Results 1 to 5 of 5

Thread: Bravo Craiova

  1. #1
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1

    Bravo Craiova

    Bravo mai oltenilor. Tocmai am vazut stirea conform caruia ati fost in numar de 15000 la antrenamentul nationalei. Trebuie sa recunosc ca de asa ceva nu am mai auzit. Felicitari. Sper sa strigati HAI ROMANIA si pentru mine maine si sa purtati echipa spre victorie caci are mare nevoie. Inca odata jos palaria. Si asta va scris un dinamovist convins(sic!).

  2. #2
    manager Albastreata's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    315
    Reputatie
    1

    Multumiri !

    ... dar trebuie subliniat ca felicitarile le merita (ca deobicei) adevaratul public craiovean ! Care sunt sigur ca in masura in care va putea intra pe stadion, ii va sustine pe tricolori asa cum numai in Craiova se poate ! In rest s-a vazut inca odata care sunt adevaratele "griji" ale oficialilor de la FRF, Primarie, Conducerea Clubului, etc. Nu ne ramane decat sa speram ca Nationala de Fotbal a Romaniei ne va mai face odata fericiti ! Hai ROMANIA !!!
    (A)

  3. #3
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Sper ca dupa meciurile echipei nationale la Timisoara si la Craiova sa se destepte si astia de la FRF si sa inceapa sa programeze mai multe meciuri in provincie.

  4. #4
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Eu sper din tot sufletul sa castigam ca daca pierdem iar o sa zica tampitii de la federatie ca provincia aduce ghinion nationalei si vor mai programa meciuri aici din an in paste.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  5. #5
    junior
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    128
    Reputatie
    1
    au fost la meci in numar foarte mare...au fost alaturi de echipa...am castigat!
    bravo Craiova!
    FORTZA DINAMO!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •