Page 11 of 28 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 211 to 231 of 572

Thread: Otelul Galati

  1. #211
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel
    Sa stii ca Stadionul Otelul este la maxim 10 km de artificiala granita cu Moldova asa ca ar trebui sa-ti placa aceasta echipa cu atat mai mult cu cat toate jocurile le joaca pe teren.
    Normal,de asta am si zis ca-mi place de Otelul,ca-i din Moldova
    Intr-o vreme tineam cu toate echipele din Moldova:Otelul,FCM,Ceahlaul,Foresta.
    Insa FCM incepe sa ma calce pe nervi,nu-mi place deloc stilul lor,Ceahlaul are faima pe care o are,Foresta nu mai aud nimik de ea...iar Otelul in ultima vreme nu are prea mari rezultate...
    Sa speram ca acest rezultat cu Dinamo va fi doar un inceput!!!
    Imi aduc aminte de un meci cu Rapid jucat la Galati,cand Otelul a reusit sa invinga,eram foarte bucuros,sper sa repete isprava

  2. #212
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Da sunt mandru ca sunt galatean si sper ca aici la BACAU in etapa a 3 a sa batem TAURII FURIOSI. Va astept SIDEXPLOZIA la BACAU sa SUSTINEM fosta dar si viitoarea campioana a provinciei.Atentie vineri,meciul este greu dar cred ca priceperea lui GRIG si a lui M.STAN vor transa disputa in favoarea lor.Bafta OTELUL,VINCI PER NOI.

  3. #213
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Ce frumoase sunt victoriile asa observam ca avem suporteri chiar si in tara.
    Bun venit ovidiu62 esti cumva suporterul lui Metal de la volei?
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  4. #214
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    A mai fost un meci teribil la Bucuresti cred ca prin 1996 cand Rapid - Otelul era 3-1 iar in final scorul a fost 3-4 un meci formidabil. Despre celelalte echipe din Moldova Bacaul are in prezent niste pete dar probabil de-a lungul vremii a fost cea mai buna echipa a acestei zone, Poli Iasi numai bune nimic rau despre ei, Foresta a fost o prezenta meteorica dar a lasat in urma ei o pagina unica, revenirea pe stadionul Dinamo de la 0-4 la 5-4 in ultima jumatate de ora si uite ca am ajuns si la Ceahlaul o echipa de care noua moldovenilor ar trebui sa ne fie rusine (conducatorii sunt cauza orasul e frumusel iar oamenii de treaba).
    P.S. Se pare ca am uitat Vasluiul despre care inca nu putem sa spunem ceva, nici de bine nici de rau.
    Last edited by starsteel; 14th March 2006 at 20:28.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  5. #215
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Alejandro draga ar trebuisa te interesezi mai des de OTELUL pentru ca aici s-a nascut o noua stea a provinciei.

  6. #216
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Nu putem totusi sa-l facem din stelist, otelar, sa ne multumim cu simpatia lui pt. Otelul.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  7. #217
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Otelul Galati l-a castigat pe Bogdan Stelea,daca ,sa fiti optimisti,vor putea conducatorii sa-l tina ,va face fapte foarte bune la echipa,Bogdan este un om cu caracter.
    Daca mai ramaane cel putin 2 ani,in 3 sunteti in cupele europene,daca pleaca ,va veti zabte iar sub aura mediocritatii.
    Succes :ok

  8. #218
    peluza nord cap's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    580
    Reputatie
    1
    bai baieti cica au facut un stadion marfa cu camere de supraveghere unul din cel mai bun sistem audio si cica urmeaza nocturan abia astept vineri meciul sper sa nu muncesc forta otelul nu ne este frica apara stelica

  9. #219
    incepator pomy_mic's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    10
    Reputatie
    1
    sal baieti, am inteles k se face o selectie de suporteri pt otelul-poli iasi. stiti ceva???
    ultima oara cand am fost la galarie a fost 1-0 pt otelul in fata stelei(anu trecut pe dunarea)

  10. #220
    incepator
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Lisbon
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Forza Otelul

  11. #221
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by OVIDIU 62
    Alejandro draga ar trebuisa te interesezi mai des de OTELUL pentru ca aici s-a nascut o noua stea a provinciei.
    Ovidiu,ti-am mai zis,e inca devreme sa afirmi asta.Jocul bun cu Dinamo trebuie confirmat si prin alte jocuri,sa nu creada lumea ca a fost o intamplare,iar galatenii au profitat de situatia de la Dinamo.Vedem dupa meciul de la Galati din aceasta etapa ce va reusi sa faca Stan si restul echipei.

    Quote Originally Posted by starsteel
    Nu putem totusi sa-l facem din stelist, otelar, sa ne multumim cu simpatia lui pt. Otelul.
    Exact,Starsteel
    Eu sunt stelist,si simpatizez Otelul.Sper doar ca echipa imi va da mai multe motive ca sa continui s-o simpatizez

  12. #222
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal
    Otelul Galati l-a castigat pe Bogdan Stelea,daca ,sa fiti optimisti,vor putea conducatorii sa-l tina ,va face fapte foarte bune la echipa,Bogdan este un om cu caracter.
    Daca mai ramaane cel putin 2 ani,in 3 sunteti in cupele europene,daca pleaca ,va veti zabte iar sub aura mediocritatii.
    Succes :ok
    Stelica nu se stie daca va mai juca 2 ani lui i s-a propus la semnarea contractului sa devina si antrenor secund iar despre cupele europene sa stii ca am fost acolo si fara el iar daca la sfarsitul turului nu era programat meciul din cupa cu National si s-ar fi jucat anul asta, in 5 luni eram in Cupa UEFA. Atuul nostru principal nu poate fi Stelica, ci presedintele M. Stan.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  13. #223
    incepator
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Lisbon
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Força Galatzi..Vamos vencer!!! Otelul ate a morte!!!!

  14. #224
    100% FAN OTELUL M|tea's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    GALATI, ROMANIA
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    dap asa e! daca aveam noroc si jucam cupa anu asta sigur treceam de National.din pacate am fost nevoiti sa jucam acel meci cu jucatori de divizia B, dar deaja asta e istorie!
    Anu asta terminam undeva pe locurile 9-12 sau poate si mai bine sper eu!
    FORZA SIDEXPLOZIA!
    [B][SIZE="3"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"]100% FAN OTELUL GALATI ![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

    [FONT="Georgia"][B][SIZE="2"]Ai fost, esti , si vei fi mereu
    Echipa sufletului meu!
    Eu imi dau viata pt tine
    Tu lupta si castiga pt mine!
    OTELUL![/B][/SIZE][/FONT]

  15. #225
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Mai sunt 2 ore si jumatate pana la meci desi eram ocupat ma duc totusi, ma costa meciul asta cam 500.000 dar nu conteaza.
    FORZA OTELUL!!!!
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  16. #226
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Nu ne-a iesit pasenta si dupa mesaje gen 3-0, 4-0 iar s-a facut liniste pe aici e clar ca avem de tras din greu in continuare.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  17. #227
    37 Swisstec's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Petroşani
    Posts
    1,067
    Reputatie
    1
    Oricum, bravo voua, l-atzi adus pe Grigoras, care parca a inviat aceasta echipa! Sa speram ca ne intalnim si la anu' in Div. A!
    no signature

  18. #228
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Da STARSTEEL,sangele m-a tradat si de data asta ce sa fac.Oricum in minutul 36 a fost penalty la STAN,ONUT l-a agatat prin imprudenta dar CORPODEAN se vede clar ca are ceva cu OTELUL.PACAT.

  19. #229
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    era cla ca cu Iasiu' va fi mai greu,au vazut ce au patit Dinamo si s-au pregatit

  20. #230
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    A fost penalty la faza dim min 36 cand STAN a fost agatat in careu dar CORPODEAN sa dat la fund.Sunt doua puncte mari pe care le-am pierdut pe seama arbitrajului.

  21. #231
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Domnilor nu sunte-ti bine informati dar GALATIUL nu a cumparat locul in divizia A ci a fost o opurtunitate creata de orasul PLOIESTI.Ca sa fi-ti mai bine informati in acel an a fost mizeria STELEI care in ultima etapa la GALATI a jucat pe viata si pe moarte(relatia BECALLI-SECHE) dar si a FCM BRASOV care a luat bataie la BRASOV de la FCM BACAU( dupa un gol la care apararea brasoveana s-a dat la o parte la sutul lui SCANTEIE.ATENTIE! PRIMARUL BRASOVULUI la un moment dat a plecat de la meci.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •