Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 102

Thread: Pariuri-x.ro - Cea mai activa comunitate de pariori

  1. #1
    junior
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Satu Mare
    Posts
    95
    Reputatie
    1

    Pariuri-x.ro - Cea mai activa comunitate de pariori

    Pariuri-x.ro - Cea mai activa comunitate de pariori

    Buna,
    Va rog sa-mi permiteti sa ma prezint, ma numesc Marius Cadar si sunt administratorul site-ului de pariuri sportive online Pariuri-x.ro. Site-ul a atras in ultimul timp tot mai multor pariori din Romania probabil datorita numeroaselor concursuri pe care le oferim.

    Lunar se ofera premii de peste 5.000 RON, la concursul principal de pronosticuri se ofera 950 euro si din ianuarie cel mai probabil vor creste la 1150 euro. Pentru detalii despre concurs cititi regulamentul aici : concurs de pronosticuri. Zilnic se organizeaza concursuri pe forum cu premii in bani sau pariuri gratuite (freebets). Pentru a vedea lista completa de concursuri accesati sectiunea Concursuri pentru pariori.

    Site-ul gazduieste atat pariori amatori cat si profesionisti formand o comunitate unde incercam sa nu facem diferenta.

    Orice problema sau intrebare primeste un raspuns foarte repede deoarece dupa cum am mai spus avem cel mai activ forum de pariuri din Romania si nu sunt doar vorbe pentru a va atrage pe site va puteti convinge singuri.

    Veti gasi pe site-ul nostru pronosticuri sportive, biletul zilei, analize pentru cele mai bune case de pariuri, camere de poker, site-uri de backgammon, sali de bingo, site-uri de remi etc. practic tot ce tine de pariuri (gambling).

    Cu acestea fiind spuse va asteptam pe www.pariuri-x.ro !

  2. #2
    incepator
    Join Date
    May 2008
    Posts
    32
    Reputatie
    1
    parerea mea ca este cel mai serios si mai bun site de pariuri din tara,merita sa-l incercati,nu veti regreta

  3. #3
    incepator
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Este cu siguranta un site foarte util pentru comunitatea pariorilor din Romania, cu o multime de informatii actualizate zilnic si cu premii pe masura. Va doresc mult succes in continuare!

  4. #4
    junior
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Satu Mare
    Posts
    95
    Reputatie
    1

    Pariuri-x

    Chiar nu ma asteptam de la concurenta sa fim laudati, multumesc. Cei care cunoasteti site-ul Pariuri-x.ro si aveti cont si pe acest site va rog daca se poate sa va spuneti si voi parerea si confirmati seriozitatea site-ului si a premiilor.

  5. #5
    incepator
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    O adevarata comunitate,userii nu merg pe acest site numai pentru a afla ultimele noputati din sport,pentru a afla cele mai bune predictii pentru meciuri,pentru a participa la concursuri.Cel mai important lucru mi se pare faptul ca multi useri se cunosc intre ei,se ajuta,si in plus de asta pe forum sunt dintre cele mai variate discutii.Merita sa va faceti un cont epa cest site daca inca nu aveti unul

  6. #6
    junior
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    118
    Reputatie
    1
    intr-adevar cel mai bun site/forum de pariuri,premiile sunt foarte bune si fiecare incepator poate gasi raspuns la orice intrebare.concursuri zilnice cu premii in bani plus chestii inovatoare precum loteria pariuri-x.de departe cel mai complex site de pariuri de pe piata

  7. #7
    junior
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Satu Mare
    Posts
    95
    Reputatie
    1

    Pariuri-x.ro

    Vad ca dupa ce am anuntat ca avem un topic de informare si pe acest site, unii dintre voi v-ati creat cont pentru a ne lauda, dar nu vreau sa se creeze confuzii in randul pariorilor din comunitatea onlinesport.

    As ruga pe cei existenti si cu o oarecare vechime sa intareasca spusele celor mai noi pe acest forum.

    Vom incerca in fiecare zi sa va informam cu noutatile si promotiile oferite de Pariuri-x.ro

  8. 17th December 2009, 16:37

  9. #8
    junior
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Satu Mare
    Posts
    95
    Reputatie
    1

    Promotie Sportingbet luna decembrie

    In luna decembrie Pariuri-x va ofera bani in moneybookers daca aveti ghinion la pariurile puse pe Sportingbet .

    Oferat este valabila doar in luna decembrie si poate fi gasita aici : Oferta promotionala Sportingbet

  10. #9
    junior
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Satu Mare
    Posts
    95
    Reputatie
    1

    Ghiceste minutul primului gol si castiga

    http://www.pariuri-x.ro/forum/cupa-u...te-t24072.html

    Ghiceste minutul primului gol de la meciul Steaua Bucuresti - Twente si castiga bani in moneybookers.

  11. #10
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pariurix View Post
    [B]Site-ul gazduieste atat pariori amatori cat si profesionisti formand o comunitate unde incercam sa nu facem diferenta.
    eu sunt super profesionist....
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  12. #11
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    eu sunt user vechi pe ols..dar am intrat si pe pariuri-x...ce pot sa zic...e un site serios unde se dau premiile..nu ca in alte locuri...si sunt oameni faini pe acolo
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  13. 17th December 2009, 18:26
    Reason
    offtopic

  14. #12
    sport legend stefanello's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Pitesti
    Posts
    2,339
    Reputatie
    1
    Ce e mah vraja asta...cu postari din 3 in 3 minute? Asta e pentru copii... eu cred ca ar trebui sters pentru ca face reclama mincinoasa.

  15. #13
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    steff iti zic eu ca nu e pentru copii..intra si te vei lamuri..nimeni nu m-a pus sa scriu aici..am vazut threadul am intrat..poti sa vezi pe pariuri-x ca sunt inregistrat de mult timp..si nu face reclama mincinoasa...asa stii tu sa acuzi fara sa verifici
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  16. #14
    junior
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Satu Mare
    Posts
    95
    Reputatie
    1

    Pariori superprofesionisti

    White Shadow tot respectul, nu contest acest lucru, e loc pentru toata lumea, asta nu inseamna ca trebuie sa ne mutam cu totii acolo. Exista deja aici o sectiune de pariuri foarte bine pusa la punct unde pot fi ajutati totii pariorii.

    Dar pe langa sfaturi si discutii noi mai oferim si multe premii in pariuri gratuite care pentru incepatori sau un parior mai neexperimentat cand ramane pe zero sunt foarte bineveniti sa-si mai completeze experienta cu pariurile online.

    Poate intr-o zi vom face batalia forumurilor la pariuri deoarece deja la poker a fost deja si atunci vei avea ocazia sa reprezinti unul dintre cele mai tari forumuri din Romania impotriva altor super profesionisti.

    Pana atunci, asa cum am promis va voi tine la curent cu toate noutatile despre Pariuri-x.ro .

  17. #15
    junior
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Satu Mare
    Posts
    95
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by stefanello View Post
    Ce e mah vraja asta...cu postari din 3 in 3 minute? Asta e pentru copii... eu cred ca ar trebui sters pentru ca face reclama mincinoasa.
    Reclama mincinoasa ? poate te exprimi si tu mai coeerent, pentru ca pariorii spun altceva e cel mai serios site din Romania, dar logic ca daca vii cu aere de vedeta nu-ti pierzi timpul sa si verifici ceea ce afirmi.

    Exista si un lucru bun, din cauza unor pariori ca tine se simte lumea bine la noi, pentru ca noi nu permitem userilor nostri sa trateze pe nimeni in acest fel, mai degraba incercam intai sa-i intelegem si apoi sa gasim impreuna o rezolvare.
    Last edited by pariurix; 13th January 2010 at 18:38.

  18. 17th December 2009, 18:36
    Reason
    offtopic

  19. #16
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pariurix View Post
    Cu tine a mai fost problema, am fost candva user pe acest forum si am renuntat la el epntru ca ai vorbit foarte urat cu mine si de sus, respect userii mai vechi daca la randul lor stiu sa respecte.
    ai fost user pe acest forum ?
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  20. 17th December 2009, 18:38
    Reason
    offtopic

  21. 17th December 2009, 18:40
    Reason
    offtopic

  22. 17th December 2009, 18:46
    Reason
    offtopic

  23. 17th December 2009, 18:50
    Reason
    offtopic

  24. 17th December 2009, 18:52
    Reason
    offtopic

  25. 17th December 2009, 18:53

    Reason
    offtopic

  26. 17th December 2009, 18:54
    Reason
    offtopic

  27. 17th December 2009, 18:56
    Reason
    offtopic

  28. #17
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    florinel23, omnibet, radu84 ...astia 3 sunt useri de pe acel site ?

    cine sunt ?
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  29. #18
    junior
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Satu Mare
    Posts
    95
    Reputatie
    1
    Pe omnibet l-am cunoscut azi are si el un site de pariuri si m-a adaugat in lista, florinel23 e user vechi de tot pe site la noi, iar radu84 nu stiu exact ce user are la noi.

    Hopshieu iar e user mai vechi, si poate confirma seriozitatea premiilor oferite si implicit a site-ului.

    Incercam sa ducem o politica unde pariorii incepatori nu sunt discriminati, si incercam sa implementam in mintea celor super profesionisti sa discute cu ei mai cu calm nu cu aere de vedeta, daca nu are timp sa-l ajute sa lase pe altii sa-i raspunda. Am observat acest fenomen pe multe forumuri si trebuie oprit. Am vazut pariori care cereau bani pentru ponturi si au concurat cu amatori la noi pe site si nu au reusit sa-i bata luna de luna. Dar cate persoane atatea caractere, e greu sa lupti impotriva unui fenomen care a luat amploare in ultimi ani.

    Va rog frumos pe toti, nu mai postati doar pentru ca aveti chef de cearta sau va plictisiti, daca aveti intrebari va raspundem cu placere, dar incercati sa mentineti discutiile la un nivel cat mai civilizat.

  30. 17th December 2009, 19:19
    Reason
    offtopic

  31. #19
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    "Site-ul gazduieste atat pariori amatori cat si profesionisti formand o comunitate unde incercam sa nu facem diferenta."

    asta-i o mare problema.
    daca eu intru si caut niste ponturi, de unde stiu de la cine sa le iau ? poate iau de la un amator... in loc sa le iau de la profesionisti. ( nu ca as avea nevoie :ras-plans: am vazut destule la viata mea, chiar daca am 18 ani )

  32. 17th December 2009, 19:24
    Reason
    offtopic

  33. #20
    junior
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Satu Mare
    Posts
    95
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lover View Post
    "Site-ul gazduieste atat pariori amatori cat si profesionisti formand o comunitate unde incercam sa nu facem diferenta."

    asta-i o mare problema.
    daca eu intru si caut niste ponturi, de unde stiu de la cine sa le iau ? poate iau de la un amator...
    Lover da-mi voie sa te felicit pentru intrebare ! Exact, de la cine luam de la cel profesionist sau de la amator, si secretul e altul ! de la nici unul.

    Va intrebati cum asa ? va cred ...

    La noi pe site ponturile nu se dau fara explicatii, acum logic ca vine problema calitatea lor. Un parior profesionist stie ca o mare parte din pronostic este dat de informatiile detinute. E posibil ca un amator cum il numiti voi sa afle ceva ce unul profesionist sa nu stie. Sa zicem a citit intr-un ziar local ca a fost mare scandal la club si nu vor juca 2 sua 3 jucatori. Poate edin liga 2 si se afla la nivel national abia a 2-a zi. E doar un exemplu ce a venit rapid in minte.

    Pronosticul final il dati voi dupa ce ati vazut toate pronosticurile atat de la amator cat si de la profesionist.

    Sa zicem ca nu iti place treaba cu informatia nu vrei sa citesti ca nu ai chef sau nu stii si nu intelegi ce scrie acolo, vrei doar sa stii un pronostic direct, si atunci parerea ta mergi si te uiti la unul profesionist. Ce faci bagi toata banca el prinde 8 din 10, odata si odata te arzi. Deja aici discutam de moneymanegement.

    Bun sa zicem ca spui hai ca nu sunt asa fraier sa nu-mi las deoparte in caz ca pierd, la cine ma uit totusi ?

    Te uiti la statistici, vezi cate pronosticuri are puse, cate a nimerit, ce profit are etc. Il urmaresti o luna doua si vezi cum e, urmaresti mai multi tipsteri. Si pe urma iti dai seama imediat care trebuie urmarit si care nu.

    O intrebare simpla care are 1000 de raspunsuri. Oricat de profesionist esti tot ajungi sa o dai in bara, tu dispui de o banca ca si profesionist joci sume mari vine un amator si dupa o luna tot o buseste daca nu stie sa-si gestioneze banutii, dar tu mai ai bani si joci mai departe si overall ai 10.000 euro castig dar ai jucat 15.000 euro poate. Altul poate joaca 100 ron si face 1.000 atunci cine e mai profesionist ?

    Inchei cu o intrebare, chiar doua, definiti termenul parior profesionist. Este diferenta intre tipster si parior profesionist ?

    Uneori ma grabesc sa scriu si mai fac greseli, sa ma scuze cei care urmaresc doar acest lucru.
    Last edited by pariurix; 17th December 2009 at 19:37.

  34. #21
    sport legend stefanello's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Pitesti
    Posts
    2,339
    Reputatie
    1
    pariurix Today, 13:32 Posts: 14
    florinel23 Today, 14:52 Posts: 32
    omnibet Today, 15:00 Posts: 1
    florinel18 Today, 15:18 Posts: 1
    radu84 Today, 15:21 Posts: 118

    1.Tu cine esti?
    2.Useri care la primul post fac reclama.
    3.Pe un thread care aproape niciodata nu posteaza nimeni astia au postat din 5 in 5 minute

    Uiti ca eu suspectez pe oricine de blat?

  35. 17th December 2009, 20:22
    Reason
    offtopic

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •