Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 160

Thread: La...cos

  1. #22
    incepator
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by silvana peng View Post
    Ma scuzi, dar n-am atat de ingusta cultura generala...

    Doamna , cei care iubesc gimnastica si au facut din ea o pasiune nu sunt oameni cu"o cultura generala ingusta".
    A sti ce se intampla in gimnastica si altceva in afara de finantarea fiicei dumneavoastra este o dovada de bun simt . Daca suntem cu adevarat iubitori de gimnastica...
    V-ati folosit de numele clubului fara aprobarea celorlalti parinti .Singurele linkuri pe care le ofereati pentru donati erau numerele dumneavostra de telefon si e-mail dumneavostra personal .
    De ce trebuia sa fluturati numele clubului si amenintari pentru a obtine bani ?
    Nu e pentru aparatura noua , nu e pentru echipament , nu e pentru antrenament .Este pentru manacarea pe care oricum ar fi trebuit ca parinti sa o asigurati . Ca face sau nu gimnastica ...
    Inca odata nu ne face cinste ce ati facut si ce faceti in continuare .
    Nimeni nu are nimic cu adevaratele cazuri sociale dar asta nu e decat un fals-caz.

  2. #23
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Va rog frumos sa va potoliti.

    Daca va cunoasteti si aveti sa va-mpartiti injurii, puteti s-o faceti in particular. Nu este menirea acestui forum sa va gazduiasca cearta.

    Subiectul asta era unul frumos, dedicat prezentarii micilor gimnaste si uite unde s-a ajuns. Ne vom gandi unde sa punem replicile de felul acesta si sa lasam numai ce e strict legat de subiectul initial.

  3. #24
    junior
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    78
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ioanavol View Post
    Va rog frumos sa va potoliti.

    Daca va cunoasteti si aveti sa va-mpartiti injurii, puteti s-o faceti in particular. Nu este menirea acestui forum sa va gazduiasca cearta.

    Subiectul asta era unul frumos, dedicat prezentarii micilor gimnaste si uite unde s-a ajuns. Ne vom gandi unde sa punem replicile de felul acesta si sa lasam numai ce e strict legat de subiectul initial.
    Cu tot respectul pentru toata lumea de pe forum,vreau sa-mi cer scuze personal.Stima,liukingym.

  4. #25
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fandeva View Post
    Doamna , cei care iubesc gimnastica si au facut din ea o pasiune nu sunt oameni cu"o cultura generala ingusta".
    A sti ce se intampla in gimnastica si altceva in afara de finantarea fiicei dumneavoastra este o dovada de bun simt . Daca suntem cu adevarat iubitori de gimnastica...
    V-ati folosit de numele clubului fara aprobarea celorlalti parinti .Singurele linkuri pe care le ofereati pentru donati erau numerele dumneavostra de telefon si e-mail dumneavostra personal .
    De ce trebuia sa fluturati numele clubului si amenintari pentru a obtine bani ?
    Nu e pentru aparatura noua , nu e pentru echipament , nu e pentru antrenament .Este pentru manacarea pe care oricum ar fi trebuit ca parinti sa o asigurati . Ca face sau nu gimnastica ...
    Inca odata nu ne face cinste ce ati facut si ce faceti in continuare .
    Nimeni nu are nimic cu adevaratele cazuri sociale dar asta nu e decat un fals-caz.
    Va rog sa sti****ti pe forum, in calitatea care o aveti, ceea ce ati facut dvs. pentru clubul CNS Cetate Deva.

  5. #26
    incepator
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by silvana peng View Post
    Va rog sa sti****ti pe forum, in calitatea care o aveti, ceea ce ati facut dvs. pentru clubul CNS Cetate Deva.
    Nu doamna , clubul din Deva incepe si se termina cu doamna Peng . Nu ne putem lupta cu calitatile dumneavoastra .
    Ce era de spus , s-a spus si cine a vrut sa inteleaga , a inteles . Dar fiti atenta ca la atata vant semanat o sa adunati furtuna .
    Imi cer scuze respectuos pentru subiect , am intervenit tocmai din respect pentru micile gimnaste care muncesc poate mult mai mult si cu mai multe greutati acasa decat fetita doamnei si despre care nu mai auzim nimic in ultimul timp aici .S-au indepartat toti parinti celor mici .Nimeni nu si-a pus intrebarea de ce ?
    Inca o data scuze .Personal opresc discutia aici din partea mea definitiv .
    Sper sa redevina acest loc un loc in care se vorbeste de cele mici din toata tara si nu altceva .

  6. #27
    sport legend anna.09's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,501
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fandeva View Post
    Sper sa redevina acest loc un loc in care se vorbeste de cele mici din toata tara si nu altceva .
    Asta asteptam si noi!
    Nu ne mai prezinta nimeni nici o mica speranta????

  7. #28
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fandeva View Post
    Nu doamna , clubul din Deva incepe si se termina cu doamna Peng . Nu ne putem lupta cu calitatile dumneavoastra .
    Ce era de spus , s-a spus si cine a vrut sa inteleaga , a inteles . Dar fiti atenta ca la atata vant semanat o sa adunati furtuna .
    Imi cer scuze respectuos pentru subiect , am intervenit tocmai din respect pentru micile gimnaste care muncesc poate mult mai mult si cu mai multe greutati acasa decat fetita doamnei si despre care nu mai auzim nimic in ultimul timp aici .S-au indepartat toti parinti celor mici .Nimeni nu si-a pus intrebarea de ce ?
    Inca o data scuze .Personal opresc discutia aici din partea mea definitiv .
    Sper sa redevina acest loc un loc in care se vorbeste de cele mici din toata tara si nu altceva .
    D-le/d-na Fandeva, ca sa intelegeti macar in al 13 ceas cum stau lucrurile, va instiintez, ca sponsorul Asianei isi va retrage suma ramasa ca diferenta incepand din 05.10.2009 ( sponsorul achitand anticipat in 21 aug 2009 - 500 lei cazarea pe un an), si puteti lua legatura cu acesta, sa luati saltele, echipament etc. de banii repectivi pentru sala de antrenament. Mai mult nu pot face pentru acea sala. Dar dvs. sigur.

  8. #29
    junior
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    78
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by silvana peng View Post
    Hai ca tu esti cel/cea mai tare. Zi-mi si mie conditiile de selectie ale micilor gimnaste la o competitie internationala, ca de restul m-am lamurit ca esti 'bazat/a'.
    Buna ziua.In primul rind pentru a te putea duce la o competitie internationala,trebuie sa fi la un nivel de pregatire care sa-ti poata da increderea ca poti face fata,ca ai un bagaj tehnic suficient de bun,ca prin seriozitate si multa munca la antrenament convingi antrenorul ca meriti sa participi.Din cite cunosc,la Deva sint multe fetite care la rindul lor au asteptat poate mult mai mult o asemenea competitie,si atunci cind au facut-o au avut rezultate foarte bune.Amintim doar citeva: CERASELA PATRASCU,AMELIA RACEA,VOICU CLAUDIA,TRENCA DIANA,LOREDANA SABAU,SAVOAIA MALINA,ANDREEA TUFA,BALEA MARIA,GHICIUC EMANUELA, si a-s putea continua.Cu multa munca si rabdare acestor nume se va putea alatura si fata dumneavoastra...dar cum spuneam,multa,multa munca si...rabdare.Numai bine.

  9. #30
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Liukingym View Post
    Perfect.Prima este Blendea Madalina,iar cea de-a doua este Andreea Iridon.stima
    Vai draga d-ra, cred ca ai pierderi de memorie, dar sper sa-ti revii repede.

  10. #31
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Azi la Deva, la Cetate CNS CSS, e " mare sarbatoare". Sedinta cu invatatorul, cu d-ra antrenoare Popa Adela, cu directorul CNS CSS ... Va povestesc cand revin.

  11. #32
    junior
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    78
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by silvana peng View Post
    Vai draga d-ra, cred ca ai pierderi de memorie, dar sper sa-ti revii repede.
    Am incercat sa fiu prietenoasa,insa imi spui ca am pierderi de memorie...ii las pe ceilalti sa judece comportamentul tau de"profesoara"...si sa nu ne povestesti ce se discuta la sedinta,si lasa antrenoarea aceea sa-si faca treaba,ca din cite stiu ai facut numai circ la clubul devean,si toata lumea de acolo te dispretuieste ca umbli numai cu amenintari de genul ca ii dai tu afara pe antrenori,minciuni ca iti aduc antrenorii injurii,si te-ai facut de toata jena. I-mi cer scuze fata de toti cei de pe acest forum,insa nu pot ascunde aceste adevaruri,si ele trebuie sa se cunoasca de toata lumea.Ai ajuns sa te folosesti de copil,pentru a auzi lumea de persoana ta.Oameni buni,nici nu va inchipuiti cine e aceasta silvana peng...atentie mare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #33
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Ioana, Mihai, nu se pot sterge/ muta mesajele astea in alta parte?

    Ca vad ca discutia continua, si de o parte, si de cealalta...

  13. #34
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    O sa vorbesc cu Ioana si sa vedem unde mutam aceste mesaje...tre sa gasim o solutie, ca nu se mai poate.

    @Liukingym: sper sa ma intelegeti si va rog sa puneti dumneavoastra punct discutiei, daca cealalta parte nu poate intelege.


    Acesta e ultimul avertisment...de acum orice mesaj scris aici si care nu are legatura cu subiectul (Micute gimnaste) va fi automat sters. Pt mesajele din trecut, vom cauta o solutie.

    Imi cer scuze in numele tuturor pt neplacerile create de discutiile de aici. Sper ca parintii de gimnaste sa ne mai viziteze si sa ne ofere in continuare informatii.

    Multumesc!
    www.fangymnastics.com

  14. #35
    junior
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    78
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    O sa vorbesc cu Ioana si sa vedem unde mutam aceste mesaje...tre sa gasim o solutie, ca nu se mai poate.

    @Liukingym: sper sa ma intelegeti si va rog sa puneti dumneavoastra punct discutiei, daca cealalta parte nu poate intelege.


    Acesta e ultimul avertisment...de acum orice mesaj scris aici si care nu are legatura cu subiectul (Micute gimnaste) va fi automat sters. Pt mesajele din trecut, vom cauta o solutie.

    Imi cer scuze in numele tuturor pt neplacerile create de discutiile de aici. Sper ca parintii de gimnaste sa ne mai viziteze si sa ne ofere in continuare informatii.

    Multumesc!
    Eu incerc sa fiu politicoasa,sa-i spun cum stau lucrurile,si ea imi spune ca am pierderi de memorie...eu voi inceta definitiv cu aceasta persoana pentru ca am auzit destule lucruri urite despre ea si nu merita.Mii de scuze,si va rog sa nu o luati in seama ca e de o rautate iesita din comun.respecte si data viitoare voi vb doar despre gimnastica.

  15. #36
    manager Ramonica's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Deva
    Posts
    272
    Reputatie
    1
    Gimnastica este un sport care da nastere sentimentelor, din pacate unele nu sint tocmai pozitive....

  16. #37
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Liukingym View Post
    Eu incerc sa fiu politicoasa,sa-i spun cum stau lucrurile,si ea imi spune ca am pierderi de memorie...eu voi inceta definitiv cu aceasta persoana pentru ca am auzit destule lucruri urite despre ea si nu merita.Mii de scuze,si va rog sa nu o luati in seama ca e de o rautate iesita din comun.respecte si data viitoare voi vb doar despre gimnastica.

    Te asteptam sa ne vorbesti de fetite . Aici este locul potrivit pentru asa ceva .


    Mihai , Silvanei i s-a permis prea mult si aici a fost incurajata . Postul anterior cu sedinta este penibil .Bucataria interna a unui club nu este subiect de barfa pe forum ( si asta ti-o spun cu toata convingerea , ca mama de sportiv timp de vreo 12 ani ).
    De fapt cred ca ea se foloseste de publicitatea de pe forum (i s-a permis prea mult )si din ziare pentru a santaja si obtine ce vrea . E grav atunci si cineva trebuie sa-i spuna ca asa ceva nu se face !

  17. 11th October 2009, 00:30
    Reason
    offtopic

  18. 11th October 2009, 00:40
    Reason
    offtopic

  19. 12th October 2009, 18:36
    Reason
    offtopic

  20. 12th October 2009, 23:47
    Reason
    offtopic

  21. #38
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Silvana..te rog frumos sa nu ma jignesti si ai grija cum imi scrii numele...deja incalci regulamentul.
    Last edited by mikeyy; 13th October 2009 at 10:57.
    www.fangymnastics.com

  22. 13th October 2009, 05:45
    Reason
    Offtopic...mai citeste o data titlul acestui topic. Ti se pare ca aduci informatii palpabile prin jigniri?

  23. 14th October 2009, 06:31
    Reason
    offtopic

  24. #39
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1

    Cosul cu lucruri nepotrivite

    Quote Originally Posted by Liukingym View Post
    Am incercat sa fiu prietenoasa,insa imi spui ca am pierderi de memorie...ii las pe ceilalti sa judece comportamentul tau de"profesoara"...si sa nu ne povestesti ce se discuta la sedinta,si lasa antrenoarea aceea sa-si faca treaba,ca din cite stiu ai facut numai circ la clubul devean,si toata lumea de acolo te dispretuieste ca umbli numai cu amenintari de genul ca ii dai tu afara pe antrenori,minciuni ca iti aduc antrenorii injurii,si te-ai facut de toata jena. I-mi cer scuze fata de toti cei de pe acest forum,insa nu pot ascunde aceste adevaruri,si ele trebuie sa se cunoasca de toata lumea.Ai ajuns sa te folosesti de copil,pentru a auzi lumea de persoana ta.Oameni buni,nici nu va inchipuiti cine e aceasta silvana peng...atentie mare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ce aparat preferi?
    De restul vorbim maine la 12 pe CNN ca sa vada si Nadia Comaneci si Federatia. k ?
    Last edited by silvana peng; 14th October 2009 at 18:29.

  25. 14th October 2009, 18:23
    Reason
    off topic. Locul de cearta e-n alta parte.

  26. 15th October 2009, 11:22
    Reason
    mesaje consecutive

  27. #40
    junior
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    78
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by silvana peng View Post
    Domnul director de la Deva are perfecta dreptate.Altul cere doua burse si o multime de copiii amariti nu au nici una...no coment.

  28. #41
    senior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Deva
    Posts
    238
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Liukingym View Post
    Domnul director de la Deva are perfecta dreptate.Altul cere doua burse si o multime de copiii amariti nu au nici una...no coment.
    Altceva d-ra antrenor mai doriti sa comentati?
    Astept cu interes!

  29. 17th October 2009, 11:38
    Reason
    Daca aveti ceva de impartit...va rog nu aici. Aici vorbim de MICUTELE GIMNASTE

  30. #42
    manager titus64's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    In ce fel sustii copiii , prin faptul ca ameninti antrenorul directorul pe ceilalti parintii si pe oricine nu este deacord cu foamea ta de bani.Eu nu pot sa-mi imaginez ca un parinte sanatos sa poata sa fie atat de destructiv si sa nu-si dea seama de acest lucru.... [moderat].
    Last edited by mikeyy; 23rd October 2009 at 22:33.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •