View Poll Results: Cine e jucatorul vostru preferat de la "U"?

Voters
57. You may not vote on this poll
  • BELANOVIC Alexandar

    0 0%
  • CENEAN Razvan

    2 3.51%
  • CHETREANU Don Paul Claudiu

    1 1.75%
  • DUMITRESCU Aurelian Tudor

    5 8.77%
  • JENKINS Cory

    2 3.51%
  • LAPUSTE Flavius Marian

    2 3.51%
  • MEDVEDJ Miljan

    7 12.28%
  • RACOVITAN Mihai

    3 5.26%
  • ROSCHNAFSKY Bruno

    2 3.51%
  • SEALS LeVar

    17 29.82%
  • SILVASAN Mihai

    7 12.28%
  • TENTER Marcel

    9 15.79%
Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 164

Thread: Liniste... Joaca "u"

  1. #22
    senior
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sibiu
    Posts
    190
    Reputatie
    1
    mie-mi place asa cum este.Si nu cred ca ar tre' sa-l suparam pe hiena.De fapt el este atat de mic ptr. ca este in asteptarea de mari victorii.Este foma lui hiena de exprimare in metafore...
    Hai Mobitelco Carbochim pe tine noi te iubim...

  2. #23
    NUMAI U! boshcUtza's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    cluj si pe unde joaca "U"
    Posts
    1,041
    Reputatie
    1
    paul vezi-ti de treaba ca incepi iar sa vorbesti aiurea
    si pana una alta hiena, asa cum ii el are de 1000 de ori mai multe deplasari la activ decat oricare de pe threadu asta
    [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"]<<In aparenta "U" Cluj este un club sportiv ca toate celelalte. Dar este ca un vin stravechi, baut cu inghitituri mici de toata studentimea din cetatea Clujului. Este un foc intretinut cu lemn de cedru stropit cu roua si cu toate esentele mirositoare din gradinile Napocai.>>[/SIZE][/FONT][/B]

  3. #24
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    bah paule, potoleste-te.....defat, chiar....virtual , te rog sa incepi sa stergi posturile lui paul de pe threadul asta care este dedicat fanilor lui U si nu unor boschetari

  4. #25
    SETI MT's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    1,381
    Reputatie
    1
    Relax, paul* nu face decat sa trolluiasca in speranta ca va ceda careva nervos si-l va intinde verbal pe toti peretii.
    Daca va apucati sa-l "persecutati" cu sters mesaje si alte alea nu faceti decat sa il transformati in martir al comunitatii sale...

  5. #26
    sport legend vasi's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    lasati omul sa zica ce are pe suflet
    oricum, nu strica niciodata o parere a unuia din "afara", oricat de prost exprimata ar fi ea

  6. #27
    junior
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    122
    Reputatie
    1
    Pt cei din Sibiu...cand ati venit la Cluj de vreun an de zile erati vreo 30 la nr ...cu tricouri cu rapid....steaua....radoi....dinamo....!!! Sunteti penibili.

  7. #28
    junior Bascanu's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Sibiu
    Posts
    111
    Reputatie
    1
    penibil esti tu bai "ultras79"!!! mai intai invata sa te exprimi corect!! si dupa aia poti ridica pretentii

  8. #29
    NUMAI U! boshcUtza's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    cluj si pe unde joaca "U"
    Posts
    1,041
    Reputatie
    1
    ce doare adevaru asta domle'........
    [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"]<<In aparenta "U" Cluj este un club sportiv ca toate celelalte. Dar este ca un vin stravechi, baut cu inghitituri mici de toata studentimea din cetatea Clujului. Este un foc intretinut cu lemn de cedru stropit cu roua si cu toate esentele mirositoare din gradinile Napocai.>>[/SIZE][/FONT][/B]

  9. #30
    senior
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sibiu
    Posts
    190
    Reputatie
    1
    asta ar trebui sa doara...
    ptr.haine si mancare,galeria cea mai tare...

    Extras din ProSport-ul de astazi!

    U Mobitelco Cluj Napoca-"Isi infiinteaza o galerie proprie"

    Dupa ce a jucat cu sala aproape goala meciul din prima etapa cu Gaz Metan Medias, Mircea Cristescu a decis ca echipa trebuie sa aiba o galerie proprie, independenta de cea a echipei de fotbal. "Sambata, fiindca fotbalistii nu au castigat, suporterii nu au mai avut chef sa vina la baschet. De aceea, vom infiinta o Liga a Suporterilor", a dezvaluit Cristescu. Primii 100 de fani inscrisi pe site-ul clubului vor putea cumpara un tricou al echipei, la pretul de 15 RON, si vor avea acces gratuit la partida cu Elba Timisoara.

    HAI MOBITELCO CARBOCHIM NOI NOUA GALERIE O SA-TI FIM...
    Last edited by paul*; 12th October 2006 at 15:31.

  10. #31
    senior
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sibiu
    Posts
    190
    Reputatie
    1
    suporterii sibieni saluta aceasta initiativa ba chiar mai mult vin in sprijinul ei...
    http://www.csufans.sibiul.ro/viewtopic.php?t=997

  11. #32
    SETI MT's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    1,381
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by paul*
    Dupa ce a jucat cu sala aproape goala meciul din prima etapa cu Gaz Metan Medias, Mircea Cristescu a decis ca ...
    O mica observatie la scaparea (nevinovata, desigur ) a lui paul*

    In alta ordine de idei, conducerea clubului s-a aratat destul de dezamagita de lipsa galeriei la meciul din prima etapa, cu Gaz Metan....
    "Multi din galerie sunt cei din galeria echipei de fotbal. Chiar m-am uitat prin sala la meciul cu Mediasul si singurele locuri goale erau in sectorul galeriei. Stiu ca au fost suparati pe noi ca multa vreme nu am jucat sub denumirea de U, dar am avut spiritul Universitatii si pe U in suflet"...
    Concurs cu premii: sesizati diferenta dintre "sala aproape goala" si "singurele locuri goale erau in sectorul galeriei".
    Castigatorul primeste o excursie gratuita la un curs de ziaristica avansata.

  12. #33
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by paul* View Post
    asta ar trebui sa doara...
    ptr.haine si mancare,galeria cea mai tare...

    Extras din ProSport-ul de astazi!

    U Mobitelco Cluj Napoca-"Isi infiinteaza o galerie proprie"

    Dupa ce a jucat cu sala aproape goala meciul din prima etapa cu Gaz Metan Medias, Mircea Cristescu a decis ca echipa trebuie sa aiba o galerie proprie, independenta de cea a echipei de fotbal. "Sambata, fiindca fotbalistii nu au castigat, suporterii nu au mai avut chef sa vina la baschet. De aceea, vom infiinta o Liga a Suporterilor", a dezvaluit Cristescu. Primii 100 de fani inscrisi pe site-ul clubului vor putea cumpara un tricou al echipei, la pretul de 15 RON, si vor avea acces gratuit la partida cu Elba Timisoara.

    HAI MOBITELCO CARBOCHIM NOI NOUA GALERIE O SA-TI FIM...
    ba, pe tine te-o dat afara de la stana si te oftici pe oraseni sau cum?

  13. #34
    senior
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sibiu
    Posts
    190
    Reputatie
    1
    tatal nostru...

  14. #35
    junior
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    73
    Reputatie
    1
    King of Hall esti penibil cu nick-ul asta la anii tai.
    pai stai sa-ti spun eu ceva: o galerie nu se face ca asa vrea conducerea, ci se face din dorinta fanilor.
    daca spunea conducerea lai csu asa era cea mai mare jicnire pe care putea s-o faca.
    poti sa-mi explici si mie care-i faza cu stana si ciobanii? sau ce esti invidios ca voi nu aveti branza?
    si la faza cu orasenii nu uita ca una alta SIBIUL e CAPITALA CULTURALA EUROPEANA 2007 asa ca ciocu mic(macar un an).

  15. #36
    SETI MT's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    1,381
    Reputatie
    1
    Multumim suporterilor sibieni pentru opinii, la revedere.

    Vad ca s-a pastrat buna traditie a obiceiului "daca e despre Cluj, sa ne infiintam si noi p'acolo" a unora, se deschide un topic despre "U", hop ca isi dau cu parerea cine oare? constantenii?! iesenii?! neah, sibienii. (Sa fiu fair-play, unii, putini de sa-i numeri pe degetele lui Captain Hook).

    Pana la meciul direct propun ca fiecare sa ne vedem de ... ... treburile noastre.Si auditie placuta la concertul Santana&friends de sambata.

  16. #37
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    domnul paul, cel de treizeci si ceva de ani care nu are nimic mai bun de facut decat sa intre pe forumuri si sa se bage contre ar trebui sa nu mai fie lasat sa scrie pe acest thread. daca esti asa de destept tataie(sper sa n-ai noroc), sper ca stii sa citesti articolul urmator.....sursa nu cred ca am voie sa o dau, dar daca esti baiat destept(ma indoiesc) si chiar iti pace baschetul ar trebui sa stii.oricum, articolul e din numai.......... .ro
    "Preţurile crescute ale biletelor (7 RON întreg, 4 RON redus) şi desele lacune în organizarea meciurilor precedente au făcut ca tribunele sălii Transilvania să nu se umple ca altă dată, doar 1.500 de spectatori vrând să vadă pe viu primul meci al favoriţilor din sezonul 2006/2007"-Domnul Edgar Jozsa

    la noi au fost mai multi spectatori, singurii care au lipsit fiind cei din galerie .......voi ce scuza aveti.....salvati bani pentru a merge la vreun muzeu?!@!?

  17. #38
    junior
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    91
    Reputatie
    1
    Capacitatea salii este de 1800, asa ca 1500 din 1800 de locuri cred ca este un procentaj bun

    Intre noi fie vorba, paul cam sare calul. Nu stiu de ce va tot provoaca...pe bune.

    Dar tot intre noi fie vorba si vorbind cinstit, mi se pare aiurea "initiativa" clubului vostru de a-si face asociatie de suporteri. Ce naiba, nu am mai auzit asa ceva. Suporterii se organizeaza ei, nu trebuie sa-i adune clubul. Sper totusi sa nu ajungeti ca Ploiestiul unde galeria lor recunostea cinstit ca primeau bani de la Iacobescu. Sunteti destui in Clujul ala pentru a va organiza singuri. Probabil ca va trebuie doar o scanteie, sau cineva dintre voi cu initiativa. Dar ceea ce vrea sa faca clubul mi se pare o jignire la adresa suporterilor. Parca ar vrea sa-i cumpere....Nu va suparati pe mine dar e airea. E ca si cum unul care tine o conferinta ar plati audienta sa vina sa-l cada si sa-l aplaude.

    A, nu inteleg ceva? Nu avem voie sa punem linkuri aici pe forum?

  18. #39
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    1.pai nu avem voie sa punem linkuri pentru ca facem reclama la alte forumuri......sau ceva de genul
    2.ideea este buna in principiu dar probabil ca a fost interpretata gresit sau poate doar a fost formulata gresit.nu cred ca mirecea cristescu va platii deplasari si alte chestii la galerie nici daca acestia o vor cere......ideea nu este rea si poate o sa se puna in aplicare.....
    3.pe siteul federatiei scrie ca aveti 2896 de locuri...un calcul simplu arata ca sala a fost pe jumatate goala.dar nu vreau sa mai incep odata discutia despre sala pentru ca sala din sibiu are cele mai multe locuri din tara
    @ paul...probabil ca ai fost printre aia care au luat un scuipat in cap si un sut in fund la ultimul meci deci incep sa iti inteleg frustrarea.......
    Last edited by BAK; 13th October 2006 at 03:05.

  19. #40
    senior
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sibiu
    Posts
    190
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BAK View Post
    domnul paul, cel de treizeci si ceva de ani care nu are nimic mai bun de facut decat sa intre pe forumuri si sa se bage contre ar trebui sa nu mai fie lasat sa scrie pe acest thread. daca esti asa de destept tataie(sper sa n-ai noroc), sper ca stii sa citesti articolul urmator.....sursa nu cred ca am voie sa o dau, dar daca esti baiat destept(ma indoiesc) si chiar iti pace baschetul ar trebui sa stii.oricum, articolul e din numai.......... .ro
    "Preţurile crescute ale biletelor (7 RON &#238;ntreg, 4 RON redus) şi desele lacune &#238;n organizarea meciurilor precedente au făcut ca tribunele sălii Transilvania să nu se umple ca altă dată, doar 1.500 de spectatori vr&#226;nd să vadă pe viu primul meci al favoriţilor din sezonul 2006/2007"-Domnul Edgar Jozsa

    la noi au fost mai multi spectatori, singurii care au lipsit fiind cei din galerie .......voi ce scuza aveti.....salvati bani pentru a merge la vreun muzeu?!@!?
    american pizza boy face taraboi...
    Comanda speciala de la mine ptr. tine: 2 pizza calde...grija la transport ca-s pretentios

  20. #41
    SETI MT's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    1,381
    Reputatie
    1
    Paul* , sorry, tot nu ai sa reusesti nicicum sa stergi impresia ca sibienii sunt niste tipi OK exceptie facand doar cativa mor(m)oni samantzari (de scandal, sa fie clar ca e vorba de metafora si nu de punga cu bomboane agricole).

    LE: (Nu chiar atat de)offtopic:
    Pentru ca pe topicul de handbal cu siguranta va posta altcineva , va reamintesc ca de azi incepand cu ora 17.00 incep partidele grupei Challenge Cup la handbal fete, in Sala Sporturilor "Horia Demian".
    Partidele de azi:

    17.00 U Jolidon Cluj -Colegio de Gaia (Portugalia)
    19.00 H.C. Nuorese (Italia) -ZRK Zeljeznicar Hadzici (Bosnia)
    Last edited by MT; 13th October 2006 at 08:43.

  21. #42
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by paul* View Post
    american pizza boy face taraboi...
    Comanda speciala de la mine ptr. tine: 2 pizza calde...grija la transport ca-s pretentios

    stai linistit domnule paul, ca nu ai bani nici de o pizza dapoi de doua si oricum, nu vreau sa iti iau alocatiile de la copii

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •