Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 183

Thread: "Arena Leilor" - U Craiova

  1. #64
    sport legend red-bull's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    4,053
    Reputatie
    1
    aha...deci scaune de aceasi culoare se gasesc la rocar...sau direct in magazine gen bricostore(nu toate 25.000 odata..dar fac aia comanda)....daca nu trebuie sa va apucati acum de lucru inseamna ca nu va mai apucati nici la pastele cailor....iar din partea primariei nu o sa vedeti un leu......pe aia ii doare in cot..ei va luau bani pe chirie pe ino oblemenco...doar nu or sa va dea bani sa va facti stadion si sa va piarda de clienti...plus ca e crize.....in concluzie arena leilor cam se anunta a fi arena viselor

  2. #65
    inima de leu the lion king's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    2,278
    Reputatie
    1
    asa suntem noi,oltenii,mai visatori...dar ,uneori,visele devin realiatate..
    lasa-ne macar sa visam,ok?
    [SIZE="2"]NU TE VOM UITA NICIODATA!
    SOHA NEM FELEDUNK![/SIZE]

  3. #66
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Doamne da sa se faca stadion, dar nu ca ala din poza. Ala e absolut oribil! Arata mai urat ca ansamblu de schele metalice din Gruia. Ala nu-i stadion, e o gluma proasta

  4. #67
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mihai_alex View Post
    Parca-i terenul de Fotbal American de la liceul din Oregon la care am invatat eu! Cei cu terenu asta ma? Ce "bleachers" de high-school o sa aveti!
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  5. #68
    inima de leu the lion king's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    2,278
    Reputatie
    1
    pe mine ma deranjeaza ca are doar 20 000 de locuri....
    dar eu stiu...pentru scaldatu' in mediocritate...e muuulttt...
    pentru ambitii europene...e muuulttt...preaa putiinn...
    [SIZE="2"]NU TE VOM UITA NICIODATA!
    SOHA NEM FELEDUNK![/SIZE]

  6. #69
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by the lion king View Post
    pe mine ma deranjeaza ca are doar 20 000 de locuri....
    dar eu stiu...pentru scaldatu' in mediocritate...e muuulttt...
    pentru ambitii europene...e muuulttt...preaa putiinn...
    Timisoara, Cluj, Iasi, Constanta, Bucuresti, Galati, Arad sunt orasele care-mi vin in minte si care ar trebui sa aiba stadioane de Champions League de minim 35.000 locuri. Ma scuzati daca am uitat pe cineva

  7. #70
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Arad !!???stadion de CHL si 35 de mii !!???
    https://t.me/pump_upp

  8. #71
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Arad merita pentru echipa si suporteri. Iar daca intr-o zi UTA va fi'n Champions League (cum canta cantecu), se umple 35.000 lejer

  9. #72
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ZEROSASE View Post
    Arad !!???stadion de CHL si 35 de mii !!???
    Mi se pare un raspuns firesc venind de la un suporter Timisorean.

    Iar Otelul nici in veci vecilor nu vor avea stadion de 35.ooo de locuri. Poate doar daca se va construi un alt stadion in alta parte a Galatiului. Dar Stadionul Otelul nu are capacitate de extindere atat de mare. Abea ce au loc de montarea nocturnei din cauza blocului situat foarte aproape de stadion si din cauza liniei de tramvai.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  10. #73
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rave_o_Lution View Post
    Parca-i terenul de Fotbal American de la liceul din Oregon la care am invatat eu! Cei cu terenu asta ma? Ce "bleachers" de high-school o sa aveti!
    Asta nu-i schita completa si finala!,de ce va treziti vorbind aiurea?cautati,informati-va apoi dati-va cu parerea.
    Planul final va fi dat in curand,colturile vor fi umplute,iar schelele alea nu se vor vedea,vor fi mascate de spatii comerciale si panouri.
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    Timisoara, Cluj, Iasi, Constanta, Bucuresti, Galati, Arad sunt orasele care-mi vin in minte si care ar trebui sa aiba stadioane de Champions League de minim 35.000 locuri. Ma scuzati daca am uitat pe cineva
    Constanta?aia nu merita nici echipa in Liga 1.
    Aradul merita,gazduieste campioana provinciei si sunt f multi oameni care iubesc fotbalul si UTA acolo.

    Quote Originally Posted by Rave_o_Lution View Post
    Mi se pare un raspuns firesc venind de la un suporter Timisorean.

    Iar Otelul nici in veci vecilor nu vor avea stadion de 35.ooo de locuri. Poate doar daca se va construi un alt stadion in alta parte a Galatiului. Dar Stadionul Otelul nu are capacitate de extindere atat de mare. Abea ce au loc de montarea nocturnei din cauza blocului situat foarte aproape de stadion si din cauza liniei de tramvai.
    Cand a spus Galati nu s-a referit la stadionul Otelul! logic ca s-a gandit la un stadion nou.
    P.S. Se scrie "abia" nu "abea".
    Last edited by mihai_alex; 23rd January 2009 at 23:21.

  11. #74
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mihai_alex View Post
    Asta nu-i schita completa si finala!,de ce va treziti vorbind aiurea?cautati,informati-va apoi dati-va cu parerea.
    E vre-o problema daca imi dau cu parerea inainte de a se realiza schita completa? Am zis pur si simplu, ca daca ar fi aratat ca in modelul din imaginea postata de tine va arata complet caraghios si tot odata dezamagitor. Si ma refeream la banci; faptul ca nu par a fi scaune individuale o face sa arate mult ca un stadion de fotbal american din sua.

    Quote Originally Posted by mihai_alex View Post
    Cand a spus Galati nu s-a referit la stadionul Otelul! logic ca s-a gandit la un stadion nou.
    P.S. Se scrie "abia" nu "abea".
    Si eu ce am zis? Am zis ca nici in veci vecilor nu vom avea un stadion de 35.ooo de locuri, mai ales nou nout, atata timp cat nu vom avea un sponsor majoritar pe masura. Daca Mittal (pe locul 3 din topul celor mai bogati oameni din lume) avea fotbalul in sange precum Becali Otelul ar fi avut stadion ca in occident si echipa care s-ar batea pentru sferturi daca nu chiar finala Champions League.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  12. #75
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    1.CUM SA NU AIBA SCAUNE STADIONUL?si da e o problema cand iti dai cu parerea asa pentru ca o faci doar ca sa te bagi in seama.
    2.Ce-ai zis n-are nicio treaba cu postarea lui BBB ca si raspunsul tau de-acum,el doar a specificat orase care ar merita sa aiba stadioane de peste 35000 de locuri,iar tu ai inceput sa dai motive de ce nu s-ar putea face asa ceva la Galati,una-i sa meriti alta-i sa si poti face,dar vad ca tu nu intelegi diferenta.
    In plus chiar si-asa numai bazaconii spui,tu in atatia ani nici pana acum n-ai aflat ca Mittal n-are nici cea mai mica tangenta cu noi?,proprietarul stadionului si palmaresului e combinatul,iar clubul fiind organizat intr-o societate pe actiuni apartine actionarilor,care sunt la randul lor angajati in combinat.

    Imi cer scz pt offtopic.ROL mai bine incheiem aici.

    Later edit:
    Uite-ti scaunele:
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...3&postcount=19
    http://www.craiovamaxima.ro/uploads/...gine3.php.jpeg
    Last edited by mihai_alex; 24th January 2009 at 09:48.

  13. #76
    inima de leu the lion king's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    2,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    Timisoara, Cluj, Iasi, Constanta, Bucuresti, Galati, Arad sunt orasele care-mi vin in minte si care ar trebui sa aiba stadioane de Champions League de minim 35.000 locuri. Ma scuzati daca am uitat pe cineva
    Mai ales Iasi,Constanta...si dinamo bucuresti...
    [SIZE="2"]NU TE VOM UITA NICIODATA!
    SOHA NEM FELEDUNK![/SIZE]

  14. #77
    sport legend red-bull's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    4,053
    Reputatie
    1
    orice oras din tara asta merita sa aiba stadioane la standarde europene...dar din pacate nici asta nu o sa o vedem prea curand...meritam sa avem sali de sport ca lumea....nu sa jucam fotbal in parcari sau pe maidane....meritam sa avem piscine si patinoare.....dar cine sa le faca...niste hoti preocupati sa faca avere ca sa pota sta copii lor pana la trei dimineata in bamboo?

  15. #78

  16. #79
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0

  17. #80
    inima de leu the lion king's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    2,278
    Reputatie
    1
    eu nici nu ma mai uit la proiect,am citit stirea cu idiotu ala de vice' cum ca a luat bataie in bucuresti...bah da prost este...ditamai oficialu...
    [SIZE="2"]NU TE VOM UITA NICIODATA!
    SOHA NEM FELEDUNK![/SIZE]

  18. #81
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    Ia mai comentati acum de felul cum arata stadionul:
    23000 de locuri e foarte bine pentru Craiova.
    http://www.editie.ro/new/pozearticol...-Arenei-Leilor

  19. #82
    inima de leu the lion king's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    2,278
    Reputatie
    1
    e putin ma 23 000...am mai zis-o...la meci vin din toata tara,eu stiu ce e prin oras....ce de masini din toate judetele ,la fel si in gara...30 000 era acceptabil...
    [SIZE="2"]NU TE VOM UITA NICIODATA!
    SOHA NEM FELEDUNK![/SIZE]

  20. #83
    sport legend red-bull's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    4,053
    Reputatie
    1
    arata bine...dar cred ca pentru craiova 23.000 e cam putin...mai ales daca o sa aiba ceva performante

  21. #84
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    Intocmai,23000 o sa fie suficient pt Craiova

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •