

    78 8.31%
  • FC. National

    5 0.53%
  • U Craiova

    55 5.86%
  • Gloria Bistrita

    74 7.88%
  • Apulum

    7 0.75%
  • Steaua

    196 20.87%
  • FCM Bacau

    12 1.28%
  • Farul

    6 0.64%
  • Poli AEK

    38 4.05%
  • Otelul

    5 0.53%
  • Oradea

    1 0.11%
  • Ceahlaul

    19 2.02%
  • FC Brasov

    2 0.21%
  • Petrolul

    2 0.21%
  • Sportul Studentesc

    1 0.11%
  • UTA Arad

    4 0.43%
Page 3 of 85 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 43 to 63 of 1768

Thread: Care este cea mai antipatica echipa?

  1. #43
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    16
    Reputatie
    1
    Pentru mine cea mai antipatica echipa e: Poli-Aek Timisoara.
    1-Automat cand o echipa i-si cumpara locul in div. A, si nu e capabila sa si-l castige pe teren, atunci...
    2-Si daca totusi a ajuns in A NEMERITAT si a facut blaturi pe fata(vezi ultimile 2 meciuri acasa + barajul cu Buzaul) atunci...

    De acea nu-i are nimeni la suflet (si nu m-a mira deloc rezultatul chestionarului) decat suporterii timisoreni, care prin combinatia: FRF-LPF-PDSR au poibilitatea sa vada meciuri de div. A.

    PS. Intrebare: de ce nu s-a prostituat Clujul, Iasiul, Oradea, Aradul...etc?

  2. #44
    sport legend Azur89's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    652
    Reputatie
    1
    ...e grav...daca s-au apucat pina si razesii lui "stefan" sa acuze de blat celelalte echipe din A, inseamna ca am ajuns la capatul omenirii .

    Sa vezi si sa nu crezi.... de sub fusta vreunei folcloriste, si sub influenta celor stoarse dintr-o "chivuleta" s-a gasit un "pedepsit de-o lovitura" sa vorbeasca neintrebat. Apropo, ce program ati pregatit pe miine? O trupa de calus-are? CAlarete fara cal? Sper ca de data asta sa va excluda 15 ani UEFA... Normal trebuia sa o faca federatia, dar atunci nu mai poate Sandu sa economiseasca hirtie, ca nu-l mai linge Stefan.

    Pinalty, eu zic sa te executi singur, si daca dai gres cumva spune-ne, ca-ti sarim si noi in ajutor...
    Smile, its good for you!

  3. #45
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    16
    Reputatie
    1
    Azur89
    Ce ai tu contra Ceahlaului nu ma intereseaza.
    Nick-ul meu nu are nici o legatura cu Ceahlaul sau Piatra-Neamti, pur si simplu Gheorghe Stefan ma diestreaza cand il vad la tv.

    Asadar daca erai realist i-mi raspundeai la ceea ce am intrebat eu.
    Sau nu prea ai ce replica sa-mi dai... fiind constiend ca asta e REALITATEA?

  4. #46
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    maica-ta ii blatista mai viole(n)t
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  5. #47
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by viole(n)t
    eu ash spune ca piteshtiul va ajunge in scurt timp la periferia bucureshtiului din toate punctele de vedere,
    cat despre echipa voastra de fotbal, mie mi-e rushine sa ma uit la rezumatele argesului, cu 500 de spectatori in tribune
    Viole(n)t, tu ai vizitat vreodata Pitestiul? Ca vreau sa te intreb pe ce te bazezi cand faci niste afirmatii.
    Din punct de vedere al aspectului, Pitestiul e mult mai curat decat Bucurestiul, iar drumurile sunt mai bune. In nici un caz nu are infatisarea de "mahala" sau "periferie" la care te gandesti.
    Situatia economica este buna, este un oras destul de bogat (la nivelul Romaniei).
    Din punct de vedere fotbalistic, Pitestiul s-a luptat mereu cu formatiile Capitalei: in 1979 am invins in ultima etapa Dinamo, chiar in "Stefan cel Mare", cucerind titlul, desi echipa Ministerului de Interne a fost ajutata de arbitru (un gol marcat cu mana, un penalty inexistent, prelungirea meciului la scorul de 3-3). In ultimii ani, cateva sezoane la rand am devenit "nasii Stelei", reusind 7 victorii, 2 egaluri si o singura infrangere in 10 meciuri consecutive de campionat si Cupa Romaniei. Argesul nu a fost si nu va deveni niciodata un satelit al echipelor din Bucuresti.
    Aici continua sa apara o multime de jucatori talentati, existand mai multe scoli de fotbal ("Leonte Ianovschi", "Nicolae Dobrin", CSS Aripi). Unii pleaca spre alte cluburi, in Bucuresti sau in strainatate, asta din ratiuni financiare.
    Cu numarul de spectatori exagerezi. La meciurile de pe teren propriu, media e cam de 2.000 . E adevarat, nu cu mult timp in urma, cand si rezultatele erau bune, suporterii veneau in tribune in numar mult mai mare. Pasiune exista, dar multi au fost dezamagiti de evolutiile din ultima vreme.
    Quote Originally Posted by Azur89
    As fi curios de unde s-a inspirat Argesul cind si-a ales culorile in `53? Asta daca tot vorbim de "adevarati".
    Sunt multe echipe care poarta aceleasi culori: Steaua si F.C. Bihor (rosu-albastru) sau UTA si Dinamo (alb-rosu). Cred ca e evident ca intre acestea nu exista nici o legatura. Daca stam sa ne gandim putin, avand 9 culori disponibile (alb, negru si cele 7 culori ale curcubeului), numarul de combinatii posibile e de 81, deci e normal sa mai apara coincidente. De exemplu, in Belgia, Anderlecht, infiintata in 1908, are tot alb-violet, dar asta nu inseamna ca romanii (timisoreni sau pitesteni) s-au inspirat de acolo sau de la Fiorentina.
    Pur si simplu, acestea sunt culorile noastre, "inventie proprie", fara a fi inspirate de nicaieri, si nu are nimeni de gand sa le schimbe.
    Quote Originally Posted by justafan
    Argeshul sa-shi schimbe culorile,ca se confunda cu cea mai iubita echipa din romania .Apropo,Dancia ii timisorean,nu-i de-al tau asha ca stai linishtit...
    Si daca vine si Anderlecht si va cere sa schimbati culorile? Sau poate se gandeste Zambon ca "Poli" a lui este "adevarata"... ce faceti, va schimbati culorile?
    Sau Dinamo trebuie sa ceara aradenilor sa le schimbe pe ale lor? 8)
    Ce e drept, Dancia e timisorean, dar "vulturul" a scris: "Luati ghearele de pe jucatorii Argesului". Fie ca vrem sau nu, el e jucatorul lui F.C. Arges in acest moment, tot asa cum, indiferent de ce dorim noi, probabil ca va ajunge la Dinamo.

    Nu prea inteleg ce aveti cu Pitestiul. Ati uitat ce cadou ati primit de la Dacia? Pana la urma, Zambon tot si-a batut joc de echipa...
    Eu credeam ca Poli si Argesul sunt echipe prietene. Intr-un meci al Argesului din optimile Cupei, cu Bihorul, jucat la Timisoara (2.12.1997), spectatorii locali i-au sustinut pe pitesteni, probabil tocmai datorita culorilor asemanatoare.
    Punctul meu de vedere legat de Timisoara si de echipa Poli AEK l-am mai exprimat pe acest forum, nu il voi mai repeta aici.

  6. #48
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Rusine!!!
    Poli Aek ar trebui trecuta langa Ceahlaul si Gloria chiar in fata lor,daca tot babatu-i "FRUNCEA"
    drak drak drak
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #49
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Bai ad3ane,pai e posibil sa iti pui toti prietenii sa voteze pe Poli?Parca tineai cu ei nu demult.Sunt curios daca era Bihoru separat pe lista ce procentaj avea?
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  8. #50
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Dar cum de nu ai pus UTA mare voastra rivala... 8)


    Vad ca ai fair play ai pus si poli la vot !
    Hm...Ceahlaul conform celor care tot timpul i-a acuzat(Prosport adik...)nu a mai facut un blat cam de multicel...fata de Gloria lui riva
    AFC Red member

  9. #51
    junior
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    76
    Reputatie
    1
    Cate prostii putetzi sa scrietzi oameni buni,auzi daca meciul cu astra care nu mai conta d.p.d.v.al clasamentului a fost blat atunci, "pinalty" eshti .Shi dupa cum vad,la fel ca in fotbal cea mai buna aparare(la acuzele asupra "blatistelor") e atacul(echipelor pe care au ciuda)PUNCT

  10. #52
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by baubau
    Dar cum de nu ai pus UTA mare voastra rivala...
    pentru ca e in B, am pus doar echipele din A, ca shi asha e limitat poll-ul.
    oricum, mie imi place UTA

    Quote Originally Posted by tudose
    Viole(n)t, tu ai vizitat vreodata Pitestiul? Ca vreau sa te intreb pe ce te bazezi cand faci niste afirmatii.
    nu l-am vizitat recent. S-ar putea sa ai dreptate. Oricum lipsa de interes pentru fcargesh din partea localnicilor e reala. Catzi cunosc eu din piteshti, sunt cu totzii fani Shtiintza.
    Daca vrei o explicatzie la ceea ce am scris iata:
    DACA PRIMESC UN PUMN, RASPUND PE MASURA.
    (ADICA DIN VIOLET MA TRANSFORM IN VIOLENT)

    Quote Originally Posted by Pinalty
    1-Automat cand o echipa i-si cumpara locul in div. A, si nu e capabila sa si-l castige pe teren, atunci...
    AEK Bucureshti a promovat pe cinstite in divA shi apoi a fuzionat cu Poli. Asta pentru cultura ta generala!!!

    Quote Originally Posted by Pinalty
    a facut blaturi pe fata(vezi ultimile 2 meciuri acasa + barajul cu Buzaul)
    M-am saturat de speculatzii!!! Ai vazut vreunul din meciurile la care te referi? Eu le-am vazut pe toate.
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  11. #53
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by viole(n)t
    Oricum lipsa de interes pentru fcargesh din partea localnicilor e reala. Catzi cunosc eu din piteshti, sunt cu totzii fani Shtiintza.
    Pai cam cati cunosti tu prin Pitesti? Si daca zici ca nu ai fost recent acolo, cand ai fost ultima oara?
    Sunt si fani ai Craiovei acolo, asa cum sunt si in alte orase, insa F.C. Arges este sustinuta de majoritatea pitestenilor. Spun asta pentru ca stiu situatia reala de acolo. La cateva meciuri am intalnit si suporteri veniti de la Curtea de Arges, iar asta s-a intamplat chiar anul acesta, cand recunosc ca interesul publicului a scazut datorita rezultatelor mai slabe. Daca tot te uiti la rezumate la televizor, trebuie sa fi vazut si meciuri cand stadionul a fost plin. Pe vremea cand clubul era sponsorizat de Dacia si existau mijloace pentru transport, veneau foarte multi fani si in deplasari. Au fost cu miile la meciurile de Cupa de la Tirgoviste, peste 10.000 la semifinala cu Craiova, de pe Stadionul National, in 1994 (iar atunci echipa juca in B), 7.000-8.000 la semifinala de la Vilcea, tot cu Craiova (1998). Iar acestia erau SUPORTERII ARGESULUI, chiar daca tu ai impresia ca la noi tin toti cu Stiinta.
    Pitestiul are doua titluri de campion, mai multe participari in Cupa UEFA, este pe locul 4 intre echipele romanesti participante in Cupele Europene si pe locul 5 intr-un clasament "all-time" al Diviziei A. Aici au aparut mari jucatori, de la Dobrin pana la Mutu.
    Sunt lucruri cu care suporterii se mandresc (si sunt destui, te asigur!).
    Quote Originally Posted by viole(n)t
    Daca vrei o explicatzie la ceea ce am scris iata:
    DACA PRIMESC UN PUMN, RASPUND PE MASURA.
    (ADICA DIN VIOLET MA TRANSFORM IN VIOLENT)
    Banuiesc ca te referi la ce a scris "vulturul" despre apartenenta lui AEK la Timisoara. E o problema controversata, iar eu mi-am mai exprimat punctul de vedere in alte mesaje. Multi de pe forum au spus ca echipa a fost mutata din Bucuresti in Timisoara. Eu stiu ca a fost vorba de o fuziune si nu de cumpararea unui loc.
    Inteleg ca ati sarit sa va aparati echipa, dar nu e cazul sa va referiti la lucruri pe care nu le stiti, ca Pitestiul nu ar avea suporteri, ca ar trebui sa renuntam la culorile alb-violet sau ca suntem pe cale de a ajunge la periferia Bucurestiului.
    Zau, deveniti prea VIOLENTI!

  12. #54
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Nu am scris ca totzi piteshtenii sunt cu Shtiintza, ci doar aia pe care eu ii cunosc. Nu pot pretinde ca cunosc situatzia, dar tocmai asta ma mira: CUM DE VIN ASHA PUTZINI OAMENI LA MECI, CAND AI ASHA UN PALMARES IN SPATE????? personal nu cred ca exista scuze cum ca argeshul a mers mai prost anul acesta s.a.m.d. Pai, dupa logica ta, inseamna ca la Poli ar fi trebuit sa vina cateva sute. Shi totushi...

    iar despre cealalta chestiune, cred ca tocmai exagerarile de genul asta fac acest forum atractiv. oricum nu le potzi opri. IAR CU UNII E BINE SA VORBESHTI PE LIMBA LOR.

    STAI LINISHTIT, CU TINE O SA AM ALTFEL DE LIMBAJ DECAT CEL PE CARE IL FOLOSESC CU VULTURUL.
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  13. #55
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by viole(n)t
    Nu am scris ca totzi piteshtenii sunt cu Shtiintza, ci doar aia pe care eu ii cunosc.
    Cati sunt aceia si cum i-ai cunoscut?

    Quote Originally Posted by viole(n)t
    Nu pot pretinde ca cunosc situatzia, dar tocmai asta ma mira: CUM DE VIN ASHA PUTZINI OAMENI LA MECI, CAND AI ASHA UN PALMARES IN SPATE????? personal nu cred ca exista scuze cum ca argeshul a mers mai prost anul acesta s.a.m.d. Pai, dupa logica ta, inseamna ca la Poli ar fi trebuit sa vina cateva sute. Shi totushi...
    Suporterii sunt dezamagiti acum... Probabil erau obisnuiti cu rezultatele foarte bune din perioada 1994-2001 (nu mai vorbesc de cele din anii '70-'80). Stiu partide de pe vremea cand echipa era in B cand era mai multa lume decat la unele meciuri de acum. Doar ca atunci se vedea ca jucatorii trag cat pot, iar asta conteaza mult in ochii spectatorilor. De fapt, as putea spune ca era o unitate deosebita suporteri-antrenori-jucatori-conducere.
    Sigur, ar fi fost bine sa fie langa echipa si in momentele nefaste... Eu continui sa merg etapa de etapa, impreuna cu tatal meu.
    Respect pentru suporterii Poli si UTA, care vin in numar masiv la meciuri.

    Quote Originally Posted by viole(n)t
    STAI LINISHTIT, CU TINE O SA AM ALTFEL DE LIMBAJ DECAT CEL PE CARE IL FOLOSESC CU VULTURUL.
    Vulturul e mai nou pe forum, are abia 2 mesaje postate, sa il lasam sa se obisnuiasca putin, sa nu-l luam asa "tare" de la inceput

  14. #56
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by viole(n)t
    Oricum lipsa de interes pentru fcargesh din partea localnicilor e reala. Catzi cunosc eu din piteshti, sunt cu totzii fani Shtiintza.
    Cred ca in Pitesti sint mai multi suporteri ai lui FC Arges decat ai Universitatii Craiova. E normal sa fie si multi suporteri ai Stiintei in Pitesti pentru ca geografic, Pitestiul este un fel de oras de granita intre Oltenia si Muntenia,deci po****tia este amestecata dar Pitestiul este in Muntenia.

    FC Arges este echipa de suflet a pitestenilor, asta e indiscutabil.

    Cel mai adevarat derbi al provinciei a fost intre Universitatea Craiova si FC Arges , cu toate astea au aparut mai putine probleme sau jigniri intre galeriile noastre ca intre alte echipe vecine din alte zone,
    ca de exemplu intre Poli si UTA, derbiul vestului sa-i zicem.
    Cand la Craiova juca un Balaci si la Arges un Dobrin, dupa parerea mea, alea erau adevaratele derbiuri nationale ,nu cele dintre echipele staliniste,Dinamo si Steaua.Intre anii 1973- 1983 adevaratul derbi al fotbalului romanesc a fost Craiova-Arges.Erau derbiuri ale fotbalului spectacol.In 73 a debutat Balaci,in 83 s-a retras Dobrin dar 10 ani in cele doua echipe au fost doi magicieni.Din pacate sint prea tanar si n-am vazut niciunul dintre acele meciuri dar asa mi-au povestit cei care le-au vazut. Nu cred ca m-au mintit cand mi-au spus ca de fapt mai asteptate erau meciurile cu Argesul,acolo se juca fotbal, decat cele cu dinamo sau steaua cand aia veneau cu arbitrii,presiuni si alte mizerii
    Din pacate rivalitatea s-a tot estompat in ultimii ani pentru ca echipele noastre n-au mai luat de ani buni nici un trofeu.Nu mai e derbiul de altadata,nici jucatorii de altadata
    Romani prin nastere, olteni prin gratie divina

  15. #57
    junior
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    52
    Reputatie
    1
    nu vad rostul echipelor fara suporteri gen National si Astra. Fotbalul ar trebui sa se joace pentru suporteri. Nu soun ca vreau sa retrogradeze doar ca n-au nici un farmec si sint antipatice .Nici Dinamo nu e departe de ele daca ma uit la galeria lor. Iar daca ma gandesc la mijloacele lor specifice incep sa regret votul pe care l-am dat

  16. #58
    Banned Edgar's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    47°9'34" N 27°35'30" E
    Posts
    2,513
    Reputatie
    0
    Ce ti-e si cu orgoliile astea! Stiu ca anul trecut parca erau discutii sa fuzioneze Petrolul si Astra si sa formeze o echipa FC Prahova. Dar n-au reusit sa ajunga la un acord. Adica o perioada Petrolul a fost satelitul Astrei, apoi a fost o cearta si gata. Orgoliile astea aduc numai paguba. Vezi cazul oraselor care au cate "n" echipe prin diviziile inferioare in loc sa sustina una singura.

    P.S. Daca nu ma insel, cu vreo cativa ani in urma a fost vorba sa se uneasca UMT si Poli. Ce s-a intamplat pana la urma? De ce nu au fuzionat?

  17. #59
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tudose
    Cati sunt aceia si cum i-ai cunoscut?
    3, un coleg de facultate shi doi prieteni de-ai lui (pe care, ce-i drept, i-am cunoscut pt putzin timp, la mare). Nu te contrazic cand zici ca argeshul are suporteri, eu tzi-am spus doar ce am vazut...din proprie experientza.

    Quote Originally Posted by Edgar
    Daca nu ma insel, cu vreo cativa ani in urma a fost vorba sa se uneasca UMT si Poli. Ce s-a intamplat pana la urma? De ce nu au fuzionat?
    edgar, chestia cu fuzionarile mi se pare o aiureala tipic romaneasca.
    Dar eu itzi propun altceva:
    CE-AR FI DACA RAPID, STEAUA SHI DINAMO AR FUZIONA... CA SA AVEM SHI NOI ECHIPA IN CHAMPIONS LEAGUE?
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  18. #60
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by viole(n)t
    edgar, chestia cu fuzionarile mi se pare o aiureala tipic romaneasca.
    Dar eu itzi propun altceva:
    CE-AR FI DACA RAPID, STEAUA SHI DINAMO AR FUZIONA... CA SA AVEM SHI NOI ECHIPA IN CHAMPIONS LEAGUE?
    Eu nu vad nici un impediment in a se uni dinamo si Steaua. Au aceeasi origine,acelasi stil,acelasi tip de suporteri. Reprezinta exact acelasi lucru.
    E adevat ca dinamovistii sint ceva mai penibili dar diferentele sint intre ei sint mult mai putine ca asemanarile deci pot fuziona lejer ,eventual pot face o buna echipa de B
    Romani prin nastere, olteni prin gratie divina

  19. #61
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    da, Sorin, dar asha o concentratzie de idiotzi (including Gigi Becali, Borcea, Pitzurca, Dinu, MM, Netzoiu, etc.) e interzisa chiar shi in Romania!!!
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  20. #62
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    Gresesti grav Tocmai asta era ideea . Sa fie impreuna si sa inceapa sa se manance intre ei pe ciolan.Uite ce e la dinamo Ce bine ar fi sa se duca Netoiu si la Steaua ,ehe ...
    Romani prin nastere, olteni prin gratie divina

  21. #63
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Sa shtii ca imi place ideea ta!!

    Itzi dai seama ce o sa fie la galerie!! Stelishtii shi dinamovishtii o sa aiba okazia sa-shi dea "muye" la propriu, ca shi asha ishi doresc lucru asta de mult timp.
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •