Results 1 to 7 of 7

Thread: Steaua II o ia la vale

  1. #1
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1

    Steaua II o ia la vale

    Jucatorii pe care Steaua isi pune mari sperante pentru viitor nu mai sperie pe nimeni in Liga II. Echipa a doua a ros-albastrilor a pierdut din nou, de aceasta data in fata celor de la FC Snagov, scor 1-2.

    Cu Ovidiu Petre pe teren pana in minutul 60 si cu Alexandru Tudose integralist, Steaua a dominat inceputul meciului, insa gafele din defensiva facute de Bogdan Mustata au fost fatale pentru echipa lui Leo Strizu.

    http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...ia-la-vale.htm
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  2. #2
    sport legend solaris's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    494
    Reputatie
    1
    Am vazut meciul de ieri dintre Steaua 2 si FC Snagov si vreau sa zic ca echipa oaspete are echipa foarte buna.La Steaua 2 e normal sa existe si sincope dar una sa joci cu echipa in Liga 2 si alta e sa joci in Liga 3.Daca scapa de retrogradare la anul vor juca cu mai multa incredere.Modelul cu echipa a 2-a angrenata in competitia nationala e preluat din Spania si mi se pare foarte bun.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2009
    Location
    w/o cocalaro-manelisti.
    Posts
    4,274
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Jucatorii pe care Steaua isi pune mari sperante pentru viitor nu mai sperie pe nimeni in Liga II. Echipa a doua a ros-albastrilor a pierdut din nou, de aceasta data in fata celor de la FC Snagov, scor 1-2.

    Cu Ovidiu Petre pe teren pana in minutul 60 si cu Alexandru Tudose integralist, Steaua a dominat inceputul meciului, insa gafele din defensiva facute de Bogdan Mustata au fost fatale pentru echipa lui Leo Strizu.

    http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...ia-la-vale.htm
    Si noi care speram sa ajunga in Liga 1...in locul echipei lu' nea jiji

  4. #4
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Steaua II sau Dinamo II au voie sa promoveze in prima liga ? din ce stiu eu , nu .

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    352
    Reputatie
    1
    2 echipe cu unul si acelasi patron nu au dreptul sa joace in aceeasi liga

  6. #6
    manager
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    326
    Reputatie
    1
    Steaua 2 nu ar trebui sa promoveze, si nici pt echipa nu e bine, unde mai joaca cei care nu au stofa de prima liga, nu au echipa in liga pt ca tocmai au promovat....

  7. #7
    incepator
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    30
    Reputatie
    1
    Slabi rau de tot, poate-si revin pe viitor

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •