Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 289

Thread: Curvelor, cu drag

  1. #43
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    "e foarte posibil sa cheltuiesti mai mult cu o prietena stabila "
    daca esti prost, da

    sincer, mi se pare mai incitant sa prostesti o gagica, si sa o aduci in patul tau,decat sa platesti una si sa ai totul de-a gata ... si pentru un timp prea scurt

    Acu' deh...
    Last edited by Nico21; 15th January 2009 at 13:47.

  2. #44
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    N-ai de unde sa stii mah tim-ule peste ce cotzoharla dai si te lasa cum l-a lasat Ciomu pe ala... iti plangi de mila apoi... Tre sa fii atent cu lucrurile de valoare...
    chiar asa fomiste sa fie alea?????

    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    eu nu am fost pana acum la curve, si nici nu cred ca o sa ma duc vreodata
    si asta pentru ca sunt zgarcit

    fi sincer

    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    "e foarte posibil sa cheltuiesti mai mult cu o prietena stabila "
    daca esti prost, da

    sincer, mi se pare mai incitant sa prostesti o gagica, si sa o aduci in patul tau,decat sa platesti una si sa ai totul de-a gata ... si pentru un timp prea scurt

    .....nu te recunosc mah.....nu te mai recunosc....tu parca te laudai.....ce naiba hardy.....

    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    WTF is this?

    ce plm de discutii sunt astea?

    amu scuza-ma.....dar chiar atat de mult am lipsit de pe aici?????

    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Tyler, fiecare cu principiile si parerile lui. Unii sunt masini sexuale, care cer incontinuu veverita, iar altii sunt multumiti cu ce au acasa. E drept ca mersul la curve nu implica decat nitei banuti si curaj.(si nu implica sentimente... etc...) Marturisesc ca nu am curajul asta(nu e timpul pierdut, la batranete nu se stie cat de rau de dilesti). Eu as vota pentru legalizare, pentru ca s-ar duce oamenii de placere intr-un loc amenajat, sterilizat, etc.
    ce curaj?????...lasa, doar nu te mananca alea cu totul
    cat despre legalizare.....ar fi ok ca mi-as deschide bordel si as avea venituri non-stop



    si ma gandeam de ce nu mai intru io pe ols....am sa imi revizuiesc cred ca atitudinea....demult nu am mai ras asa....
    "INTERZIS"!

  3. #45
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jerry20cm View Post
    Am trecut si pe la curve, normal. In cele mai multe cazuri atunci cand eram beat. Oricum, nu se compara cu o partida de sex facuta cu prietena.
    aha,erai beat si nu ai gandit ce faci !

    Quote Originally Posted by Nico21 View Post
    Acu' deh...
    da ma, un timp prea scurt inseamna si o ora , doua ...


    bre chinezule , sunt cat se poate de sincer
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  4. #46
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    ... Marturisesc ca nu am curajul asta(nu e timpul pierdut, la batranete nu se stie cat de rau de dilesti). Eu as vota pentru legalizare, pentru ca s-ar duce oamenii de placere intr-un loc amenajat, sterilizat, etc.
    dardare igienizat vrei sa zici ... sterilizat este spatiul din rezerva spitalului si nu cred ca acolo te gandesti ca vei ajunge

    bai, nu va luati dupa hard ca el este exemplu de asa nu ... institutia bordelului este una necesara intr-o societate normala la fel cum sunt biblioteca si cinematograful iar baietoii trebuie sa treaca musai pe acolo ca altfel devin retarzi (intarziati) barbati ... de pe la 14-15 ani, cand hormonii incep sa tropaie ta-su trebuie sa-l ia de-o aripa si sa-l duca la schimbul de ulei.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  5. #47
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    corect ce zice Novac
    hardule, nu numai beat am fost

  6. #48
    sport legend angel_with_tail's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucuresti, Romania
    Posts
    3,311
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    bai, nu va luati dupa hard ca el este exemplu de asa nu ... institutia bordelului este una necesara intr-o societate normala la fel cum sunt biblioteca si cinematograful iar baietoii trebuie sa treaca musai pe acolo ca altfel devin retarzi (intarziati) barbati ... de pe la 14-15 ani, cand hormonii incep sa tropaie ta-su trebuie sa-l ia de-o aripa si sa-l duca la schimbul de ulei.
    depinde daca are cine sa te [si daca te] satisfaca[e]

    daca asa ai face cu fiul tau...nasol

    in alta ordine de idei, eu nu am ce comenta pe-aici, imi faceam doar simtita prezenta[ ii inteleg deopotriva si pe cei care se duc si pe cei care nu se duc sa isi satisfaca nevoile sexuale cu astfel de femei]
    Last edited by angel_with_tail; 15th January 2009 at 16:42.
    [B][COLOR="Purple"]::Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away::[/COLOR][/B]

  7. #49
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Novac, ai nota 10 pentru postul de mai sus si stii ca eu sunt un profesor exigent.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  8. #50
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by angel_with_tail View Post
    1. daca asa ai face cu fiul tau...nasol

    2. ... satisfaca nevoile sexuale cu astfel de femei]
    angel, tinand cont de titulatura nu cred ca-i cel mai fericit tread pe care sa-ti doresti dialogul nostru dar ...
    1. tu cu al tau ce vei face? o sa-i faci schite sau astepti ca instinctul sa-i depaseasca inhibitiile create de societate

    2. este foarte rautacioasa remarca ta ... nu uita spusa lui Napoleon cum ca toate femeile sunt curve except mama si sotia Sa stii ca tot un fel de prostitutie se cheama ce face femeia ce se marita cu un nasol dar plin de bani si declara suav ca a facut-o numai si numai pentru viitorul copilului (ei)!

    ps. salutare taylere, bine-ai re

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  9. #51
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    angel, tinand cont de titulatura nu cred ca-i cel mai fericit tread pe care sa-ti doresti dialogul nostru dar ...
    1. tu cu al tau ce vei face? o sa-i faci schite sau astepti ca instinctul sa-i depaseasca inhibitiile create de societate

    2. este foarte rautacioasa remarca ta ... nu uita spusa lui Napoleon cum ca toate femeile sunt curve except mama si sotia Sa stii ca tot un fel de prostitutie se cheama ce face femeia ce se marita cu un nasol dar plin de bani si declara suav ca a facut-o numai si numai pentru viitorul copilului (ei)!
    ps. salutare taylere, bine-ai re


    Exact...

  10. #52
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Toate femeile sunt curve...cu exceptia Cicciolinei.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  11. #53
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    de acord cu tine...
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  12. #54
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    bre hardy.....adica tu esti sincer....si ai evitat contactul cu.....curvele?????.....ai rabdare.....o sa vina si rabndul tau....
    bre....daca tu zici....sincer.....eu te cred!!!!!.....
    "INTERZIS"!

  13. #55
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Toate femeile sunt curve...cu exceptia Cicciolinei.



    si eu cred ca toate femeile sunt mai mult sau mai putin curve, acum depinde daca recunosc sau nu, si desigur, depinde de sistemul de referinta. in rest, novac are dreptate
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  14. #56
    sport legend angel_with_tail's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucuresti, Romania
    Posts
    3,311
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    angel, tinand cont de titulatura nu cred ca-i cel mai fericit tread pe care sa-ti doresti dialogul nostru dar ...
    1. tu cu al tau ce vei face? o sa-i faci schite sau astepti ca instinctul sa-i depaseasca inhibitiile create de societate

    2. este foarte rautacioasa remarca ta ... nu uita spusa lui Napoleon cum ca toate femeile sunt curve except mama si sotia Sa stii ca tot un fel de prostitutie se cheama ce face femeia ce se marita cu un nasol dar plin de bani si declara suav ca a facut-o numai si numai pentru viitorul copilului (ei)!
    1 : O sa am incredere in el ca poate mai mult decat sa plateasca pentru favoruri sexuale. O sa am incredere ca e indeajuns de inteligent si capabil incat sa aiba o iubita stabila care sa aiba grija de el si din acest punct de vedere.
    2: Nu am jignit in nici un fel curvele. E cea mai veche meserie si sunt convinsa ca multe dintre ele o practica din cauza multor lipsuri financiare.

    Daca va e rusine sa fiti un pic perversi in pat cu iubitele voastre eu cred ca e o mare problema. Se stie ca o femeie trebuie sa fie "doamna pe strada, gospodina in bucatarie si curva in pat". In cazul in care EA nu intruneste a treia din aceste caracteristici atunci ori o lasi, ori te duci la femei usoare sa faci sex pe bani.

    Quote Originally Posted by pinki View Post

    si eu cred ca toate femeile sunt mai mult sau mai putin curve, acum depinde daca recunosc sau nu, si desigur, depinde de sistemul de referinta. in rest, novac are dreptate

    De acord cu tine. Important e sa fii DOAR curva LUI(a iubitului/sotului tau).

    Aoleu...deja am spus prea multe. Las locul barbatilor sa discute despre acest subiect.
    Last edited by angel_with_tail; 16th January 2009 at 16:00.
    [B][COLOR="Purple"]::Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away::[/COLOR][/B]

  15. #57
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by angel_with_tail View Post
    1 : O sa am incredere in el ca poate mai mult decat sa plateasca pentru favoruri sexuale. O sa am incredere ca e indeajuns de inteligent si capabil incat sa aiba o iubita stabila care sa aiba grija de el si din acest punct de vedere.
    2: Nu am jignit in nici un fel curvele. E cea mai veche meserie si sunt convinsa ca multe dintre ele o practica din cauza multor lipsuri financiare.

    Daca va e rusine sa fiti un pic perversi in pat cu iubitele voastre eu cred ca e o mare problema. Se stie ca o femeie trebuie sa fie "doamna pe strada, gospodina in bucatarie si curva in pat". In cazul in care EA nu intruneste a treia din aceste caracteristici atunci ori o lasi, ori te duci la femei usoare sa faci sex pe bani.




    De acord cu tine. Important e sa fii DOAR curva LUI(a iubitului/sotului tau).

    Aoleu...deja am spus prea multe. Las locul barbatilor sa discute despre acest subiect.

    ah, da, uitasem de ce am tinut neaparat sa scriu aici pe thread mi s-a parut mai mult decat dubioasa replica "cu gura aia imi pupa copiii". really? in rest, perfect de acord. io spre exemplu as incerca un gigolou ceva, de curiozitate sa vedem un profesionist cum se descurca ah, si cu relansat sunt de acord
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  16. #58
    sport legend angel_with_tail's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucuresti, Romania
    Posts
    3,311
    Reputatie
    1
    Mda... Replica aia "cu gura aia imi pupa copiii" o cred si eu deplasata(cu mainile alea imi atinge copiii, de la sanul ala a supt copilul meu.... c'moooooon). Voi nu folositi pasta de dinti?
    [B][COLOR="Purple"]::Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away::[/COLOR][/B]

  17. #59
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    bai da astea nu dorm .. si la 7 jumate dimineata sunt la post ... la mine in tg-jiu

  18. #60
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Fraza aia tot citata a lui Napoleon mi se pare putin aiurea, ca orice generalizare. Chit ca suna misto, asa ca paradox, nu-i chiar adevarata, exista multe nuante de femei si oricum, e plin de curve si printre barbatii...le lipseste doar pasarica.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  19. #61
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Adevarul e ca acest cuvant, curva, e unul din cele mai complexe....defineste asa o multitudine de stari, fapte, simtiri, incat simpla pomenire nu inseamna practic nimic....
    Uite o descriere f interesanta a ideii de curva:

    "Curva este o fiinta libera, inconfortabila. Nu te relaxezi langa ea, nu exista fente, smecherii, e logica lui da sau nu, fara posibilitati. Pe nevasta-ta poti sa o prostesti cand te pui in pat ca o iubesti enorm, ca apoi sa iti urmaresti comod meciul ori serialul, ori dracu’ mai stie ce magarii. Curvei nu ii faci figuri de genul asta, nu tine, nu poti. Te iubeste atat de mult, atat de acuma incat te vei comporta precum cainele lui Pavlov, instinctiv o vei iubi. O lamaie mancata in fata ta te face sa salivezi, fara echivoc, curva te face sa o iubesti, ori mai bine zis sa iubesti. A iubi e superlativul absolut, cand iubesti nu decizi pana unde se intinde, iubesti lumea toata. Ai fost indragostit, sti despre ce vorbesc. Sa sari, sa urli, sa ii strangi pe toti in brate, sa salvezi toate sufletele triste, planeta intreaga e datoare sa participe la sentimentul tau si iti vine sa faci orice pentru asta. Curva s-ar putea sa nu stie nimic despre libertate, etica, si alte amanunte teoretice, ea e elementara, arhetipala. E libera prin definitie pana in ultimele consecinte, intr-adevar libera, infricosator de libera. In evul mediu o numeau vrajitoare si o ardeau pe rug, astazi i-au spus curva si au redus-o la numele asta, au facut tot posibilul sa arda orice legatura a numelui cu realitatea, sa inlocuiasca realitatea cu un nume. Ce e mai groaznic?"
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  20. #62
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    eu nu am fost pana acum la curve, si nici nu cred ca o sa ma duc vreodata
    si asta pentru ca sunt zgarcit
    mda...e clar acum de ce esti asa mai nevricos...hormonii domle,hormonii.
    elibereaza-i mah,Hard,manual,daca altfel nu poti:dance:
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  21. #63
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Toate femeile sunt curve...cu exceptia Cicciolinei.
    foarte corect,aia-i artista...si exdeputata
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •