Results 1 to 4 of 4

Thread: CAINII SUNT PE VARFURI

  1. #1
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1

    CAINII SUNT PE VARFURI

    Buna ziua!
    Ma numesc Ludovic-Iulian Vieru, am 26 ani si sunt un dinamovist din Iasi. Va scriu in legatura cu numarul de marti 17 iunie al ProSportului, pe a carui prima pagina a aparut un articol despre ...........un steag al stelei.....care probabil a ajuns pe Everest.......
    1.fotografia....."doveditoare".....e realizata undeva pe la maxim-maximorum 5000m, dupa cum lesne se poate observa lipsa zapezii si varfurile din spate....Unde e foto de pe varf?!
    2.m-a indignat si articolul in sine, in care se vorbeste de dolari promisi pentru aceasta actiune de gigi....Pai, cand e vorba de iubire pentru o echipa, nu banii conteaza....sau steaua isi plateste fanii??pardon...mercenarii...!?
    3.consider ca ce am realizat eu...fara lipsa de modestie...e mai remarcabil: Eu am dus fularul lui Dinamo in Tatra (2655m) - Slovacia, Rila (2925m) si Pirin (2914m) in Bulgaria, si dupa meciul de la Bruges....pe Mont Blanc(4810m)...si asta fara rugamintile si banii vreunui "nea gigi" ci doar din pasiune pentru echipa mea favorita...cum cred ca e firesc....nu?
    Adaug ca pe Mont Blanc am fost efectiv de unul singur...Mai precizez ca toate ascensiunile au fost realizate fara sponsori....
    Atasez fotografii care, spre deosebire de cea din ProSport, pot sustine cele afirmate de mine mai sus!




    Hai ca am ajuns si noi la inaltime. Cei care vor sa vada pozele le gasiti pe http://www.fcdinamo.ro/index.php?cat=stiri_detalii&id=911.
    HAI DINAMO

  2. #2
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Ce sa zic: BRAVO! Si sper sa o tii tot asa! (sper ca sa intre Ludovic si pe onlinesport sa vada felicitarile!)

  3. #3
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    ce sa mai, un adevarat saint-bernard
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  4. #4
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    That's very nice Ludovic nu cred ca au facut excursia asta numai pentru Steaua dar daca au pus steagul stelei acolo de ce nu?.....Steaua are cupa campionilor si supercupa in vitrina si Dinamo are.....? ca doar erau egale echipele.
    anti Dinamo, anti oier

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •