Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 160

Thread: La...cos

  1. #64
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1

    La...cos

    mesaje nepotrivite/jignitoare/off-topic.

    adica cele care provoaca neplaceri celorlalti forumisti.

    si cele care au legatura cu acestea (intreaga discutie).
    Last edited by ioanavol; 26th October 2009 at 21:26.

  2. #65
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Asta e o chestie faina... Si i-ati gasit si nume frumos Se adunase cam mult gunoi la unele sectiuni.

    Se pot include aici si thread-urile de reclame sterse? Daca cineva deschide Arhiva are o lunga lista de threaduri sterse cu diverse nume, trebuie sa mearga mult in jos pe pagina pina la primul thread cu gimnasta.... Daca se poate.... sa mutati si acele mesaje sterse aici ar fi super!

  3. 26th October 2009, 22:55


  4. #66

  5. #67
    incepator
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    4Easysoft DVD to Video Converter/MP4 Converter(Windows/Mac) 30% Discount

    Spam
    Last edited by mikeyy; 29th October 2009 at 09:49.

  6. #68
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Care stie la ce concurs a fost in perioada asta Liukingym la Focsani?

  7. #69
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by silvana peng View Post
    Care stie la ce concurs a fost in perioada asta Liukingym la Focsani?

    Tu nici macar nu sti ce concursuri sunt in tara ptr gimnaste ?!

    Mare e gradina ta Doamne ! Si te declari admiratoare a gimnasticii ! Stim noi cei risipiti prin toate colturile lumii , care nici macar nu mai avem copii implicati in asa ceva...

  8. #70
    manager titus64's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    La ora 10.21 Liukingym mi-a raspuns mi-e pe thread-ul nou facut de Liuta extra pentru D-na Peng.De la ora 10.00 antrenoarea este in sala si munceste cu fica ei iar ea sustine in continuare ca Liukingym este Adela Popa.
    Si as mai face odata apel la D-na Peng sa se mute pe Thread :Gimnastica artistica-generalitatii -
    CSS Deva ~ secția gimnastică artistică - păreri, discuți unde i se va raspunde la toate nedumeririile si lagunele.
    Scuze Liuta ptr.offtopic.

  9. #71
    junior
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    78
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by silvana peng View Post
    Care stie la ce concurs a fost in perioada asta Liukingym la Focsani?
    Stiu eu!!!!!!!!!! Liukingym a fost la focsani sa se intilneasca cu o delegatie speciala venita din china,care este interesata de citeva fete din Romania.Dar intre timp delegatia s-a razgindit si sa orientat spre cel mai important si interesant sport din Romania:aeromodelism,un sport atit de frumos,incit ne-am dorii cu totii sa devina sport olimpic.Ce e mai frumos pe lume decit sa plimbi un avion pe cer cu telecomanda????? zbirrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!! zbirrrrrrrrrr!!! ...ce sport frumos...

  10. #72

  11. #73
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by silvana peng View Post
    Tu nu ai inteles ca nu esti binevenita cu asa ceva aici ? Nu mai recicla articole vechi de prin august ... Inceteaza sau muta-te pe threadul nou ca devine penibil .

  12. 2nd November 2009, 05:19


  13. 2nd November 2009, 21:59

  14. #74
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    D-le Mihai, te rog lasa lumea sa zica ceea ce are de zis. Degeaba d-ta te obosesti sa stergi.
    Nu vrei sa sti ceea ce se intampla la CNS CSS Cetate Deva sau care e problema?

  15. #75
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    liukingym e o somitate, cum iti permiti sa o jignesti stergand ceea ce scrie, avand in vedere ca lb. romana e o limba grea pentru dansa si cu greu reuseste sa scrie. Are 16 copii, e o "mama" eroina, las-o nene sa zica: fara numar, cat cuprinde, si cat poate.

  16. #76
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1

    Talking

    Quote Originally Posted by Liuta View Post
    Ce a mai facut Asiana in ultimul timp?
    Cum se descurca cu elementele pentru urmatoarea categorie?
    Care e ultimul maimutoi pe care l-a primit?
    Sun-o te rog pe "liukingym" ca e tare, e miezul cetatii deva si stie ea ce sa-ti raspunda 'ca un un om mare.'

  17. #77
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    D-le Jurca, nu-ti fa iluzii!
    Cu banii tai cumperi o antrenoare pe d-ra Popa, nu si valoarea copilului dumitale! nici medalii! Stai flexat!
    Distractie placuta tie si antrenoarei popa adela in 13-24dec 2009 in elvetia!
    si d-lui Micu Cristian, ca-l am pe FF care mi-ai trimis-o!
    In rest, te sfatuiesc sa faci scrisori deschise legate de camatariile antrenoarei popa,minciunile,furtul acesteia din buzunarul parintilor in mai 2009 - 7euroX6parinti - conform FF, contractul de sponsorizare din 22 sept 2009/ Boromir- 1500lei pentru Asiana Peng care nici dupa doua luni NU i-a primit ( probabil sunt la d-ta in buzunar)
    Bafta d-le Jurca! si d-rei Popa - CNS CSS Cetate Deva
    P.S. sa nu uiti sa-i achiti d-le jurca masa si casa antrenoarei adela popa la cns css Cetate Deva, ca eu ma indoiesc ca face cinste "laboratorului de performanta in gimnastica al Romaniei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

  18. #78
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Ce sa fac cu cei 10euro dati de d-ra antrenor popa adela azi 13nov2009, Asianei Peng?
    Ce reprezinta fratilor?
    Aviz amatorilor!
    Sa-si ia medicamente d-ra de ei!

  19. #79
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Astept explicatii scrise legat de cei 1500 lei platiti de Boromir in 22sept2009 - d-rei Popa adela personal , pt Asiana Peng.
    Unde-s oare de 2 luni de zile?
    De ce nu i-a primit copilul meu?
    La cine in buznar au intrat?

  20. #80
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Copiii merg la antre la "laboratorul de performanta '' al Romaniei - CNS CSS Cetate Deva ca sa-i performeze d-ra antrenor in : jigniri,insinuari,amenintari,incriminari,discrimin ari etc - regim optim pt PERFORMANTA !!!!!!!!!
    ASTA E RETETA LA DEVA !!!!!!!!!!!
    si pleaca talente...si mor talente.... sistemul saracul e de vina?
    sau?

  21. #81
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    De camatarii nu are rost sa mai vorbim. Am sa scanez contractul notarial incheiat de popa adela - antrenr cns css cetate deva in 2008/sept si va veti lamuri cu totii de inestimabila valoare a acestei d-re antrenor care doarme si mananca gratis la CNS CSS Cetate Deva, caci o merita din plin, saraca!

  22. #82
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Am sa va pun si alte dovezi scriptice la dispozitie incheiate de d-ra popa adela - " miezul" cetatii Deva

  23. #83
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    pana atunci cred ca-i mai interesant pe alte site-uri mai cautate si mai citite, ca sa aibe acces toata lumea la informatie

  24. #84
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Mihai sau Ioana , mutati la gunoi mizeriile astea de aici .Femeia asta chiar nu stie unde sa se opreasca si devine patologica problema .Desi are un spatiu de dialog(in fapt monolog pentru ca singurele argumente acceptate de ea sunt cele personale ), desi a descoperit acel loc (o vreme am crezut ca nu e in stare sa se descurce pe forum ) ea prefera sa murdareasca topicul acesta .Asta dovedeste rea vointa .

  25. 13th November 2009, 22:14


  26. 13th November 2009, 22:27


  27. 13th November 2009, 22:33


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •