Results 1 to 6 of 6

Thread: Romania va castiga la Copenhaga!

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    incepator
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    26
    Reputatie
    1

    Romania va castiga la Copenhaga!

    Daca-i batem pe danezi ne ducem la baraj, deci avem sanse sa ne calificam. Pacat ca s-a terminat doar 1-1 meciul cu Norvegia
    Daca ne ajuta Dumnezeu, ajungem la Euro 2004. O sa fie lacrimi in Danemarca.

  2. #2
    manager Albastreata's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    315
    Reputatie
    1

    Sa dea Dumnezeu !

    Numai ca Dumnezeu iti da, dar nu-ti baga si in gura !
    E mult prea greu sa cred ca ii vom bate pe danezi acasa la ei, cand s-a vazut ca oficialii lor stiu sa-si "faca temele" acasa ! Nu ca ai nostri care parca au tinut cu adversarii ! Sigur ca putem spera, dar deja e foarte tarziu, calificarea nu mai depinde in intregime de jucatorii nostri !
    (A)

  3. #3
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Asa e !
    Cit a depis de noi (calificarea) ne-am facut de RAHAT !
    Acum TREBUIE SA O...SCOATEM cumva !

    Nu e PENIBILA, DEGRADANTA, de...RAHAT declaratia lui IORDANESCU (azi, in PROSPORT ) ?

    Lozinca celor de la FRF, a antrenorului : NICIODATA VINOVATI !

    Martienii, extraterestri, arbitri, noroiul, nisipul, adversarul...

    Mai avem realitatea cu LUMEA sau...?

  4. #4
    incepator
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    26
    Reputatie
    1
    Eu nu inteleg de ce toata lumea zice ca noi depindem de celelalte meciuri, atata timp cat daca batem in Danemarca avem asigurat barajul (avand in vedere ca noi avem golaveraj mai mare + un meci de disputat cu Luxemburg). Ideea e ca Danemarca - Romania de pe 10 septembrie va fi un meci super tare si ca de noi depinde sa ne calificam.
    NE CALIFICAM LA CM 2006 SI AJUNGEM IN PRIMELE 8!!! Dar pana atunci mai sunt 3 ani...

  5. #5
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    cu iordanescu facind echipa complet aiurea nu vad sa ii batem pe danezi decit bosniecii sa ne scoata din impas ceace nu cred.
    anti Dinamo, anti oier

  6. #6
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Sergiu: Nu conteaza golaverajul. De fapt acest criteriu numai conteaza de vreo 3 ani. Ce este importrant este duelul direct. Cu Norvegia am pierdut si am facut egal iar pe Danemarca chiar daca o batem nu o facem la 4 goluri diferenta. Asa ca suntem dependenti de rezulatatele bune ale bosniecilor.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •