Page 164 of 176 FirstFirst ... 64114154162163164165166174 ... LastLast
Results 3,424 to 3,444 of 3684

Thread: Plangeri si reclamatii

  1. #3424
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Deci imensa majoritate nu-l sustine
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #3425
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Deci imensa majoritate nu-l sustine
    Dlp-ule - as dori ca multi de pe aici sa aiba mintea lui Delaoltenia. Mai ales ala care tot "foscaie" la fundul meu si nu se mai satura de tampeniile debitate zilnic.

  3. #3426
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Singurul care nu s-a saturat de tampeniile tale debitate zilnic este Johnny si foscaie la fundul tau zilnic si iti ia apararea

    parise, am spus cel putin 10%. Ia uite, il sustine si paulica si posteaza cat noi toti la un loc, deci reprezinta mai mult de juma' de forum. Ia uite ce sustinere are delaoltenia
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  4. #3427
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    ...dacă te crezi cea mai inteligentă persoană dintr-o cameră, înseamnă că nu esti în camera potrivită...
    Sevilico - ai gresit camera !

  5. #3428
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Paulica *
    Nu are nici un sens ce a spus acolo, dar cred ca a trecut o saptamana de cand nu l-am mai injurat si riscam sa intru in sevraj.
    Last edited by delaparis; 22nd April 2017 at 00:21.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  6. #3429
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Ia uite ce sustinere are delaoltenia
    Normal. O sustinere e o sustinere. Atat
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #3430
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Delaparis - de cand un moderator ascunde mizeriile dupa usa? De ce n-ai lasat porcaria aia s-o citeasca si alti moderatori care poate ar fi reactionat altfel? Data trecuta l-ai bannat pentru aceiasi postare ordinara. Acum cine te opreste sa aplici aceiasi masura? Ma intreb cum ati fi reactionat - tu sau Vadim sau delaoltenia- care ati fost pe faza, daca nemernicul v-ar fi atacat josnic pe cineva din familia voastra?
    ps- Intrebari fara raspuns. Incepe sa-mi fie sila.

  8. #3431
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Io zic sa te retragi de pe forum ca forma de protest
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  9. #3432
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Important este pentru cei care intalnesc jeguri umane este sa nu se autoiluzioneze ca ii pot schimba sau ca ei se vor schimba vreodata. Singura metoda de a te proteja de aceste jeguri este sa pleci din calea lor. Alfel risti sa te murdaresti.

  10. #3433
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Delaparis - de cand un moderator ascunde mizeriile dupa usa? De ce n-ai lasat porcaria aia s-o citeasca si alti moderatori care poate ar fi reactionat altfel? Data trecuta l-ai bannat pentru aceiasi postare ordinara. Acum cine te opreste sa aplici aceiasi masura? Ma intreb cum ati fi reactionat - tu sau Vadim sau delaoltenia- care ati fost pe faza, daca nemernicul v-ar fi atacat josnic pe cineva din familia voastra?
    ps- Intrebari fara raspuns. Incepe sa-mi fie sila.
    Uite vezi cum viata, Paul? Probabil ca nu ai observat dar chiar a fost cineva recent care mi-a atacat josnic "neamul".
    Uite ce gandesti despre el:
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Dlp-ule - as dori ca multi de pe aici sa aiba mintea lui Delaoltenia.

    Deci daca cineva te injura pe tine e nemernic. In schimb daca altcineva injura pe altul "ai dori ca multi sa aiba mintea lui".
    Curios. Nu crezi?

    Evident ca sanctiunile mele vizeaza incetarea injuraturilor care au devenit reflex in limbajul anumitor forumisti.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #3434
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Paul, supermoderatorul delaparis are dreptate. este o regula a acestui forum, doar delaparis are dreptate. a fost atacat miseleste, de la mizerii care vizau un om sensibil, individul asta delaoltenia a trecut fara nerusinare la alte mizerii ce aduc in discutie familia si "neamul". recunosc inca opdata ca are dreptate si ca urgent se impune banare sau plutonul de executie, belit, jupuit, castrat, as stie tot iuzerul ols ca asa nu se mai poate.
    in incheiere sanatate olteanului sensibil, lui si familiei, neamurilor si prietenilor. sa auzim si de bine!

    edit.
    astept o noua interpretare...sau poate ca nu.
    Last edited by delaoltenia; 23rd April 2017 at 11:21.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  12. #3435
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    transmite bai egoistule ceva urari si "tuturor" oltenilor care "te vorbesc"



    ps ... poate ca's in confuzie dar i-am vazut doar pe cei doi prieteni ai parisului ca te blagoslovesc: vampirul si apevistul patetic (aloa mah, care nu a avut jucarii in copilarie) dar tu fa-o cumva la general. garantat mai au frati pe forumasul () ols.

  13. #3436
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Degeaba bazaiti a saracie pe aici. Daca injurati eu tot va sanctionez ca asa ma obliga regulamentul
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #3437
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    vezi ce faci cu reportul acela ca-i bai, a venit "indianul" in tara

  15. #3438
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    "se impune banare sau plutonul de executie, belit, jupuit, castrat, as stie tot iuzerul ols ca asa nu se mai poate."

    Foarte exact. Daca Dlp ar "nimeri" tintele REALE si nu pe cele false.

  16. #3439
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Iar imi baga astia Giro di Pulia peste cel mai misto turneu de tenis din lume, fac cu nervii!
    Protestez la adresa handicapatilor de Eurosportisti care nu vor nici cum sa-si faca dracu macar 4 canale, tot cu 2 de kkt insista desi nu pot baga tot ce trebuie pe ele!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #3440
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Uite-l pe Novacelul cel cu raspuns la toate, ia sa-mi explice el cum panarama maa-sii Jiji TV are 4 posturi, Dolce are 6 iar amaratul de Eurosport care da mai mult si mai divers sport decat astea doua impreuna are doar doua? Plus ca nu e un post de televiziune realizat de un concern sarantoc ca cel de la noi? Cred ca doar sa ma enerveze pe mine si cei care se uita la tenis! Nu ar putea sa-l mute lovi-l-ar traznetu de Giro lu Pulia in alte 2 saptamani numa fix in timpul RG-ului!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #3441
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    n-am nimic de reclamat,vreau doar sa verific daca-i functioneaza alerta parizianului...
    granita la Orsova!

  19. #3442
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Merge doar pe report post, nu aici
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #3443
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    e bine de stiut,sa nu ne mai pierdem timpul pe-aici...bai dar dracos mai esti,daca era thd de laude si ganduri bune cred ca-ti puneai de-a dreptul alarma...
    granita la Orsova!

  21. #3444
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Ma cac si pe tine parise. Iar Ionel, sa o iau pe maica-sa in pla.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •