Results 1 to 9 of 9

Thread: Dezamagire mare

  1. #1
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1

    Dezamagire mare

    Am intrat la sectiunea suporteri si initial ma miram cum de Universitatea Craiova are mai putine accesari decat alte echipe.M-am lamurit repede ca daca n-a intrat nimeni sa ne atace pe terenul nostru nu au iesit controverese mesajele au fost putine
    Vazand insa cite accesari are Rapidul ,mi s-a parut foarte dubios ,eu nevazand prea multi rapidisti pe forum si am intrat si eu de curiozitate.
    Am ramas foarte foarte dezamagit de ce am vazut acolo. Eu aveam o parere buna despre toata lumea de pe acest forum,chiar si despre persoanele cu care am avut discutii contradictorii dar se pare ca m-am inselat.
    Este inadmisibil ce-au putut sa scrie unii dintre voi acolo si inteleg ca au mai fost sterese mesaje ca era si mai rau.
    Sint sincer, dezamagit de ce-am vazut acolo

    :sun:

  2. #2
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Sorine ....Dam'I hate this ...dar inca o data sunt de acord cu tine!Multi au intrat fara sa citeasca postul de conduita...si uite asa au aparut iar certuri si schimbari de nume la echipe...
    AFC Red member

  3. #3
    Banned Edgar's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    47°9'34" N 27°35'30" E
    Posts
    2,513
    Reputatie
    0
    Sorin, frate, esti naiv. Sunt tot felul de specimene d-astea, atat pe internet cat si in lumea reala. Daca stii sa folosesti un calculator, nu inseamna automat ca ai si o bruma de educatie. Cat despre dezamagirea ta, las'ca-ti trece. Iese la spalat.

  4. #4
    manager Cipangoo's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    332
    Reputatie
    1
    Vina nici macar nu e a lor. Exista codul de conduita. Daca nu il respecti zbori. Simplu. De ce nu se pune in aplicare? :?

  5. #5
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Se iau masuri dar nu se dau public.
    anti Dinamo, anti oier

  6. #6
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Hmm...

    Good point! Eu am deschis forumul suporterilor rapidisti... si am fost pus ca moderator in categoria "Suporter" dupa ceva timp! Este foarte adevarat ce s-a scris pana acum aici! Au fost si postari mai rele care au fost sterse, au fost si unele postari "editate"! Eu, ca moderator pot sa ma limitez doar la atat...

    Pe langa toate astea imi pare rau de tot ce se scrie in categoria "Suporter" si nu are legatura cu fotbalul(vezi Rapid).

    Astept sugestii...

  7. #7
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    e simplu , doar sunteti microbisti :
    1.averizare
    2.cartonas galben
    4.cartonas rosu cu n etape de suspendare (adica saptamani)
    5.suspendarea din activitatea sportiva.
    Schumi? the only one!

  8. #8
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cipangoo
    Vina nici macar nu e a lor. Exista codul de conduita. Daca nu il respecti zbori. Simplu. De ce nu se pune in aplicare?
    Poate sa fie si 20 de coduri de conduita come on sintem romani nu ne cunoastem....cum a spus Edgar sint multe specimene dar problema grava e ca sint chiar foarte multi si inca cresc.

    Rasheed tine posturile salvate si vorbeste cu un moderator care are puterea sa stearga conturi sau bloca pe o perioada.
    anti Dinamo, anti oier

  9. #9
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cipangoo
    Vina nici macar nu e a lor. Exista codul de conduita. Daca nu il respecti zbori. Simplu. De ce nu se pune in aplicare? :?
    Codul de conduita inseamna in primul rand bun-simt. Eu unul nu am avut nevoie sa citesc nici un cod inainte de a intra aici.
    Iar cine nu a respectat niste lucruri elementare, a zburat imediat.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •