Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 25 of 25

Thread: ce se intampla la Dinamo?

  1. #22
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Funny Ieppy ca aici in state nu sa ajuns la asa ceva si sint sporturi cu bani mai multi investiti decit fotbalul....
    anti Dinamo, anti oier

  2. #23
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by FatFrumos
    aici in state nu sa ajuns la asa ceva si sint sporturi cu bani mai multi investiti decit fotbalul....
    Lasa ca si voi aveti acolo falitii vostri... (ex: O.J.Simpson, Alen Iverson, sau acum vreo cativa ani, am vazut batai pe strazi intre suporterii nustiu carei echipe de colegiu si politie, devastari de magazine, etc)

  3. #24
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    yeppy, sunt convins ca este problema mea ca n-am inteles
    Sa fie asta un mod "normal" de manifestare al suporterilor? Eu cred ca nu! Exemple cum ca se intampla chestii mai rele in alte tari nu ma fac sa ma simt mai bine. Am putea face chiar un top cu cele mai dure actiuni ale suporterilor worldwide (argentinienii locul 1?)....

  4. #25
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Lasa ca si voi aveti acolo falitii vostri... (ex: O.J.Simpson, Alen Iverson, sau acum vreo cativa ani, am vazut batai pe strazi intre suporterii nustiu carei echipe de colegiu si politie, devastari de magazine, etc)[/quote]

    Unde lai vazut tu pe OJ in sport? a fost in intinerete.....aici se omora pentru bani dar noi vorbeam de sport.
    anti Dinamo, anti oier

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •