Page 159 of 176 FirstFirst ... 59109149157158159160161169 ... LastLast
Results 3,319 to 3,339 of 3684

Thread: Plangeri si reclamatii

  1. #3319
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Freek View Post
    E tufut forumul de mult timp. Are momente cand da rateuri, am patit-o si eu au patit-o si altii.
    Cred ca s-a cam rezolvat asta.

  2. #3320
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    bai frate ce.i mai place acestui specimen sa se tavaleasca in kkt fix la miezul nopti
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #3321
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    E un fel de Capatos al forumului
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #3322
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Cred ca s-a cam rezolvat asta.
    Poate, nu stiu... Vedem in timp.

  5. #3323
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Bre lordlivache, pe bune acum, e vreunu pe forum care sa iti fie tie simpatic? Sa fie fix pe gustul tau?
    bre gogonel.sunt adeptul liberului arbitru.dar dintre cei cu care reactionez/relationez m-as lipsi de prezenta ta,a novacelului,iceage-ului,sirului,essului sau cimitirului.nu sunt prea pretentios.nu-i asa?!
    si apropos.unde este franzul? s-au apuizat fondurile? ca doar a facut economie de cuvinte.era doar laconic in interventii.ca sa nu zic parcimonios.
    Last edited by Lordliv; 17th December 2016 at 09:30.

  6. #3324
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    bai frate ce.i mai place acestui specimen sa se tavaleasca in kkt fix la miezul nopti
    apropos de excremente.cel care a mancat asa ceva a fost iriza ala.cu nici jumate din performanta lui ica a luat buletin de bucuresti, cu viza de flotant pe 4 ani.
    observ ca esti foarte iritat.colonul?!
    nu sunt eu vinovat ca hinghi ti-a luat prerogativele dupa care tanjeai. si tu. si nici macar nu mai poti sa banezi in dreapta si in stanga. un necaz nu vine niciodata singur...
    deocamdata inca te consider ca esti printre baietii buni.dar te indrepti cu pasi grabiti spre granita...

  7. #3325
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Am o singura problema in acest moment : sunt curios daca doar eu si vadimache putem citi mesajele private ale userilor. Parerea mea este ca sunt mai multi care pot asta, ceea ce nu e foarte in regula pentru acest mic forum sport + cultura generala.

  8. #3326
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Vreau de Craciun un singur lucru de la Vadim : sa-mi spuna cine mi-a spart contul. De rest ma ocup singur.

  9. #3327
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    nu exista Mos Craciun. cel mai probabil a fost Lordliv, care nauc, atunci cand si-a uitat parola, a bagat in disperare parola si useri la nimereala doar doar o nimereste combinatia aia buna
    si cum voi sunteti persoane complexe, deci si parolele la fel, nu cred ca i-a luat prea mult pana a tastat "12345" ca sa iti nimereasca parola

    bine, apoi si-a amintit ca parola lui e "parolamea" si si-a recuperat contul iesind de pe al tau. case closed!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #3328
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Vreau de Craciun un singur lucru de la Vadim : sa-mi spuna cine mi-a spart contul. De rest ma ocup singur.
    La ce te referi ca ti s-a 'spart' contul?

  11. #3329
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Am o singura problema in acest moment : sunt curios daca doar eu si vadimache putem citi mesajele private ale userilor. Parerea mea este ca sunt mai multi care pot asta, ceea ce nu e foarte in regula pentru acest mic forum sport + cultura generala.
    Mesaje private este doar un titlu pe forum dar acestor mesaje. Oricine are acces la baza de date poate citi mesajele, asa este facut acest soft de forum. Peronsl nu stiu cum si nici nu ma intereseaza. Tu in mod sigur nu ai, decat daca ai accesat fraudulos intr-un sistem informatic sau ai speculat unele slabiciuni ale softului produs de compania vbulletin.

  12. #3330
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    La ce te referi ca ti s-a 'spart' contul?
    Ma refer la faptul ca un individ a postat in numele meu o mizerie. Detalii iti poate oferi si Johnny cu care am lamurit problema. Cert este ca individul imi stie parola si a hack-uit contul. As dori daca se poate sa-mi schimbi parola.
    Multumesc.

  13. #3331
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Parola ti-o poti schimba singur. Te rog sa o schimbi. Chiar daca eu o schimb, ar trebui sa o schimbi si tu dupa. Eu nu pot vedea parolele in baza de date, sunt criptate.

  14. #3332
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Ma refer la faptul ca un individ a postat in numele meu o mizerie. Detalii iti poate oferi si Johnny cu care am lamurit problema. Cert este ca individul imi stie parola si a hack-uit contul. As dori daca se poate sa-mi schimbi parola.
    Multumesc.
    mai termina in *****. eu stiu ca esti bolnav da' asuma-ti mizeriile. si asa nu te mai judeca nimeni
    retired.

  15. #3333
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Rog sa analizati ultimul post al userului "de la oltenia" pe threadul "Noua steaua" unde il jigneste pe userul "petea"
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  16. #3334
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Sa-i fie rusine!



    Vezi ce se-ntampla cand nu vine un Leu de bine sa puna la punct treaba, isi iau nasu la purtare.... Un rau necesar acest Leu.
    Last edited by Johnny D; 9th January 2017 at 08:46.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #3335
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Io nu stiam ca asta-i Liviut. Pai a ajuns el sa se planga de limbajul altora?
    Maine poimaine poate ma vedeti si pe mine facand la fel. Ce-ar mai fi

  18. #3336
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by phife View Post
    mai termina in *****. eu stiu ca esti bolnav da' asuma-ti mizeriile. si asa nu te mai judeca nimeni
    Stii ca sunt bolnav? De unde, de cand, de la cine?

    Ti-am mai spus reivane ca ai ramas cam singurul cu jegul asta de repetitii cretinoide. Pana si un retardat s-ar opri.
    Continua. Poate odata ai sa intelegi totusi ce e NIMICUL.

  19. #3337
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Va rog sa luati masuri impotriva userului delaoltenia care in postul 137 din threadul Noua steaua bucuresti, a jignit grav pe userul petea.Multumesc!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  20. #3338
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Stii ca sunt bolnav? De unde, de cand, de la cine?
    stie toata lumea...doar ca unii te mai menajeaza din cand in cand si nu-ti spun char asa direct...
    granita la Orsova!

  21. #3339
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Va rog sa scoliti nitel userul petea/liviut/brasso/doraly/si multe alte clone mizerabile. Fereasca sfantul sa ganditi ca originalul ar fi mai curat.
    Pudel_habarnist delacluj, invata ma sa trimiti un rp onor conducerii OLS .


    edit.
    Multam, delaparis!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •