View Poll Results: Este o alegere buna ???

Voters
8. You may not vote on this poll
  • Da

    6 75.00%
  • Nu

    1 12.50%
  • Ma abtin

    1 12.50%
Results 1 to 8 of 8

Thread: EXCLUSIV / Dulca, noul antrenor al Universității!

  1. #1
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1

    EXCLUSIV / Dulca, noul antrenor al Universității!

    Florian Walter, patronul Universității Cluj, s-a mișcat rapid în aceste zile. Rezultatele din ultimele două partide i-au fost fatale lui Cornel Țălnar, tehnicianul care l-a înlocuit nu de mult pe Carmelo Palilla. Walter a luat astăzi decizia de a schimba conducerea tehnică și a purtat discuții cu Cristi Dulca, fostul antrenor al formației FC Vaslui. Cele două părți s-au înțeles, astfel că după numai opt etape, "șepcile roșii" vor fi pregătite de cel de-al treilea antrenor. Obiectivul echipei clujene rămâne nemodificat, promovarea în prima ligă.

    www.liga2.ro
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  2. #2
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    bafta cristi
    Ăsta nu e fotbal, ci mafie. [B]F**K YOU PLATINI [/B]

  3. #3
    dog repellent barbarella's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    1,015
    Reputatie
    1
    Dulca e foarte bun, dar nu stiu daca va fi lasat sa antreneze, Walter mi sa pare cam impulsiv. Daca schimba antrenorul dupa fiecare 4 etape, cred ca se cam indeparteaza de obiectiv. Sa speram ca va ramane Dulca.
    [COLOR="Indigo"][B][SIZE="4"]POLI ÜBER ALLES!![/SIZE][/B][/COLOR]
    [COLOR="DarkRed"][B][SIZE="3"]GALATA[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]RULES!!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [B][SIZE="1"]F.C. DINAMO: UN HIBRID INTRE CIOCANUL BUCURESTI SI UNIREA TRICOLOR[/SIZE][/B]

  4. #4
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by barbarella View Post
    Dulca e foarte bun, dar nu stiu daca va fi lasat sa antreneze, Walter mi sa pare cam impulsiv. Daca schimba antrenorul dupa fiecare 4 etape, cred ca se cam indeparteaza de obiectiv. Sa speram ca va ramane Dulca.
    Palila era destul de varza (ceva in gen Fornetti la Dinamo), Talnar o pierdut vestiarul in momentul in care o injurat ca la usa cortului jucatorii la meciul cu Mioveni ...
    Dulca din cate il stiu ii un antrenor care stie sa`si aproprie jucatorii, ii un "U"-ist si stie cum sta treaba la "U".
    Io ii doresc bafta!!!
    Acuma urmeaza un cantonament pentru "U" unde Cristi Dulca poate pune lucrurile la punct
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  5. #5
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    Palila era destul de varza (ceva in gen Fornetti la Dinamo), Talnar o pierdut vestiarul in momentul in care o injurat ca la usa cortului jucatorii la meciul cu Mioveni ...
    Dulca din cate il stiu ii un antrenor care stie sa`si aproprie jucatorii, ii un "U"-ist si stie cum sta treaba la "U".
    Io ii doresc bafta!!!
    Acuma urmeaza un cantonament pentru "U" unde Cristi Dulca poate pune lucrurile la punct
    Si secund va fi Leo Grozavu Ce am mai jucat noi cand era ala antrenor, pacat ca nu s-a vrut promovarea atunci . Raman la parerea ca mai bine il punea antrenor pe Temuri Ketsbaia, oricum la el se va ajunge in doua sezoane, macar avea omul de pe acum timp sa construiasca echipa

  6. #6
    manager gica's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    Palila era destul de varza (ceva in gen Fornetti la Dinamo), Talnar o pierdut vestiarul in momentul in care o injurat ca la usa cortului jucatorii la meciul cu Mioveni ...
    Dulca din cate il stiu ii un antrenor care stie sa`si aproprie jucatorii, ii un "U"-ist si stie cum sta treaba la "U".
    Io ii doresc bafta!!!
    Acuma urmeaza un cantonament pentru "U" unde Cristi Dulca poate pune lucrurile la punct


    Probabil cand ai scris ca este u-ist vroiai sa spui ca-i clujean sau a jucat si la u.....eu stiam ca a fost crescut de cfr

  7. #7
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by gica View Post
    Probabil cand ai scris ca este u-ist vroiai sa spui ca-i clujean sau a jucat si la u.....eu stiam ca a fost crescut de cfr
    O fi fost crescut la voi, dar e mai uist ca multi din galerie de la noi. Daca ar fi cfrist, crezi ca si-ar da copilul la fotbal la "U"? Da' acum hai sa fim oameni mari si sa nu ne certam pe tema "ii Dulca uist sau cfrist". in principiu, e cam greu pentru oricine sa fie cfrist, ca te atasezi cam greu de rugina aia a voastra , mai gica mai

    PS: Cica si nepotu' lui e tot la "U". Intr-adevar, un cfrist adevarat

    Declaratie Dulca: "Avand in vedere ca ma intorc la echipa mea de suflet, acum voi munci dublu. Am pus suflet si la Valsui, dar aici, la "U" Cluj, e altceva. Sper ca suporterii sa fie alaturi de mine, de echipa, si sa ne sustina. Sunt convins ca vom face treaba buna impreuna si sper sa duc echipa acolo unde ii e locul, in prima divizie"

    Mai ai ceva de adaugat, expertu' tatii?
    Last edited by BBB; 4th October 2009 at 18:34.

  8. #8
    manager
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    326
    Reputatie
    1
    Pacat ca a Plecat Dulca de la U, Pana ramane sa demonstreze

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •