Page 160 of 176 FirstFirst ... 60110150158159160161162170 ... LastLast
Results 3,340 to 3,360 of 3684

Thread: Plangeri si reclamatii

  1. #3340
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    stie toata lumea...doar ca unii te mai menajeaza din cand in cand si nu-ti spun char asa direct...
    de fapt ne-am plictisit sa-i tot spunem ca-i diliu

  2. #3341
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,500
    Reputatie
    0
    Cine i-a inchis thread-ul lui Paul?
    Quote Originally Posted by petea View Post
    Va rog sa luati masuri impotriva userului delaoltenia care in postul 137 din threadul Noua steaua bucuresti, a jignit grav pe userul petea.Multumesc!
    Moderatorului, nu doar userului.

    Cu alte cuvine aceasta cerere i se adreseaza fie lu Delaparis fie... tot lui.
    Vadim e prea pacificator sa ia masuri. Asta nu-nseamna ca Delaparis ar fi mai putin pacificator, ba cred ca la inceput a fost chiar si mai si, problema e ca el s-a calit de ticolasaniile unora de care s-a lovit de mii de ori si uneori... ii mai sare tandara si lui. Hai cu tandara, sari, sari!
    Si da-i o mustrare verbala deosebit de dura lu Delaoltenia, dar din aia cu cuvinte nasoale si ultimatumuri severe sa se gandeasca vreo 12-15 minute la ceea ce-a facut. Ai zice ca e putin, dar e chiar bine de tot, daca la fel i s-ar intampla lu Cristy, cred ca 12-15 secunde ar fi mult pentru el!
    Last edited by Johnny D; 21st January 2017 at 00:41.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3342
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    da

    userul delaoltenia a fost sanctionat.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. 21st January 2017, 11:05

  5. #3343
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    "Omu" de care vb nu are puteri de moderator pe nicaieri. N-am timp pentru acest "superjob" in care iti pot permite sa-ti bati joc fara probleme de userii incomozi. Ca mine.

  6. #3344
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Sabaku no Gaara - de cand te autoflagelezi?

  7. #3345
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,500
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    da

    userul delaoltenia a fost sanctionat.
    The important thing is that peace has been restored, flowers and butterflies govern the lands of the forum once again.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #3346
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0

    tragi obloanele ,pariziene?
    vine strada pesedista?

    cica aici colcaie de viitori penali!

  9. #3347
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Fara injuraturi ca se vede nasol si inchid lumina
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #3348
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    a trecut orgasmul ipotentilor? asa repede?
    nu mai au libido sorosistii?
    eu de cine imi mai bat joc pe aici?

    np delapule.am tastatura iluminata redragon!

    ps.cica luni apare rezultatul anafului la ong-urile sorosiste.
    prevad interzicerea unor astfel de oficine antinationale.ca in polonia,ungaria sau rusia.
    ramaneti fara combustibil sorosistilor!
    si mai trebuie sa explicati si folosirea fondurilor pentru chemarea cretinilor la mitinguri neautorizate.antiromanesti.

  11. #3349
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Delaparis, nu pot sa cred ca faci conversatie cu unul care are discursul unui secretar de partid! Mars, ma, Visinescule! La groapa de gunoi a istoriei cu tine, vremea national-comunismului a apus.
    Last edited by Tyler Durden; 3rd February 2017 at 01:04.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  12. #3350
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    a trecut orgasmul ipotentilor?
    ipotent incult ce esti!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #3351
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Asta crede ca impotenta vine de la Ipotesti pesemne! )
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #3352
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Hai sa respectam macar aici o regula pe OLS
    Moderatorii sa nu raspunda iar userii sa nu repete reclamatia la infinit. Citim cu atentie.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. 3rd February 2017, 01:19

  16. #3353
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,500
    Reputatie
    0
    Nu-i baga-n seama Lordlivule, tu vezi-ti de treaba ta!
    Totusi, nu-nteleg ce-ai scris acolo. Io in locu tau le descopeream un munte de mooie si le dadeam un pai sa-l soarba pe tot dar sa le si ia asa cateva luni, oricat de mult le-ar place, sa nu-l poata termina prea rapid! Eu cred ca utilizatori de internet din astia ca Hingherul sau Tyler nu stiu cum sa foloseasca internetul, ca prea se plictisesc si isi gasesc lordlivi care sa-i intretina.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #3354
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Mna, vorbea lui nenea Iancu: Amice, esti idiot!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  18. #3355
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,500
    Reputatie
    0
    Stirea zilei! Amice, semeni cu Duba!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #3356
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Daaa, s-a dat si la CNN!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  20. #3357
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post

    am tastatura iluminata redragon!
    slabut...
    si redragonul asta la unitatea care este legata? pt monitorul drept, stang sau central?
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  21. #3358
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,500
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Daaa, s-a dat si la CNN!
    Si apoi au retractat!
    Au zis ca doar pentru un comportament de cateva ore, nu meriti o asa categorisire!
    Au ramas doar cu Hingherul, e practic aproape imposibil sa-i dinstingi pe cei 2!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  22. 6th February 2017, 12:50

  23. #3359
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,500
    Reputatie
    0
    Care maa-ta ai inchis thread-ul FCSB - CFR!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  24. #3360
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Cum ma, sa posteze pe ols postari de pe alt forum in care citeaza inclusiv numele userului, data si ora
    Faceti-l supermoderator direct sa poate sa dea import din baza de date al altor forum-uri thread-uri intregi. Pai ce pana mea...
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •