Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 108 of 108

Thread: Cupa Mondiala, Hocfilzen (AUS), 18-21.12.2008

  1. #106
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Nu inteleg de ce Eva nu e pusa prima in stafeta.

    Cea mai buna ordine in acest moment cred ca e Tofalvi, Purdea, Plotogea, Stoian. Cand ai o echipa cu o singura sportiva de top o pui prima pentru a tine cat mai mult stafeta in fata. Oricum, n-am vazut cursa dar impresionant e si ce-a facut Purdea care a dus stafeta pe 5
    Last edited by rob_din; 21st December 2008 at 21:15.

  2. #107
    senior janne ahonen's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    nu prea urmaresc biatlonul.Dar pare sportul de iarna unde Romania sta cel mai bine(in comparatie cu celelalte).mi se pare ca si stafeta baietilor a obtinut un loc bun anul trecut(imi cer scuze daca gresesc).
    Dar intrebarea este vine cineva din urma?

  3. #108
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by janne ahonen View Post
    nu prea urmaresc biatlonul.Dar pare sportul de iarna unde Romania sta cel mai bine(in comparatie cu celelalte).mi se pare ca si stafeta baietilor a obtinut un loc bun anul trecut(imi cer scuze daca gresesc).
    Dar intrebarea este vine cineva din urma?
    Cred ca te referi la mondialele de juniori unde stafeta masculina a Romaniei a terminat pe locul 4. Deci la baieti vin din urma, si la fete vin, problema e vesnica la noi: oare juniorii vor confirma la seniori? Cel mai bun exemplu este Dana Cojocea care dintr-o vicecampioana mondiala de juniori a ajuns o anonima la seniori

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •