Page 636 of 692 FirstFirst ... 136536586626634635636637638646686 ... LastLast
Results 13,336 to 13,356 of 14521

Thread: Filme pe care le-am vazut in ultima vreme

  1. #13336
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Srdjan View Post
    A reusit cineva sa vada filmul nou al lui Affleck, bazat pe perioada prohibitiei? Pare interesant din trailer, unul dintre putinele filme care ma pot scoate din casa in perioada asta
    Da, eu l-am vazut. Mi s-a parut jignitor de prost. E ca si cand Ben s-a conectat la o sursa de filozofie numa buna de prajituri cu ravase, si a revarsat-o toata intr-un film mult prea lung, plin de clisee si care nu are nimic de zis.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  2. #13337
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Nu prea am de ales. A fost un an slab pentru filme. Inca astept sa prind "Arrival" si "La La Land".
    Unele din cele vazut de tine nu le-am vizionat, tocmai pt ca simteam ca sunt prea proaste. Insa la ce am vazut nu as da chiar doi, as merge pe un 5 - The accountant si The man who knew infinity.
    Insa per total ai mare dreptate, anul asta nu am vazut niciun film care sa ma dea pe spate. Oare or fi si nu le-am nimerit eu?
    Am vazut Arrival si este un film decent, cu un subiect de discutie original - ce presupune limbajul, cum comunicam, cat din ceea ce suntem este influentat de modul in care comunicam. Insa, din pacate, nu poate Hollywoodul sa se abtina de la a trage si niste Hollywodisme pana la capat. Dar una peste alta, mi-a placut.
    Lala land nu am vazut - cand aud de cantat, imi vine greu sa ma apuc.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  3. #13338
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Stalker - 5/10
    Decorurile din Zona sunt chiar reusite, dar in rest, filmul nu a fost cum m-am asteptat.
    Finalul a fost chiar slab, iar ritmul filmului mi-a aratat de unde se inspira ai nostri cand fac filme in care trag cadre peste cadre cu personajele care-si fac cafeaua, isi taie salamul, se scarpina la oua cand stau pe marginea patului dupa ce s-au trezit etc.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  4. #13339
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    I vote this epic review of the year!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #13340
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    The wailing. Film cu hidrocefali din mediul rural, dupa reteta mult mai coiosului Memories of murder. Pana sa apara basinile pt premii si sa-si dea ochii peste cap toti pulifricii, asta e unul dintre filmele solide ale anului. Filmele astea asiatice nu le poti incadra intr-un gen anume: ie comedie, ie drama, ie nitel horror la modul vizual si mai mult cand vine vorba de fantasy, dar una peste alta, le leaga bine. Cu penseta a pus detaliile, vizual impecabil. Yupii, 7.5/10.

    Carnage park nu mi-a displacut. Un slasher cu influenta optzecista (basca Tarantino, cand facea film nu silly con carne) atat de cretin, incat am aruncat un ochi si pă imagine si pă personajul principal feminin. Care mi-au placut. Si nu, nu alearga nimeni sa o f..ă pe gagică. Si asta nu se sperie nici de mobilier, cum fac pisdele de la mall. Se poate derula direct la credite, melodia de final e cam cel mai bun moment al filmului. 5/10 subiectiv. Obiectiv, 3/10

    Train to Busan. E foarte bun pana cand se scoboara din tren si o da in familism ieftin si de *****. E ok si pt horror, dar nici iubitorii de telenovela nu vor fi dezamagiti pe final. In mod cert, un refresh al filmelor de gen. Wyrmwood i-ar da clasa la modul concret, dar de anu' trecut pana acum, probabil ca asta ar fi pă felie. 6.5/10

    Siberia monamour e splendid si nu stiu de ce plm am neobrazarea sa amintesc aici despre asta. Marca inregistrata a marii scoli sovietice de pictura outdoor, imi scot basca de tractorist si mă... 8/10.

  6. #13341
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    De departe, cele mai tari recenzii sunt ale capitanului.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  7. #13342
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Recenzii da, note nu. Dar tot sunt mai realiste decat ale lu Eddy de vreo 742 de ori. Desi vad ca acu si cu notele s-a mai... obiectivizat!
    La The Wailing a dat fix nota de pe IMDB, la centima! Cum sa fii mai obiectiv de atat!? Aproape c-ai zice ca a copiat!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #13343
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    La The Wailing a dat fix nota de pe IMDB, la centima! Cum sa fii mai obiectiv de atat!? Aproape c-ai zice ca a copiat!
    Plagiat!! Sa vina DNAul!

    am vazut Money monster, regizat de Jodie Foster, cu George Clooney si Julia Roberts in rolurile principale.
    Un Moise Guran american este luat ostatic in propria emisiune de un amarashtean care investind pe predictiile lui pierduse toti banii.
    urmeaza un fel de trila in direct, sindromul Stockholm este iarasi valabil.
    Agresorul, ostaticul si realizatorii merg pe urma matrapazlacurilor firmei ale caror actiuni cazusera suspect peste noapte.
    Mascatii sunt si ei in peisaj, seful lor e un idiot, se cer masuri extreme.

    un film despre criza financiara venit mult prea tarziu.
    facut corect dar cu un scenariu fara nerv si jucat fara convingere.
    nu vi-l recomand decat daca nu aveti ce vedea.
    nota de pe imdb poate fi corecta, eu i-as da mai putin.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  9. #13344
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Recenzii da, note nu. Dar tot sunt mai realiste decat ale lu Eddy de vreo 742 de ori. Desi vad ca acu si cu notele s-a mai... obiectivizat!
    La The Wailing a dat fix nota de pe IMDB, la centima! Cum sa fii mai obiectiv de atat!? Aproape c-ai zice ca a copiat!
    Numai tu poti sa crezi ca nota de pe IMDb e relevanta. Toate notele de pe IMDb sunt umflate, exceptand niste filme clasice.

  10. #13345
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Doctor Strange, in sfarsit a aparut in varianta vizionabila! 7/10, ar fi un film de 4.5, abia de trecere daca n-ar fi acele efecte speciale fabuloase.
    Au trebuit sa mentioneze Avengers, sa stim sigur ca fac parte din aceeasi barca. S-a auzit si in Tibet de ei, dar de Beyonce nu! Bun asa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #13346
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Buried 2010, 7/10 l-am vazut aseara pe PRO TV, un film cu care merita sa-ti pierzi vremea. Nu e senzational, dar nu e nici de ratat. Chiar daca are un singur actor pe toata desfasurarea lui "Buried is a suspenseful and exciting thriller that forces the viewer to feel claustrophobic at every opportunity. This isn't just a movie, it's an exhausting experience that leaves you breathless." Momentul in care-si face testamentul pe telefon e adevaratul punct culminant, nu ai crede ca un actor ca cel care l-a realizat pe Deadpool si o gramada de comicarii de gen ar fi capabil de o asa performanta intr-o thriller dramatic, si nu aproape, ci chiar de unul singur. Mi-am schimbat parerea despre acest actor dupa acest film, nu e doar bun.

    PS: Ryan Reynolds a fost si Van Wilder prin 2002, acum mi-am amintit! Incredibil asa ceva, la doar 8 ani distanta!
    Nu pot sa uit scena cu prajiturile cu mu.ie de caine pe care le mananca aia cu pofta! Si omu ala, vine si-ti face un astfel de rol... incredibil.
    Last edited by Johnny D; 27th January 2017 at 08:26.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #13347
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Doctor Strange, in sfarsit a aparut in varianta vizionabila! 7/10, ar fi un film de 4.5, abia de trecere daca n-ar fi acele efecte speciale fabuloase.
    Au trebuit sa mentioneze Avengers, sa stim sigur ca fac parte din aceeasi barca. S-a auzit si in Tibet de ei, dar de Beyonce nu! Bun asa!
    Domle, in Tibet s-a auzit si de WiFi, cu parola Shambhalla, ca doar nu-s atit de inapoiati ...

  13. #13348
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Arrival 7/10. Dezamagitor, cu final absolut sec sau pe care nu l-am inteles. Pe cat de mult l-am asteptat, pe atat de dezamagitor a fost.
    Sincer filmul Contact cu Jodie Foster de acu fix 20 de ani mi s-a parut mult mai tare, d-aia l-am si vazut de 2 ori.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #13349
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Il vezi o data si salut, e suficient. Filmul e bun dar mult sub asteptari.
      Spoiler: {option} 
    Eventual daca s-ar face o continuare sa aflam ce dracu au vrut sa zica aia, de ce sa lucram impreuna, cu ce scop? De ce sa vedem viitorul!? Ma rog, mi s-a parut neprietenos cu mine finalul filmului asta daca nu se va face o partea a 2-a care sa ma lamureasca la ce dracu m-am uitat. In afara de niste extraterestrii foarte intelegatori (mai putin cu limba engleza cand eu asa sub inteligenta lor cum sunt am invatat limba germana de la TV in 4 ani fara sa-mi explice nimeni, nimic doar analizand sunete, gesturi si imagini, iar si ei n-au fost instare sa invete engleza dar au venit pe pamant sa comunice prietenos ), care au venit sa ne avertizeze ca trebuie sa lucram impreuna ca ne-asteapta un viitor nasol din care trebuie sa vedem ceva anume si n-am inteles ce exact! Nu-mi plac ghicitorile, parca filmul a fost facut de The Riddler.

    Baga-mi-as pl-n alea 10 minute de edit. Minim o juma ora tre sa fie.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #13350
    sport legend SuperDumnezeu's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    780
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Numai tu poti sa crezi ca nota de pe IMDb e relevanta. Toate notele de pe IMDb sunt umflate, exceptand niste filme clasice.
    Pai pe IMDB voteaza oameni ca el.
    Rape a pregnant bitch and tell my friends I had a threesome

  16. #13351
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Serios, credeam ca si The Oaier are ceva voturi!
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    The wailing. Film cu hidrocefali din mediul rural, dupa reteta mult mai coiosului Memories of murder. Pana sa apara basinile pt premii si sa-si dea ochii peste cap toti pulifricii, asta e unul dintre filmele solide ale anului. Filmele astea asiatice nu le poti incadra intr-un gen anume: ie comedie, ie drama, ie nitel horror la modul vizual si mai mult cand vine vorba de fantasy, dar una peste alta, le leaga bine. Cu penseta a pus detaliile, vizual impecabil. Yupii, 7.5/10.
    M-am uitat cu FF ca altfel n-am rezistat, acuma sa-ti spun ce-am inteles eu: un grasan hidrocefal politist cu familia in excursie la ma-sa si la soru-sa. Viseaza un batran cu ochii verzi ca de sarpe care mananca caprioare si oameni. Batranu defapt e doar un amarat care din cand in cand face festivaluri solitare de taiat gaini si are o placere extraordinara de-a festi tot in jur cu rosu folosind gatul gainii pe post de pensula. Vreo 2 hidrocefali irelevanti pt poveste il vad, si pe rand turbeaza, scot sange pe nas si pe gura si se transforma in supermani invincibilii careva minute incercand sa ucida tot in jur, apoi crapa plamanii in ei, li se basica pielea de suparare si mor singuri. Hidrocefalul nostru gaseste timp sa faca sex cu sotia in masina nestiind ca n-a legat copilu bine de copac si fetita lui ii urmareste pe geam stupefiata, o vede, face scandal, trage nadragii pe el, sare din masina, uita de fiica-sa, cheama ajutoare si investigheaza zona. Dau de batran sau mai bine zis batranul da de el, fuge de batran la ai lui si le zice "Asta e batranul pe care l-am visat, cel cu ochii verzi, e vina lui! " Imediat se schimba rolurile ca la Benny Hill show si fug ei dupa el acum! Batrunu e incoltit, si disperat sare peste stanci si-si suceste un picior dar se ascunde sub ele si i se pierde urma. Astia suparati urca intr-o camioneta, ploaie de rupe intre timp, hidrocefalu nostru voreste la telefon, cat pe ce sa intre intr-un camion din sens opus, face 6 manevre de drift si-i sare de sus de pe munte ceva pe parbriz. Se uita unii la altii "Oare n-o fi ceva om zburator care sa ne fi sarit in cale!? Am auzit ca e sezonu lor pe ploaie torentiala! Doamne fereste, poate e vreo caprioara zburatoare si-am scapat!" Se dau jos, tremurand toti, vad ca e om, nasol. Hopa ca e defapt batranu pe care-l cautau! Asta daca are glezna sucita, dezvolta aripi si zboara fix unde derapau ei necontrolat! Bulan! Ii trag un gank-bang rapid toti impreuna pana-l scot de pe sosea si-l arunca peste balustrada soselei pe munte-n jos. Sus, 100 de metrii mai sus in munte, o femeie sexoasa se uita la ei c-o mecla din aia parca ar zice "I know what you did last summer! You gank-fucked a defenseless old man, I videotaped you. Now I can have something to watch when I'm feeling horny." Grasu nostru isi aminteste ca si-a lasat sotia si fiica singure, fuge dupa ele inapoi in sat, repede isi imbtratiseaza fiica "Esti ok, draga mea!? Stiu ca m-ai vazut pe mine cum i-o dadeam lu ma.ta in masina, mai horror de-atat n-a existat in istoria omenirii, dar te rog rezista draga mea! Toata lumea trece prin asta, o sa fie bine!" Fiica lui ii plange pe umar si-l iarta, totul e din nou frumos in satul hidrocefalilor.
    Pana aci parca am inteles ceva din film, ei bine de-aci inainte sincer nu stiu ce-am vazut. Incerc sa explic ce-am inteles...
    Dupa un timp, apare un gigel in masina, cu telefonu la ureche, boss de boss, zici ca-i tata lor. Se face seara cand ajunge-n sat, cand vrea sa bata la o usa ii dau mucii cu sangele pe nas, incearca sa-i prinda sa-i inghita inapoi ca e material pretios ce-i scapa, dar nu reuseste, iese femeia sexoasa din casa se uita urat la el, imediat vomita si vreo 5 litrii de cerneala roz de se face parau pana la casa politistului hidrocefal, si-i zice "Mortii ma.tii, nu ti-am sa-mi aduci caseta cu maimutele ce si-o trag in grup, m-am saturat sa ma tot uit la batranul asta, deja e expirata rau." Fuge bossu saracu de nu stie pe unde s-o apuce, sare in masina, mananca vreo 30 de libelule cu fluturi de pe drum, involuntar ca nu-i era foame si-l suna pe hidrocefalul nostru sa-l avertizeze ca defapt nu batranu era sefu mafiei demonilor ci fata sexoasa! Hopa, iese politistul nostru din casa, vede paraul de cerneala roz, si la capatul lui o femeie sexoasa. Se uita la ea tremurand, ea se uita la el nedumerita "Asta o fi vecinul meu!?", se uita la ea si in fine o intreaba "Vrei sa facem sex? Facui mai devreme sex cu sotia dar e nasoala rau, merit si io ceva mai sexos la valoarea mea!" Aia sta si se gandeste putin, zice bine, il ia de manuta, dar el imediat observa "Stai un pic, ce miroase asa!?" "Nu mi-am mai facut analizele de cand eram mica, dar te las pe tine sa ma examinezi peste tot!" Hidrocefalul nostru cand aude, da sa fuga dar asta-l tine de mana ca intr-o cingatoare, probabil au napadat-o amintirile cu fostii iubiti care au vazut-o dezbracata pentru prima data, incepe sa planga, asta al nostru plange si el ca nu poate scapa, noroc ca incepuse iar sa ploua si ii aluneca mana intr-un final din stransoare si fugind spre casa isi aminteste ca nu avea voie sa-i dea de mancare carne fiicei lui dupa caderea serii ca altfel se tranforma intrun gremilin si-i mananca pe toti! Prea tarziu, pe fata lui acasa o apucase o foame de n-ai mai vazut asa ceva, a deschis frigideru si a scos o pizza veche de vreo 5 saptamani si a inceput sa bage in ea ca dracu, mama si matusa ei se uitau la ea ca la poarta noua "Fata asta nu stie ca noi n-avem curent de vreo 2 luni!?". Pe cand ajunge acasa, fata lui a mancat tot ce-a fost cu carne prin casa, inclusiv pe ma-sa si pe matusa-sa. Intre timp, aflam ca defapt batranu n-a murit, se ascunsese in tot acest timp intr-o grota. Il gaseste un preot schilod cu un ciocan cu varf de lance in mana ce vrea sa-l ucida, preotul neafland ca femeia sexoasa e defapt monstrul. Batranul ii povesteste ceva, preotului cum ii placura de mic povestile se opreste din actiune ca sa-i asculte batranului povestea, si normal ca nu poate rata o poveste buna, batranul intre timp se furiseaza dupa aparatul de fotografiat si tzac-pac pe nesimtite ii face o fotografie! Preotul surprins scapa din mana ciocanu si batranul imediat zice "HaHAA! Te-am prins! Cand iti fac o fotografie cu aparatul meu special, nu mai poti sa te misti 5 minute!" Preotul incepe sa planga, niciodata nu s-a asteptat la un asa artefact puternic si batranul se transforma in demon si-i zice "Ce te miri, ca asta sunt eu! Numai eu sunt!" De parca daca nu era demon, nu era tot el, era altcineva... ma rog. Si cam atat cu scena asta in film, intre timp ajunge politistul nostru hidrocefal in sfarsit acasa, numa sange, totul consumat si de mort si de viu, o vede pe fiica lui, striga printre lacrimi n-am inteles ce exact si cui, ca fiica lui era deja pe prispa satula si dezamagita pe undeva de cat de repede i s-a consumat hrana, pe cand el era tot in casa deja calm, usor drogat, nu stiu cine i-a dat sa fumeze si ce dar usor, usor aluneca in taramul viselor, dar asa in decurs de 3 secunde de la scandal, la vis, i-a fumat cineva direct in creier vreo planta ciudata sau nu stiu cum exact s-a intamplat. Si apoi apare boss-ul si el satul de cate libelule si fluturi a digerat pe drum, scoate aparatul de fotografiat ca doar n-o fi el mai prejos decat batranul, si el are artefact de ultima generatie, trece pe langa fiica hidrocefalului nostru si la intrate si la iesire din casa de parca nici nu exista, hidrocefalul nostru se bucura ca in fine a venit cineva sa-l ia de acolo si ii fute bossu o poza peste mecla de-l lasa paralizat, si-i mai fute una sa fie sigur ca nu mai misca degraba! Filmul se termina cu injuraturi printre dinti ale hidrocefalului fumat, paralizat saracu si executat de soarta, apoi isi aminteste de ce era nervos la inceput, ii rosteste numele fiicei sale care din cate stim e tot pe prispa satula, probabil a si adormit intre timp, vorba aia "Fie boierul cat de mic, dupa masa doarme-un pic!" si cam atat, filmul s-a terminat.
    Asa film n-am mai vazut in viata mea, dar nici nu mai vreau sa vad, sincer! Cel putin pot sa zic c-a fost mai complex decat Arrival... la ala am inteles tot, si chiar prea usor. Nu stiu ce nota sa-i dau sincer, poate trebuia sa-l fi vazut fara FF ca sa fie o nota corecta, ii dau insa 5/10 ca asa fir epic al actiunii n-am mai pomenit, si chiar m-am distrat usor la el.
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Train to Busan. E foarte bun pana cand se scoboara din tren si o da in familism ieftin si de *****. E ok si pt horror, dar nici iubitorii de telenovela nu vor fi dezamagiti pe final. In mod cert, un refresh al filmelor de gen. Wyrmwood i-ar da clasa la modul concret, dar de anu' trecut pana acum, probabil ca asta ar fi pă felie. 6.5/10
    Asta chiar mi-a placut, ii dau un 7.5/10 la asta, nu neaparat ca m-a speriat, desi fu clar mai horror decat The Wailing, dar zombii aia chiar fugeau de mancau pamantul! Probabil i-au inchiriat din War World Z, doar ca fiind coreeni, stiau si kung-fu, cat pe ce sa opreasca un tren din mers, numa scrasneau rotile de otel pe sine de greutatea lor!
    Last edited by Johnny D; 29th January 2017 at 20:45.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #13352
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Bah, tu chiar crezi ca citeste cineva ce ai scris tu acolo? )

  18. #13353
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Capitanul! Ca el a dat nota mare de tot la filmul ala si poate imi explica si mie unde dracu si ce n-am inteles!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #13354
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Pai puteai si tu sa-l intrebi direct de ce i-a dat nota mare, nu sa bagi un eseu de 10000 de cuvinte

  20. #13355
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Nu e eseu, e actiunea filmului asa cum am inteles-o eu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #13356
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Hahaha. Cat o scris frateeeee

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •