Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 76

Thread: Cat mai ai de trait?

  1. #43
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    eh, as risca
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  2. #44
    Rapidist 100%rapidist's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Romania, Tg-Mures
    Posts
    545
    Reputatie
    1
    mai am de trait 64 ani si 5 luni si mi-am trait 20% din viata!ei daca si restu de 80% va fi la fel:X pot sa zic ca o sa am o viata frumoasa:X
    Rapidist pana la moarte si dupa!!!:

  3. #45
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    mai am mult de trait ca nu mai merge site`ul

    nemuritorul :>

  4. #46
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Si`o revenit:

    Varsta dv: 23 ani si 4 luni
    Un om cu caracteristicile dv. traieste: 72 ani si 1 luni
    Mai avti de trait: 48 ani si 9 luni
    Pana acum ati trait aproximativ : 32.3699421965 % din viata dv.

  5. #47
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Varsta dv: 20 ani si 11 luni
    Un om cu caracteristicile dv. traieste: 72 ani si 0 luni
    Mai avti de trait: 51 ani si 1 luni
    Pana acum ati trait aproximativ : 29.0509259259 % din viata dv.

    eu 72 fix

  6. #48
    meat pie eater buticut's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    Voi sunteti toti vegetarieni?
    [B][I]"I do not mean to upset people, but I have to speak my mind, because what is in my mind is always more interesting than what is happening in the world outside my mind. "[/B][/I]
    [B][I][COLOR="Brown"]John Wilmot, Second Earl of Rochester (The Libertine)[/COLOR][/I][/B]

    [I][B]*gone[/B][/I]

  7. #49
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Varsta dv: 32 ani si 3 luni
    Un om cu caracteristicile dv. traieste: 69 ani si 3 luni
    Mai avti de trait: 37 ani si 0 luni
    Pana acum ati trait aproximativ : 46.5703971119 % din viata dv.
    Se pare ca duc o viata cam nesanatoasa si plina de excese

  8. #50
    sport legend angel_with_tail's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucuresti, Romania
    Posts
    3,311
    Reputatie
    1
    Statistici:
    Varsta dv: 24 ani si 3 luni
    Un om cu caracteristicile dv. traieste: 88 ani si 2 luni
    Mai avti de trait: 63 ani si 11 luni
    Pana acum ati trait aproximativ : 27.5047258979 % din viata dv.

    DOAMNE!!! Nu e cam mult? N-as vrea sa chinui pe careva...

    P.S.: Nu suntem vegetariei, dar cred ca in aceste statistici conteaza f mult daca iti place sa consumi carnea de porc, daca bauturile alcoolice sunt consumate cu preponderenta, daca fumezi... Excesele de tot felul(mai putin cele de sex si sport) duc numai la boli neplacute...E uimitor cum aruncam uneori fel de fel de porcarii in corpul nostru, ca si cum am arunca intr-o pubela de gunoi...
    Last edited by angel_with_tail; 29th December 2008 at 12:01.
    [B][COLOR="Purple"]::Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away::[/COLOR][/B]

  9. #51
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Ceva asemanator
    http://www.deathclock.com/

  10. #52
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Catalanul View Post
    voi sunteti obtimisti ?

    eu cica traiesc 70 de ani si o luna
    Si eu am observat faza cu "obtimismul". Credeam ca e doar o eroare de tipar dar a comiso si a doua oara. Si cred ca trebuia sa adauge si o sectiune cu "de cate ori practicati sexul pe saptamana?" Cred ca are un rol important in viata noastra. Cred ca as mai trai cu 10 ani in plus decat zice acolo daca baga si sectiunea asta.

    Varsta dv: 20 ani si 10 luni
    Un om cu caracteristicile dv. traieste: 74 ani si 9 luni
    Mai avti de trait: 53 ani si 11 luni
    Pana acum ati trait aproximativ : 27.8706800446 % din viata dv.

    Ii bun... daca nu da nici o masina peste mine mai am vreo 54 de ani de trait.
    ------------------------------------------------------
    Am facut totul perfect si uitati ce a iesit:

    Varsta dv: 18 ani si 0 luni
    Un om cu caracteristicile dv. traieste: 85 ani si 2 luni
    Mai avti de trait: 67 ani si 2

    Nu cred ca se poate mai bine de atat.
    ---------------------------------------------------
    Si am facut si totul negativ si uitati ce a iesit:

    Varsta dv: 18 ani si 0 luni
    Un om cu caracteristicile dv. traieste: 42 ani si 9 luni
    Mai avti de trait: 24 ani si 9 luni
    Pana acum ati trait aproximativ : 42.1052631579 % din viata dv.

    Desi daca pui doar 18 ani la varsta si dai enter zice ca mai ai de trait -22 de ani si ca ati petrecut -450% din viata voastra pana acum

    Ce jucarie de program!
    Last edited by Denis; 18th January 2009 at 13:53.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  11. #53
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    mie mi-a zis ca traiesc pana la 87 sau 88 de ani. parca. ceea ce nu mi-as dori.
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  12. #54
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pinki View Post
    mie mi-a zis ca traiesc pana la 87 sau 88 de ani. parca. ceea ce nu mi-as dori.
    Babutzo
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  13. #55
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    de ce?

  14. #56
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by robyyy View Post
    de ce?
    Sincer nici eu nu mi-as dori sa traiesc asa mult. Decat daca m-as fi simtit lafel de tanar ca acum.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  15. #57
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    pt ca nu vreau sa fiu baba


    mai bine mor mai pe la 60 si ceva si sa arat cat de cat ok


    plus ca n-as suporta sa fiu bolnava sau sa nu mai pot sa conduc, sa port tocuri, de-astea
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  16. #58
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pinki View Post
    pt ca nu vreau sa fiu baba


    mai bine mor mai pe la 60 si ceva si sa arat cat de cat ok


    plus ca n-as suporta sa fiu bolnava sau sa nu mai pot sa conduc, sa port tocuri, de-astea


    Da tocmai azinoapte am avut un client care a venit sa se cazeze. Parca vorbeam cu o mumie. Doamne ce rau sunt! Dar ce sai faci... sigur nu vrei sa ai riduri cum avea doamna aia. Dar uite ca ea totusi mai conducea.... Nu purta tocuri dar conducea
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  17. #59
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    nici riduri nu vreau sa am. de-aia mai bine mor mai repede. si-asa, ce atata trait, ne plictisim naibii
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  18. #60
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    De ceea ce-ti este frica de aceea nu scapi. Asa ca ai grija pinki
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  19. #61
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    prostii. nu cred in vorba aia
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  20. #62
    Banned
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    1
    Reputatie
    0
    Un om cu caracteristicile dv. traieste: 71 ani si 6 lun

  21. #63
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Varsta dv: 20 ani si 5 luni
    Un om cu caracteristicile dv. traieste: 66 ani si 8 luni
    Mai avti de trait: 46 ani si 3 luni
    Pana acum ati trait aproximativ : 30.625 % din viata dv.

    Am zis!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •