Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 32 of 32

Thread: Radoi va semna cu Al Hilal!!!!!!

  1. #22
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    Acu am vazut si eu stirea asta sunt :O :O :O nu prea imi vine sa cred ...
    Bafta, Reghe!

  2. #23
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Snake_21 View Post
    Acu am vazut si eu stirea asta sunt :O :O :O nu prea imi vine sa cred ...
    noroc!!!!
    cam tarziu man,unde ai fost aseara sa vezi cum ciufutii acestui forum faceau bale la bot?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #24
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    Eehh am avut un proiect + o verificare la facultate so... nu am avut timp sa urmaresc stirile ...
    Bafta, Reghe!

  4. #25
    senior
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bucuresti,Romania
    Posts
    83
    Reputatie
    1
    Radoi a facut o greseala cand si-a dat acordul sa plece la Al Hilal,e clar ca nu s-a uitat ce lasa-n urma atunci cand a luat aceasta decizie,si e la fel de clar ca a plecat pentru bani la arabi,daca spera ca cineva de la un club mare din Europa o sa il vada si o sa ii faca o oferta,se inseala amarnic,pentru cluburile europene de foarte mult timp piata araba nu a constituit o prioritate.Si uite asa,prin plecarea lui Radoi,am dat dracu' toata apararea,singurul loc unde ne puteam lauda ca stam bine,probabil ca Lacatus il va folosi pe Ghionea alaturi de Goian pe centru,in Ghionea nu am foarte mare incredere,nu a aratat prea multe in acest tur de campionat.

  5. #26
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    Radoi: "Cel mai mare regret este ca nu am jucat o finala de Cupa UEFA"

    ----->http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...-cupa-uefa.htm
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #27
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  7. #28
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by The Game View Post
    Radoi a facut o greseala cand si-a dat acordul sa plece la Al Hilal,e clar ca nu s-a uitat ce lasa-n urma atunci cand a luat aceasta decizie,si e la fel de clar ca a plecat pentru bani la arabi,daca spera ca cineva de la un club mare din Europa o sa il vada si o sa ii faca o oferta,se inseala amarnic,pentru cluburile europene de foarte mult timp piata araba nu a constituit o prioritate
    Sa inteleg ca exista oameni care nu ar pleca de la 300 de euro la un salariu de 1400 ? Nu mai vorbiti asa usor... daca refuza, pana la urma ramanea ingropat la Steaua si dupa ce renunta la fotbal isi blestema zilele ca nu a ales petrodolarii. La 20 de ani mai stai si te mai gandesti, la 28 de ani e deja inconstienta sa astepti sa vina Fat-Frumos "Jose" sa te ia intr-o caleasca aurita sa te puna titular la Inter. Basm de adormit copii, asta a fost ultimul tren, cat sa mai astepte ? Pe cine sa mai astepte ? Bafta Mirele, ia-le banii !
    Ce a lasat in urma ? O echipa unde suporterii nu mai sunt suporteri si isi injura (cica !) "favoritii" ? Un campionat de mocirla cu echipe ce nu mai bat pe nimeni in cupe ? Este mai jos Arabia Saudita decat Romania ?
    Quote Originally Posted by The Game View Post
    Si uite asa,prin plecarea lui Radoi,am dat dracu' toata apararea,
    16 meciuri sezonul trecut, 14 acum doua sezoane... echipa stie sa joace si fara el. Normal ca era important, la meciul cu Galatasaray nu am crezut ca pot sa-l vad jucand asa de bine, a fost de netrecut, fenomenal. O mare pierdere dar orice jucator are un pret. Si acum a fost pretul corect.

  8. #29
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    Vesti bune pentru Radoi: "Primele sunt infiorator de mari"

    Mihai Stoica, i-a dat o veste buna lui Mirel Radoi. Pe langa salariul de 1.4 milioane de euro pe an, Radoi va avea sansa sa castige si mai multi bani, deoarece primele pentru indeplinirea obiectivului sunt 'infiorator de mari'.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  9. #30
    Ăla bun Theodor01's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Acasa la mine
    Posts
    158
    Reputatie
    1
    Radoi nu o sa reziste mult timp acolo.Acolo nu poti sa stai nici in casa de frica!Dar sa mai iesi si pe strada....

  10. #31
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    De frica cui?

  11. #32
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Sper sa nu se razgandeasca jiji si sa-l omoare pe el zorab intr-o clipa de furie....
    Una peste alta Radoi merita un transfer pe bani multi....a stat prea mult la Steaua.....e unul din marii fotbaliti romani ai ultimului deceniu, numai ca pentru a recunoaste asta iti trebuie caracter, iar in lipsa lui faci tot felul de comparatii cretine cu tot felul de ratati care prin smechereala unor impresari sau printr-un noroc chior au ajuns la echipe mari....
    Zicu a "jucat" la Inter si Mitea la Ajax.....vor ramane in istoria fotbalului romanesc ca niste mari zerouri, Radoi insa chiar daca a jucat "numai" la Steaua a scris cateva pagini de glorie.
    Numai si pt ca cei de la L'equipe au scris asta vara despre el "l'emblematique capitaine de Steaua Bucharest"(in timp e toti ceilalti erau doar niste nume si atat, inclusiv taranul mult prea rasfatat de soarta Mutu) si inseamna ca a realizat ceva in fotbal...
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •