Iata lista de start a probei individuale masculine de 20KM:
1 MAKSIMOV Maxim RUS
2 BOEUF Alexis FRA
3 NOVIKOV Sergey BLR
4 MORAVEC Ondrej CZE
5 EDER Simon AUT
6 BEREZHNOY Oleg UKR
7 VUILLERMOZ Rene Laurent ITA
8 EKHOLM David SWE
9 TCHOUDOV Maxim RUS
10 PINTER Friedrich AUT
11 BAILEY Lowell USA
12 MATIASKO Marek SVK
13 GJEDREM Hans Martin NOR
14 BIRNBACHER Andreas GER
15 DERKACH Vyacheslav UKR
16 ROESCH Michael GER
17 HURAJT Pavol SVK
18 LESSING Roland EST
19 FOURCADE Martin FRA
20 SUMANN Christoph AUT
21 STEPHAN Christoph GER
22 BJOERNDALEN Ole Einar NOR
23 WINDISCH Markus ITA
24 NILSSON Mattias Jr. SWE
25 VALIULLIN Rustam BLR
26 DEFRASNE Vincent FRA
27 SEDNEV Serguei UKR
28 y SVENDSEN Emil Hegle NOR
29 BURKE Tim USA
30 ANTILA Timo FIN
31 WOLF Alexander GER
32 BAUER Klemen SLO
33 FERRY Björn SWE
34 OS Alexander NOR
35 KRUGLOV Nikolay RUS
36 r GREIS Michael GER
37 HALLENBARTER Simon SUI
38 BERGMAN Carl Johan SWE
39 LEGUELLEC Jean Philippe CAN
40 DOSTAL Roman CZE
41 YAROSHENKO Dmitri RUS
42 SIKORA Tomasz POL
43 DE LORENZI Christian ITA
44 MESOTITSCH Daniel AUT
45 HOLUBEC Tomas CZE
46 ZHANG Chengye CHN
47 DERYZEMLYA Andriy UKR
48 TCHEREZOV Ivan RUS
49 COOL Herbert NED
50 CHERVYHKOV Alexsandr KAZ
51 TEELA Jeremy USA
52 NAGAI Junji JPN
53 MÄNTTÄRI Marko Juhani FIN
54 VITEK Zdenek CZE
55 VIKS Priit EST
56 KWAK Adam POL
57 SZCZUREK Lukasz POL
58 FAK Jakov CRO
59 PERRAS Scott CAN
60 BERZINS Janis LAT
61 LANGER Pascal BEL
62 PUURUNEN Paavo FIN
63 MAKOVEEV Andrei RUS
64 SYMAN Alexandr BLR
65 EBERHARD Tobias AUT
66 JUN Je-Uk KOR
67 EBERHARD Julian AUT
68 JONSSON Magnus SWE
69 TAGSCHERER Imre HUN
70 SOUKUP Jaroslav CZE
71 ILIEV Vladimir BUL
72 FREI Thomas SUI
73 JAY Vincent FRA
74 HABERT Lois FRA
75 DOKL Peter SLO
76 LIBIETIS Kristaps LAT
77 ICOSKI Gjorgji MKD
78 HANEVOLD Halvard NOR
79 KOIV Kauri EST
80 ANEV Krasimir BUL
81 HAKKINEN Jay USA
82 RASTIC Damir SRB
83 KANE Kevin GBR
84 KOSARAC Nemanja BIH
85 ABRAMENKO Evgeny BLR
86 BILANENKO Olexander UKR
87 MARIC Janez SLO
88 LANG Toni GER
89 KAZAR Matej SVK
90 JOLLER Ivan SUI
91 PULIDO SERRANO Samuel ESP
92 COLA Mattia ITA
93 GREEN Brendan CAN
94 ISA Hidenori JPN
95 ECKHOFF Stian NOR
96 MEHLE Joze SLO
97 GRAF Daniel GER
98 BOGDANOV Martin BUL
99 SIMOCKO Dusan SVK
100 BEATRIX Jean Guillaume FRA
101 LANGER Thorsten BEL
102 PRYMA Roman UKR
103 KASAHARA Tatsumi JPN
104 LANDERTINGER Dominik AUT
105 BRATTSVEEN Rune NOR
106 BÖCKLI Claudio SUI
107 ABE Satoru JPN
108 KLETCHEROV Michail BUL
109 NORDGREN Leif USA
110 SLESINGR Michal CZE
111 PLEIKSNIS Janis LAT
112 SMITH Nathan CAN
113 BRINK Jörgen SWE
114 KALDVEE Martten EST
115 GOMBOS Karoly HUN
116 TABOLA Igor BLR
117 POZZI Nicola ITA
118 LEE In-Bok KOR
119 PETROVIC Milanko SRB
120 LAPONDER Marcel GBR
121 PROKUNIN Andrei RUS
122 WITEK Sebastian POL
123 KENESHEV Dias KAZ
124 SIMOLA Ville FIN
Oare va gresi si astazi OEB la proba sa cea mai slaba? Tot Svendsen va castiga? Din pacate nici de aceasta data nu trimitem nici un sportiv roman