Results 1 to 6 of 6

Thread: Meciuri amicale in pauza competitionala

  1. #1
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1

    Meciuri amicale in pauza competitionala

    M-am gandit sa fac topicul asta si sa punem aici meciurile amicale ale echipelor favorite si eventale comentarii despre ele.

    Deci, maine 27 iunie, ora 20.00 se disputa in Stefan cel Mare primul amical important:
    Dinamo - FC Arges.

  2. #2
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Iar se face de ras Dinamo, ca banuiesc ca amicalele la joaca fara sa plateasca arbitrii. Sau mai stii cum e cu puterea obisnuintei...

  3. #3
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Tu chiar nu poti sa respecti un thread? Nu vezi despre ce trebuie postat aici? Esti obsedat de Dinamo si nu mai ai unde scrie? Hai scuteste-ne ca esti plictisitor!

  4. #4
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Hai mai ayrton ca nu-i chiar asa de greu sa accepti realitatea ce drac'?

  5. #5
    senior Jhan's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    182
    Reputatie
    1
    Deep,la un moment dat mi-ai scris ca daca mi-ai dezvalui varsta ta m-as simti obligat sa-ti vb cu dvs.Dar dupa felul in care scrii,sincer,nu cred ca ai mai mult de 18 ani,asta ca sa fiu indulgent.Tu chiar nu ai simtul ridicolului?Sau esti obsedat de ura impotriva lui Dinamo?Nu e frumos ce faci. /nope/
    Attacking is the best defence!

  6. #6
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Ca sa ma acuzi de ura impotriva unei trupe de hoti ar fi trebuit sa ma fi vazut zicand ceva de genul: "sper sa piarda Dinamo si sa se faca de ras". Numai ca eu doar am pus in balantza valoarea celor doua echipe. Ca sa te informezi mai bine verifica ce retur "remarcabil" ati avut si ce scor ati scos la Pitesti in aceast primavara. E chiar asa de greu? Am spus si despre ai mei ca sunt adormiti in aparare ca asta era adevarul. Daca tu vedeai mesajul spunei ca-i urasc si pe-ai mei?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •