Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 106 to 126 of 160

Thread: La...cos

  1. #106
    junior
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    78
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by supersupereman View Post
    m-am prins.....tare ca super glue
    doar ca ma cam intristez ca nu mi se lasa mesaju......oare e chiar asa de naspa? sau nu stiu unde sa ma uit??????????
    ei se pare ca nu sunt chiar asa destept
    incep sa cred ca nu ma duce capu(
    lasa.........macar sunt sigur ca nu sunt cel/cea mai prost/-a.........doamna enciclopedie coborat demult sub nivelul microminim de cunostinte
    Ai dreptate,aici intra si comisia speciala venita din Burundi pentru peng,ai grija ce scri

  2. #107
    junior
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    78
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by silvana peng View Post
    stau si ma gandesc ce satisfactii ai lovind fara a avea dovezi palpabile.
    Ce dovada mai palpabila sa am cind am actul de la spitalul din paclisa unde ai fost internata,la sectia de neuropsihiatrie.Exista dovada mai palpabila ca asta?? Si teapa care ai dat-o firmei la care ai lucrat de era sa faci si pirnaie.Vrei ceva mai palpabil decit atit?? O sa mai caut.

  3. #108
    incepator
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    13
    Reputatie
    1
    dragii mei, mi-a venit o idee, doar ca as avea nevoie de putin ajutor. ma gandeam ca daca sunteti cineva de prin deva sau din zona sa faceti o cerere la scoala unde e asiana si sa cereti sa transforme portia de cornulet cu lapte al fetei intr-o mica bursa pt mama silvana (a.k.a. foamea).........ce satisfactie ar avea
    acum nu vreau sa fiu naspa da numa pe la 5 am ajuns acasa de la lucru si asa de frant/-a sunt ca am stat suplimentar si m-am pus la nanic. si mai inainte am facut ochi si cam urla matele dupa mine.......iar cand urla matele eu ma apuc de creatie si iata ce am de zis: am vazut ca era cat pe ce sa mearga la zdup,,,,,,,ce minunatie ca din cate stiu eu la zdup se da si bursa; ia fi mai rau ca nu mai are on line sport da poate ca indupleca instanta si face rost de o bursa care sa ii bage si internet acolo
    cam atat pe seara asta ca ma cam roade foamea si ma duc si eu sa imi iau o felie de parizer de pasare ca e mai ieftin si o felie de branza care e mai veche ca poate ca o gasesc la reducere si daca imi mai ramane ceva mai iau si un sfert de corn...........ca la bursa pe care o am de unde mai mult ca tre sa ma tina toata luna

  4. #109
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Eu nu va mai inteleg...cand e liniste dintr-o parte, face cealalta scandal!

    supersupereman, Liukingym, ce legatura au ultimele voastre posturi cu gimnastica sau cu clubul din Deva? Noi, forumistii, nu suntem de acord cu comportamentul Silvanei si vad ca impartasiti aceasta parere. Si totusi, vad ca adoptati si voi acelasi comportament pe care il condamnati. Pentru rafuieli pesonale exista mesaje private sau mailuri, aici se discuta gimnastica. Nu se mai poate asa...de ce mai intrati pe acest forum, daca tot ce faceti e sa provocati?
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  5. #110
    incepator
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    13
    Reputatie
    1
    no ca ma trezesc de dimineata si ce sa vad........ma luati la rost dar totusi am si eu o intrebare: daca tot sunteti impotriva celor ce pateaza gimnastica de ce nu ati luat masuri sa blocati accesul "virusului" care a inceput toate aceste "minunatii" in urma cu mult timp???? am pus si eu niste mesaje si ce sa vezi? jumatate mi le aruncati la cos. de ce faceti asta cand am scris doar adevarul ???? sau poate preferati minciunile ei???? lasati oameni buni sa iasa adevarul la iveala. sa stiti toti cu cine stati de vb ca se pare ca se cam dau cartile pe fata incetul cu incetul. sau daca va aduce satisfactie asa de mare traiti in minciuna fratilor, ascultati "glasul virusului".
    si oare maine o sa ma gesesc la cos iar??? hai sa vad ca luati atitudine? hai sa va vad ca aveti un strop de intelepciune

  6. #111
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1

    Exclamation

    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    @anna.09 Din septembrie Adela a mai primit un antrenor la grupa lucru ce i-a usurat munca. Si fetele sant bucuroase si l-au acceptat.
    Visezi elvetianule de la otelu-rosu!
    Acest suolinitor calificat - gimnastica - Coroiu Ionica, a dat un examen in 28aug2009, in urma caruia a obtinut acest post. Nu refuzururi sau acceptiuni ale nu stiu cui, pricepi?

  7. #112
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    Vorbim in fiecare zi la telefon si ne vedem pe Skype seara , din pacate doar 10-20 minute deoarece la 21 le da stingerea.
    Si in fiecare vineri o ia acasa, in Otelu-Rosu ( Elvetia) si duminica seara o aduce inapoi la CNS CSS Cetate Deva.

  8. #113
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1

    Talking

    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    Vreti sa va povestesc ceva de Laura?Dar trebuie sa ma ajutatii ,deoarece in acest moment nu stiu ce sa spun.Intrebati-ma si voi raspunde.
    Tot esti medic, nu? Asa am priceput eu...dar nu are importanta.
    Am si eu o intrebare : Elvetia nu poate oferi copilului tau mai multe sanse?

  9. #114
    manager titus64's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    D-na Peng este in ceata complet. Este convinsa ca eu sant in Romania (Otelu Rosu).Nu stiu de unde a facut rost de unul din numerele mele de telefon care e numar 0355.... de romania si cand a sunat ptr. a purta un monolog gen Peng ,eu am si raspuns.Asa ca ea e convinsa ca eu sant defapt in Romania si i-mi iau fata in fiecare sfarsit de saptamana si iarasi are un puseu de "eu stiu tot ,cum cred eu este corect".I-mi pare rau ca trebuie sa o dezamagesc si sa ii spun inca odata ca nu are dreptate.Daca nu crede sa visiteze seitul www.oriunde.com

  10. #115
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    D-na Peng este in ceata complet. Este convinsa ca eu sant in Romania (Otelu Rosu).Nu stiu de unde a facut rost de unul din numerele mele de telefon care e numar 0355.... de romania si cand a sunat ptr. a purta un monolog gen Peng ,eu am si raspuns.Asa ca ea e convinsa ca eu sant defapt in Romania si i-mi iau fata in fiecare sfarsit de saptamana si iarasi are un puseu de "eu stiu tot ,cum cred eu este corect".I-mi pare rau ca trebuie sa o dezamagesc si sa ii spun inca odata ca nu are dreptate.Daca nu crede sa visiteze seitul www.oriunde.com
    Ignora ! Toti ne-am dat seama ce ii poate pielea si nu cred ca mai baga careva in seama prostiile si atacul ei . Deja cred ca ne amuzam doar .(personal am trecut de faza in care ma enervam ...pacat doar de copil )

  11. #116
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1

    Talking

    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    Liuta concursul e in AUSTRIA la Klagenfurt si aici e lista participantiilor.Doamna Peng va intra iar intr-o criza hipertensiva.
    http://www.alpenadriacup.com/frameset1.htm
    Esti satisfacut d-le jurca? Sper sa nu luati gripa porcina din austria!

  12. #117
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Din 25nov 2009, laboratorul de gimnastica al romaniei a fost inchis datorita a 3 cazuri de gripa noua internate la Spitalul de Boli Infectoase Deva, 1 caz ( fetita de clasa a 6-a - aerobic) ridicata de D.S.P. in 24nov 2009 si alte 44 de cazuri izolate si suspectate de gripa porcina in CNS CSS Cetate Deva.
    Sper ca cele " bune" care au plecat in Austria la concursul din 28nov, de care vb acel titus nu au dus gripa de la CNS CSS Cetate Deva peste hotare.
    Cititi " Accent" pentru mai multe detalii date de dir. gen CNS CSS Cetate Deva - d-l Liga, ziar aparut in 27nov2009
    Last edited by silvana peng; 29th November 2009 at 17:36.

  13. #118
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    Laura a fost privat la concurs deoarece fetele au fost toate trimise acasa din cauza gripei.
    Pana cand crezi ca vei cumpara un loc copilului la un concurs? Asa-i daca lucrezi " la elvetia" si ai P.C.R. unde tre... Sunt foarte curioasa pana cand? Asta a fost recompensa d-rei Popa si dir. CNS CSS Cetate Deva pt sponsorizarea ta in per.13-24.12.2009.Halal metodologii de selectie! Cei mai buni stau ...daca n-au tata in elvetia, asa cum are laura...

  14. #119
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1

    Exclamation

    Quote Originally Posted by titus64 View Post
    Laura a fost privat la concurs deoarece fetele au fost toate trimise acasa din cauza gripei.
    Ar fi bine sa ai curaj sa o aduci in 02.12.2009 la CNS CSS Cetate Deva cu analizele la zi, sa-mi confirmi ca nu detine gripa porcina. Multumesc in numele tuturor parintilor care au copiii la Deva la "lab. de performante" pt intelegere.

  15. #120
    incepator
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    13
    Reputatie
    1
    oameni buni tineti-va de burta cu ambele maini si radeti
    buna seara prieteni!!!!!!!!!am o veste buna: uite ca in data de 1 dec 2009 am fost cu fetita mea la ambasada Chinei la Bucuresti unde a venit marea delegatie din Burundi si am semnat contract pt fetita iar din data de "joi la vara" o sa ne antrenam la un club de gimnastica din indepartata China. nu-i asa ca e minunat.....cat tam-tam am facut pe acest subiect ca toti ati ras de mine, da nu ma supar pe voi ca de acum puteti rade mai cu pofta...........daca vreti va arat si contractul.........ne-a scos din foame ca are fata nu stiu cate burse: una pt ea, una pt mama..........ba nu............6 pt mama. si ei o lasa si pe mama sa concureze la saritura peste paralel (proba nou inclusa la cererea mamei) da apropo, m-ati vazut la televizor pe 1 decembrie??????am fost toata un zambet. acum ma cunoaste o tara intreaga + inca o treime din po****tia globului ca s-a transmis in direct si in china pe toate canalele de radio si televiziune inclusiv cartoon network si fox kids iar tipografiile au cerut defrisarea a 10.000 de hectare de padure de cires ca sa scrie de evenimentul evenimentelor. cu parere de rau va anunt ca de acum incolo o sa fim un adversar de temut al romaniei iar medaliile de aur vor ramane vesnic in china iar eu voi privi cu mandrie de pe cel mai inalt podium..........adica din podul casei
    va multumim doamna ca ne-ati dat aceste informatii si "felicitari " pentru marele contract care a pus ramania si china pe jar. asadar oameni buni continuati sa radeti ca femeia s-a facut de CACAo. daca ai avea un strop de demnitate ai intelege acest mesaj si ai disparea complet de pe acest forum. daca insisti sa scrii inseamna ca prostia ta nu are margini.............

  16. #121
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Daca ai ceva sa-i spui Silvanei, te rog fa-o in particular.

  17. 9th December 2009, 05:24

    Reason
    spam

  18. #122
    incepator
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    26
    Reputatie
    1
    Adriana am o curiozitate, tuturor le trimiti mesaje private in genu cum mi-ai trimis mie?Am asteptat pe privat raspunsul tau.Nu stiam ca parintii de la C.S.S.2 au acest comportament(imi cer scuze pentru ceilalti parinti, de altfel niste oameni deosebiti)

  19. #123
    incepator Adryana2009's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    BUCURESTI ROMANIA
    Posts
    25
    Reputatie
    1
    Crede-ma pe cuvant ca nu am fost eu poate acum daca scriu asa acea persoana va vedea si va realiza ce a facut.E tot o persoana de pe forum dar mi-e rusine de rusinea ei sa-i dau numele dar spun deocamdata doar atat ca-i cea ce mi-a facut mie contul caci recunosc eu nu am stiut. Chiar am cerut ajutorul vostru sa pot pune si eu filmulete si poze ca nu prea stiam atunci. Inca o dat imi cer scuze pt ceea ce nu am scris.Martor mi-e bunul dumnezeu. Crede-ma.

  20. #124
    incepator Adryana2009's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    BUCURESTI ROMANIA
    Posts
    25
    Reputatie
    1
    Si iti mai zic ca eu pana zilele trecute n-am mai intrat pe forum. Cinstit chiar poate intru de 2-3 ori pe luna.Febra mare a fost la inceput. Si nu prea trimit mesaje private cred ca al tau a fost al doilea pe care l-am trimis.

  21. #125
    incepator Adryana2009's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    BUCURESTI ROMANIA
    Posts
    25
    Reputatie
    1
    deci cred ca te-ai convins ca nu prea intru ca tu ai trimis mesajul pe 30, iar eu abia azi intrat pe forum si am vazut mesajul tau. Daca vrei sa ma crezi de bine daca nu imi pare rau pentru ceea ce sa intamplat.

  22. #126
    incepator
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    26
    Reputatie
    1
    Imi imaginez cine este acea persoana , la cum te cunosc eu am ramas surprinsa.Eu nedandu-i un motiv pentru acel mesaj si ar trebui atentionata de tine.Sa nu le mai scrie si celorlalti de pe contul tau tot felul de insulte.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •